PDA

Zobacz pełną wersję : Bidetta - bateria, baterie do podmywania



ewa
13-08-2002, 12:53
Zrezygnowaliśmy z bidetu w łazience. Jednak chciałabym zamontować przy kibelki specjalną słuchawkę - bidetówkę.
Są takowe w sprzedaży ale muszą być zamontowane w pobliżu umywalki. U nas to nie wchodzi w rachubę bo umywalka jest na drugim końcu łazienki. W sklepie odradzono nam kupno słuchawki podłączonej do zwykłej baterii prysznicowej bo podobno wąż nie wytrzyma ciśnienia wody. Stąd moje pytanie - czy ktoś z Was zamontował u siebie podobną słuchawkę? Albo może jest jakiś inny sposób? Do tej pory nigdzie nie znaleźliśmy baterii o podobnej funkcji ale niezależnej od umywalki. Acha - wiem, że są w sprzedaży specjalne deski do wc i tym podobne wynalazki ale to mnie raczej nie interesuje. Pozdrawiam.
Ewa

Maco
14-08-2002, 07:09
Właśnie, widziałem gdzieś w ofercie bideto-wc czyli 2 w jednym.
Ale poweidziałaś, że to Cię nie instersuje...
Obawiam się, że Twoje rozwiązanie nie będzie do końca estetyczne. Ja bym się raczej skłaniał w kierunku gotowych materiałów i produktów...

ewa
14-08-2002, 08:41
No właśnie to co wymyśleliśmy wyglądałoby nieźle - obok kibelka zamontowana byłaby bateria z malutką słuchaweczką (bidetówka jest o wiele mniejsza niż "normalna" słuchawka prysznicowa). Dokładnie tak jak wyglądają gotowe bidetówki, tylko, że one mocowane są w połączeniu z umywalką aby zmniejszyć ciśnienie. A u nas to nie wchodi w rachubę.

14-09-2002, 17:28
Ja mam słuchaweczkę "bidetta" podłączoną wprost do oddzielnej baterii przysznicowej "grohe". Jest O.K.

Luśka
14-09-2002, 19:59
Ewa, też o takim rozwiązaniu myślę. Rozmawiałam w jednej firmie i facet powiedział, że mało tego idzie, bo kosztuje ~2000 zł. Nie miał nawet takiej słuchawki, ale pokazał mi w folderze. Producenta nie pamiętam - na pewno nie polski. I można mocować wcale nie przy umywalce. Podjadę tam w przyszłym tygodniu i spróbuję dowiedzieć się czegoś więcej.

ewa
16-09-2002, 11:22
Luśka byłabym wdzięczna.
Anonimie a jak z ciśnieniem? Nas straszą, że przy takim rozwiązaniu (słuchawka + bateria prysznicowa) ciśnienie rozwali każdy wężyk. Ale tak na chłopski rozum przecież pod prysznicem to działa - tylko z inna słuchawką.

Mis Uszatek
26-09-2002, 10:58
Wszystko w łazience mam bardzo śliczne
takie bieluśki i zagraniczne,
lecz gdy łazienka jest bez bidetu
brakuje wody koło klozetu!

Do umywalki mam kawał drogi
nie będę gaciami zamiatał podłogi
Dlatego zrobiłem zamiast bidetu
prysznic z "Bidettą" koło klozetu

"Oszczędnik wody" w wężyk włożyłem
i parę razy już tym się myłem
problemy z ciśnieniem - owszem - bywają
kiedy jelita nam marsza grają

Nic nie rozwala mojego wężyka
woda poprawnie z "Bidetty" sika
Tym to sposobem mam bardzo wygodnie
czysta łazienka i czyste spodnie!

26-09-2002, 19:28
Brawo!!!!!! Widać od razu, że fachowiec.

kgadzina
27-09-2002, 14:57
A podobno ma klapnięte uszko.:wink:

ewa
07-10-2002, 08:52
WOW. Wielka siostra jest pod wrażeniem :smile:

paj^
11-09-2003, 13:29
wlasnie jezdze po sklepach z wywieszonym jezorem w poszukiwaniu tego co Ty, znalazlas juz cos takiego?

