PDA

Zobacz pełną wersję : Prawdziwy dom dost?pny



Docent - Gdańsk
13-08-2002, 19:06
Myślę, że powinniście bardziej otworzyć się na czytelników - nie tylko dla tych, którzy zarabiają górę pieniędzy i dla nich budowa to jest przysłowiowa " bułka z masłem". Powinniście także mieć jakieś propozycje dla przeciętniaków, którzy posiadają nie więcej niż 4 tys. netto na miesiąc i także by chcieli wybudować coś własnego. Pomimo iż jestem stałym czytelnikiem Muratora już od dwóch lat - to z każdym miesiącem zauważam jak ten miesięcznik "schodzi na psy" i zajmuje się typową komercją i reklamą najbogatszych firm i zarazem najdroższych materiałów budowlanych. Szanowna redakcjo zaoferujcie coś dla nas - to może przybędzie w Polsce więcej szczęśliwych posiadaczy swojego domku.

Docent - Gdańsk
09-10-2002, 15:05
Nawet nie mam komu odpowiedzieć - czy naprawdę nikt w tym kraju nie myśli o budowie taniego i oszczędnego domu.

09-10-2002, 19:30
Docent.
Skup się bardziej na tym co jest na tym forum niż na własnej wypowiedzi. :lol:
My tu wszyscy tanio budujemy i chcemy te domy utrzymać za niewielkie pieniądze.(oczywiście są rożnice w kosztach, ale jak przestudiujesz uważnie wątki o tanim budowaniu, kosztach, to zobaczysz w czym rzecz)
Pozdrawiam i życzę miłej lektury.
Jakby co-wal śmiało. :smile:

Gajka
09-10-2002, 20:07
Docenik,

spokojnie, a wszystko stanie sie jasne. :O
Jam biedna jak mysz kościelna, ale tak mi zbrzydły te podnajmowane dziury, że MUSZĘ swoją wywiercić i już :razz:
Buziaki :lol:

Redakcja
10-10-2002, 12:33
Myślimy, że "Murator" stara się pomagać przede wszystkim tym, którzy nie mają zbyt wiele pieniędzy na dom. Przykład? Przewodnik "Dom na trudne czasy" w nr 4/02 gdzie radzimy krok po kroku jak zbudować dom za 150 tys. zł. Przykładów można podawac bez liku, więc Docencie - do dzieła - z Twoimi dochodami masz szansę na dom.