13-10-2003, 12:23
Bidetta firmy Oras to rewelacja. Tak się przyzwyczaiłem, że zamiast na górnej łazience kożystać z normalnego bidetu domontowałem malutką umywalkę z baterią i właśnie bidettą (tak jest taniej) a z bidetu nie korzystam. Zalety same. Nie trzeba się z brudnym tyłkiem przesiadać za zimny bidet (tak apropo dlaczego nigdy bidety nie mają deski na której się siada ????), a i celnąć w dupala jest łatwiej i ciśnienie mycia jest dużo większe ( z żartem ale mówię na poważnie). Polecam.

jaszczur
14-10-2003, 09:35
Problem z ciśnieniem rozwalającym wężyki polega na tym, że w przypadku oryginalnych baterii ze "słuchawką" bidetową zanim przyciśniemy przycisk na słuchawce woda leci sobie przez wylewkę baterii, a po wciśnięciu przycisku - przez słuchawkę. Podobnie jest przy bateriach wannowych - woda leci przez wylewkę lub przez słuchawkę. W przypadku zamontowania słuchawki bidetowej na baterii prysznicowej (bo chyba o takim rozwiązaniu pisze ewa) po otwarciu wady (a przed przyciśnięciem przycisku w słuchawce) pełne ciśnienie z sieci wodociagowej działa na wężyk.

ewa
15-10-2003, 06:39
No dobrze, ale czy są wężyki które wytrzymają coś takiego?
Jakoś nie widzę u mnie miejsca na dodatkową umywalkę montowaną specjalnie "dla kibelka"

Slawek :)
15-10-2003, 08:20
Anonimowy,
do dużej części bidetów są oferowane deski...
Pozdrowienia

15-10-2003, 09:49
bzdura on ma rację, deski są, ale nie do siadania ale zamykania bidetów !!!

Slawek :)
15-10-2003, 10:49
Drogi Anonimusie,
przyznam, że może przesadziłem twierdząc, jakoby do dużej ilości bidetów można dokupić deski. Nieprawdą jest jednak, że takowe nie istnieją lub że są to klapy do zamykania bidetów (takich nigdy w życiu nie widziałem) z tego co wiem stosuje się klapy do zamykania muszli klozetowej i ewentualnie pisuaru.
Oto kilka (niestety słabo widocznych) przykładów potwierdzających moją teorię:
Keramag
http://www.keramag.de/pix/prd/cleo/p101.gif

Ideal Standard
http://www.idealstandard.de/products/data/1/pe_43_6_k5034.jpg

czy wreszcie nasze poczciwe Koło
http://www.kolo.com.pl/rysunki/ceramika/aplauz/045110/045110.jpg

Czasem warto się trochę dalej rozejrzeć, anieżeli wyłącznie w ubogiej ofercie miejcowego supermarketu budowlanego :P
Pozdrowienia

jurg
15-10-2003, 11:19
Problem z ciśnieniem rozwalającym wężyki polega na tym, że w przypadku oryginalnych baterii ze "słuchawką" bidetową zanim przyciśniemy przycisk na słuchawce woda leci sobie przez wylewkę baterii, a po wciśnięciu przycisku - przez słuchawkę. Podobnie jest przy bateriach wannowych - woda leci przez wylewkę lub przez słuchawkę. W przypadku zamontowania słuchawki bidetowej na baterii prysznicowej (bo chyba o takim rozwiązaniu pisze ewa) po otwarciu wady (a przed przyciśnięciem przycisku w słuchawce) pełne ciśnienie z sieci wodociagowej działa na wężyk.
... a może te specjalne wężyki zakończone "słuchawką" z zaworkiem mają jekiś reduktor ciśnienia?

jaszczur
15-10-2003, 12:51
Kupiłem wczoraj baterię ze słuchawką bidetową - wężyk do niej wygląda na zwykły wężyk bez żadnego reduktora. Zobaczę dzisiaj dokładniej, bo może coś przeoczyłem ale reduktor ciśnienia wody jest urządzeniem trochę większym od naparstka i w wężyku by się nie zmieścił.

jurg
15-10-2003, 14:00
Kupiłem wczoraj baterię ze słuchawką bidetową - wężyk do niej wygląda na zwykły wężyk bez żadnego reduktora. Zobaczę dzisiaj dokładniej, bo może coś przeoczyłem ale reduktor ciśnienia wody jest urządzeniem trochę większym od naparstka i w wężyku by się nie zmieścił.
...ale zamontowany na ścianie pod umywalką to chyba już mógłby się zmieścić, a potem od niego wężyk.... itd.

ewa
16-10-2003, 06:52
Ja widziałąm bidety z klapą - ktoś chyba mnie usłyszał jak mówiłam, że to jakoś tak nieładnie wygląda :D I to były chyba w OBI.
Z wężykiem będziemy walczyć w przyszłym roku jak już dobrniemy do etapu wykończeniowego łazienki

jaszczur
16-10-2003, 08:08
Sprawdziłem wczoraj moją baterię. Reduktora brak. Jest normalny, najzwyklejszy wężyk.
Jurg, jeśli jest umywalka to nie ma sensu montowanie reduktora, bateria z umywalką załatwia sprawę.

jurg
16-10-2003, 10:54
Sprawdziłem wczoraj moją baterię. Reduktora brak. Jest normalny, najzwyklejszy wężyk.
Jurg, jeśli jest umywalka to nie ma sensu montowanie reduktora, bateria z umywalką załatwia sprawę.
Dobra, niewazne. Zapytam kumpla który w kiblu ma takie ustrojstwo, więc mi wytłumaczy jak to działa u niego. Ciekawe, ze wcześniej mnie ten problem nie zainteresował. Moze dlatego żem jest chłop?

Mis Uszatek
25-01-2004, 13:29
Zamiast Bidetty można zainstalować słuchawkę "fryzjerską". Widziałem takie w marketach budowlanych. Piękne nie są, ale dobrze działają. A i obaw o ciśnienie w wężyku nie ma!

paj^
25-01-2004, 16:33
u mnie dziala bateria fryzjerska bez problemu, od 60 dni :)

ewa
26-01-2004, 07:50
Ale ta fryzjerska działa razem z umywalką?
Jeśli tak to problemu nie ma - jest problem jak jest sama słuchawka.
My sprawę łazienki odłożyliśmy na koniec roku - może do tego czasu znajdziemy jakieś rozwiązanie.

paj^
26-01-2004, 15:27
obok kibelka mam mala, normalna baterie ze sluchawka, taka jak daje sie pod prysznic, nie kapie itp... idealne rozwiazanie dla malych lazienek

ewa
27-01-2004, 09:02
To by było super. O to właśnie mi chodzi. Zapytam za kilka miesięcy jak się sprawuje :D

kasia1980
19-06-2008, 13:14
Ponieważ w mojej nowej łazience nie mam miejsca na bidet chciałabym zainstalować bidettę ( np. firmy Oras), ale tu pojawia się problem. Umywalkę mam daleko od kibelka więc bidetta nie może być tak podłączona. Widziałam rozwiązanie z baterią podtynkową natryskową ( termostatyczna nie wchodzi w grę ze względu na cenę) ale gdzieś przeczytałam że wężyk podłączeniowy od bidetty może nie wytrzymać ciśnienia. Proszę poradźcie.

onna
19-06-2008, 14:17
trochę nie orientuję się o czym mówisz - bidetta to taka słuchawka prysznicowa do używania przy WC czy specjalna deska nakładaną na normalną muszlę??? Ja nie chciałam specjalnych ustrojstw i zrobiliśmy dodatkowe podłączenie na prysznic przy kompakcie. Baterię, żeby nie była za bardzo wystająca wybraliśmy podtynkową, taka z mieszaczem, a do wyjścia podłączymy normalny wąż ze słuchawką, ktora "puszcza" wode po naciśnięciu - ona jest chyba przeznaczona do czegoś takiego. JAk się to sprawdzi zobaczmy, jak poczekasz ze dwa tygodnie to napiszę... Wydaje mi się że zwykły wąż prysznicowy powinien to wytrzymać, zresztą strasznie dużego ciśnienia wody też nie przewidujemy w tym urządzeniu - delikatnie ;)

anna99
19-06-2008, 14:44
Już raz o tym pisałam:

Mój pomysł autorski, czyli skrzyżowanie bidetu, prysznica i bidetty.

http://foto.onet.pl/upload/40/12/_624911_n.jpg

Rączka od bidetty, mieszacz w ścianie i normalny sedes podwieszany. Do umywalki kawałek (naprzeciwko sedesu), więc normalna bidetta odpadała. Wszyscy znajomi, którzy widzieli to "cóś" są zachwyceni.

Aha, wąż zwykły prysznicowy, już 4 lata się wszystko sprawuje i wytrzymuje każde ciśnienie. Nie wiem, skąd ta wątpliwość, że nie wytrzyma.

kasia1980
19-06-2008, 15:31
Wielkie dzięki za odpowiedź. Wlaśnie czegoś takiego szukalam. Cieszę się, że te pękające węże :evil: to jednak nieprawda, ktoś tu straszyl czymś takim na forum. Łazienka jest planowana na początek lipca. Kafelki już kupione (fashion coral Paradyża) jeszcze tylko nękaŁa mnie kwestia bidetty, gdyż bardzo mi się te rozwiązanie podoba. Oprócz miejsca jakoś nie mam przekonania do drugiego "kibelka" w Łazience. Jeszcze raz dziękuję za poradę.

el-ka
19-06-2008, 20:33
Każdy wężyk może pęknąć - na szczęście bardzo rzadko no i po to są zaworki. Mnie jeden jedyny raz w życiu strzelił taki od spłuczki WC, ale bez tragedii - zworek zakręciłam, podłogę wytarłam.
Jak pech to i rura w ścianie też pęknie.

Nilfina
19-06-2008, 22:06
Już raz o tym pisałam:

Mój pomysł autorski, czyli skrzyżowanie bidetu, prysznica i bidetty.

http://foto.onet.pl/upload/40/12/_624911_n.jpg

Rączka od bidetty, mieszacz w ścianie i normalny sedes podwieszany. Do umywalki kawałek (naprzeciwko sedesu), więc normalna bidetta odpadała. Wszyscy znajomi, którzy widzieli to "cóś" są zachwyceni.

Aha, wąż zwykły prysznicowy, już 4 lata się wszystko sprawuje i wytrzymuje każde ciśnienie. Nie wiem, skąd ta wątpliwość, że nie wytrzyma.

anna99 - bardzo prosze, czy moglabys pokazac gdzie pisalas juz o tym swoim rozwiazaniu z bidetta? Jestem tym bardzo zainteresowana, a masz tyle postow na koncie ze ciezko mi przekopac.

Albo jesli nie ma tego na forum, to jakos przyblizyc realizacje tego przedsiewziecia?

Zamierzam niedlugo w nowym mieszkaniu zrobic podwieszany kibelek na Gebericie i BARDZO chcialabym miec bidette (jedyne jak dla mnie rozwiazanie w lazience 4m2 z wanna). Jakbys pamietala orientacyjnie koszt calej zabawy - to jeszcze lepiej. Wiem ze sama sluchawka kosztuje ok 120zl.

Z gory bardzo dziekuje jesli znajdziesz na to chwile.

kulio
20-06-2008, 09:12
Wielkie dzięki za odpowiedź. Wlaśnie czegoś takiego szukalam. Cieszę się, że te pękające węże :evil: to jednak nieprawda, ktoś tu straszyl czymś takim na forum. Łazienka jest planowana na początek lipca. Kafelki już kupione (fashion coral Paradyża) jeszcze tylko nękaŁa mnie kwestia bidetty, gdyż bardzo mi się te rozwiązanie podoba. Oprócz miejsca jakoś nie mam przekonania do drugiego "kibelka" w Łazience. Jeszcze raz dziękuję za poradę.

Moment, moment...też mamy takie rozwiązanie, zbudowane na bateriach LaTorre. Potrzeba do tego: zaworu podtynkowego (mieszacza), przyłącza kątowego oraz węża i rączki Oras Bidetta (do kupienia osobno, bez towarzyszącej jej zwykle baterii).

Tylko takie rozwiązanie (zawór podtynkowy) gwarantuje, że wąż nie będzie się rozszczelniał. Przy czym trzeba pamiętać, aby zawsze zamykać zawór (mieszacz) - bo takie węże nie wytrzymują po prostu działającego stale ciśnienia instalacji. Okresowe użytkowanie pod ciśnieniem im nie szkodzi. Ot co.

boru
30-06-2008, 15:29
Łazienka jest planowana na początek lipca. Kafelki już kupione (fashion coral Paradyża)

czy masz moze zrobione jakies wizualizacje/szkice z tymi plytkami?
tez mi sie podobaja ale potrzebuje inspiracji na zrobienie lazienki.

pozdro!

nania
05-07-2008, 11:13
Już raz o tym pisałam:

Mój pomysł autorski, czyli skrzyżowanie bidetu, prysznica i bidetty.

http://foto.onet.pl/upload/40/12/_624911_n.jpg

Rączka od bidetty, mieszacz w ścianie i normalny sedes podwieszany. Do umywalki kawałek (naprzeciwko sedesu), więc normalna bidetta odpadała. Wszyscy znajomi, którzy widzieli to "cóś" są zachwyceni.

Aha, wąż zwykły prysznicowy, już 4 lata się wszystko sprawuje i wytrzymuje każde ciśnienie. Nie wiem, skąd ta wątpliwość, że nie wytrzyma.

anna99 - bardzo prosze, czy moglabys pokazac gdzie pisalas juz o tym swoim rozwiazaniu z bidetta? Jestem tym bardzo zainteresowana, a masz tyle postow na koncie ze ciezko mi przekopac.

Albo jesli nie ma tego na forum, to jakos przyblizyc realizacje tego przedsiewziecia?


Z gory bardzo dziekuje jesli znajdziesz na to chwile.

Ja też podpinam się pod tą prośbe!

altus_pl
23-07-2008, 19:51
Z konieczności będę chciał zainstalować do takiej bidetty zawór trójdrożny mieszający, ale nie podtynkowy (szkoda kuć teraz kafelki).

Może wie ktoś gdzie można niedrogo taki kupić? Widziałem taki termostatyczny Honeywell na Allegro za 133zł, ale czy naprawdę nie ma tańszych?

It****
30-07-2008, 20:20
ja kupiłam na allegro taką rączkę bidetową, firmy Delvac (są 3 rodzaje)
http://www.delvac.de/neu/produktbilder/p1_23272_05_017/1_23272_05_017_thumb_72dpi.jpg
koszt około 60 zł; podłączę ją w okolicy wc do zwykłej baterii prysznicowej (wg sprzedawcy można);
próba wypadła pomyślnie, zobaczymy jak będzie się sprawowała na co dzień :)

altus_pl
30-07-2008, 21:31
podłączę ją w okolicy wc do zwykłej baterii prysznicowej (wg sprzedawcy można);

Aha, faktycznie, też można. :) Dzięki.

Myszasta
31-07-2008, 01:01
Ja dzisiaj właśnie zrobiłam zakupy. Rozwiązanie mam identyczne jak nania bo umywalka tez daleko. I u mnie to wyglądało tak:
Bateria podtynkowa - 340 zł
słuchawka - 12 zł
wężyk do słuchawki - 29zł
przyłącze (to do czego podłączasz wężyk) - 57 zł
uchwyt na słuchawkę - 20 zł

Wszystko poza baterią kupiłam w castoramie (najtaniej). Łączny koszt takiej imprezy wyszedł 460zł.

micha1111
26-07-2009, 13:17
Napiszcie jak się zestaw sprawdza przy codziennym użytkowaniu? Ja obecnie tez szukam mam jeden na oku, ale ciekawy jestem czy to faktycznie działa tak jak powinno...

micha1111
26-07-2009, 14:01
ten zestaw wpadł mi w oko http://www.sklepbaterie.pl/?p=957
Chce go kupić i widziałem, że ktoś juz zakupil go rok temu. Ciekawy jestem czy służy do dziś...?

MadzialenkaT
16-12-2010, 20:20
Witam

Wznawiam temat, bo aktualnie przymierzam się właśnie do takiego zakupu.
mam w planach:

Bateria podtynkowa natryskowa - 38 9250576 - KLUDI BOZZ
Element podtynkowy do baterii prysznicowej 38 826 KLUDI
Przyłącze kotnowe 39 541 05-00 KLUDI Kido
Główka pryszcnicowa Bidette 32128000 HANSGROHE –

Bardzo proszę o informacje od wszystkich osób które mają takie rozwiązanie, czy nadal są zadowolone.
Czy dobrze rozumiem, że zamknięcie na baterii rozumiemy przez zakręcenie wody na baterii,a nie na instalacji rurkach doprowadzających wodę?

W jednym sklepie dostałam info, że nie ma problemu i można to tak zestawić
w drugim dostałam informację, że wężyk może nie wytrzymać ciśnienia i że producent nie zaleca takiego podłączenia.

Mam też pytanie, przecież jak woda jest zakręcona na baterii to nie ma jej w wężyku więc jakie ciśnienie miało by baterię uszkodzić?

W sumie to nie jestem hydraulikiem, stąd moje obawy i pytania.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

foksi
19-12-2010, 12:57
U mnie jest tak.
Zwykła bateria mieszakowa i pokazywana już wyżej rączka z allegro. Działa bez zarzutu. Trzeba tylko pilnować zamykania baterii po użyciu.
Jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona

azalka
23-02-2011, 23:02
Odkopuję:
czy bidetkę sprzedawaną w zestawie z baterią umywalkową (konkretnie TRES 1.81.113) mogę sobie podłączyć do innej baterii tej samej firmy?

ann i pawel
24-02-2011, 00:13
pierwszy raz słyszę o tym rozwiązaniu...a jak to wygląda jak wc jest blisko umywalki...to ak się to montuje?

krystynajoanna
25-02-2011, 19:21
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?16818-Bidety-s%C4%85-do-niczego.-Bidetta-to-jest-to.&p=4394371#post4394371 tu masz temat str.6

Dawidowski
26-02-2011, 07:19
krystynajoanna obejrzałem twoje zdjęcia z zainstalowania bidetty nie widzę jednak do czego jest podłączony wężyk. Domyślam się ze do baterii, czy mogłabyś wstawić jeszcze zdjęcie podłączenia do baterii?

krystynajoanna
26-02-2011, 16:48
witam!
kupiłam baterię Hansgrohe już z wychodzącym " wężykiem sztywnym " na wodę ciepłą , na zimną i trzeci na bidettkę. Widać to na zdjęciu . Wszystkie trzy wężyki czy raczej "rurki " wychodzą z dołu baterii - jak są połączone w baterii nie wiem....Trzeci wężyk ten od bidettki jest połączony z takim wężykiem jak od słuchawki prysznicowej - i łączy się z małą słuchwką bidettki. Widać to na zdjęciach - przyjrzyj się :) Wszystko było kupione razem w komplecie. ja mam baterie Hansgrohe Talis E2 bidette. pozdrawiam.

azalka
26-02-2011, 17:32
krystynajoanna, jak dawno kupiłaś tę bidetkę, jak Ci się sprawuje? Jest moją faworytką, ale na Ceneo ktoś zjechał słuchawkę, że cieknie i po 3 miesiącach do niczego się nie nadaje.
Jak spisuje się Tobie??

krystynajoanna
26-02-2011, 21:35
Witam! Kupiłam baterię hansgrohe z bidetką pół roku temu i u mnie sprawuje się OK! jestem bardzo zadowolona. Albo mi się trafił egzemplarz OK albo komuś egzemplarz nie OK.... :) pozdrawiam :)

Dawidowski
27-02-2011, 13:28
krystynajoanna faktycznie po dokładnym obejrzeniu widzę jak jest podłączona bidetta. Mam bidet z baterią KFA i zastanawiam się czy są baterie bidetowe z możliwością podłączenia bidetty (o podobnym sposobie podłączenia jak te umywalkowe z bidettą)? Chętnie u siebie założyłbym taką do bidetu.

vesila
03-08-2011, 22:19
witajcie
ja tez zastanawiam sie jak zamontowac bidette, może ktoś doradzi?
ponieważ łazienke bede miec wykończoną stylowo, odpadają wszelkie baterie umywalkowo-bidettowe, bo sa niestylowe, elementy podtynkowe odpadają by w przypadku awarii nie trzeba było kuć płytek, zastanawiałam sie nad takim rozwiązaniem:

68375 plus 68374

czy mogę połączyć taką zwykłą baterie prysznicową naścienną z bidettą ? ktoś montował?
a może znacie jakieś retro baterie umywalkowe do których można podłączyć bidettę?

adrianad
03-10-2014, 15:57
Wymyśliłam sobie bidette w łazience ale nie wiem jakie rozwiązanie byłoby najbezpieczniejsze? Trochę mnie przeraża wizja zalania łazienki...

zojka
03-10-2014, 16:58
Mam bidetkę, ale trudno mi z tego skorzystać, zalewam podłogę itp. Korzystam do napełniania wiadra...

adrianad
07-10-2014, 11:41
Pomoże ktoś?

ANNNJA
07-10-2014, 15:32
ja mam podtynkową bidetkę tress, jestem zadowolona, po 3-4miesiącach miałam przecieki ze słuchawki, ale po reklamacji , sklep wymienił mi słuchawkę na nową, od tamtej pory 2lata jest OK,

więc polecam i sklep i bidetkę, ale co do sklepu to musiałabym sprawdzam bo nie pamiętam, napewno kupowałam przez neta!!

coś takiego:
http://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=sDzf2pSqLgHUTM&tbnid=Gi_6sUD69aFUxM&ved=0CAYQjhw&url=http%3A%2F%2Fwww.insido.eu%2Fpl%2Fp%2FTres-Max-Bidetta-1.34.123-Bateria-podtynkowa-do-bidetu-WC-chrom%2F207&ei=EfkzVKj2C9HnatPWgeAL&psig=AFQjCNFkstodWoa8UJdamC4O3orc-u9Jvw&ust=1412778641268740

ANNNJA
07-10-2014, 15:41
ja mam podtynkową bidetkę tress, jestem zadowolona, po 3-4miesiącach miałam przecieki ze słuchawki, ale po reklamacji , sklep wymienił mi słuchawkę na nową, od tamtej pory 2lata jest OK,

więc polecam i sklep i bidetkę, ale co do sklepu to musiałabym sprawdzam bo nie pamiętam, napewno kupowałam przez neta!!

coś takiego:
http://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=sDzf2pSqLgHUTM&tbnid=Gi_6sUD69aFUxM&ved=0CAYQjhw&url=http%3A%2F%2Fwww.insido.eu%2Fpl%2Fp%2FTres-Max-Bidetta-1.34.123-Bateria-podtynkowa-do-bidetu-WC-chrom%2F207&ei=EfkzVKj2C9HnatPWgeAL&psig=AFQjCNFkstodWoa8UJdamC4O3orc-u9Jvw&ust=1412778641268740

poszperałam, i znalazłam, tutaj kupowałam,
reklamacja została uznana, nie było jakiegoś nieporozumienia, - sprawnie, i szybko,
e-mail: [email protected]

tel. (22) 353-2000
tel. (22) 224-33-05
kom. +48 533 300 620

DESPOL

05-830 Wolica k/W-wy ul. Sękocińska 29

okolice Janek
www.sklepbaterie.pl