PDA

Zobacz pełną wersję : Polecam ekipę - okolice Warszawy!



Marcin R
26-10-2004, 00:50
Cześć!
Z czystym sumieniem polecam ekipę budowlaną która stawiala mój dom. Dom stoi juz 2 lata nic nie popękało, nie pli, terminowi, dokładni....
Pamiętajcie dobra ekipa to 3/4 sukcesu.
Budujcie, budujcie ja juz postawiłem dwa i teraz odpoczywam!
Marcin R

Cobra
05-11-2004, 10:39
Witam!
Planuję budowę w przyszłym roku w okolicach Radziejowic. Proszę o namiary i więcej szczegółów dotyczących ekipy, tzn. czy wystawiają faktury na 7% VAT (usługa), czy kupując materiały można liczyć z ich strony na transport na miejsce budowy, czy mają wszystkie niezbędne narzędzia, itp.

Dzięki

Cobra

09-11-2004, 01:02
Ja tez poprosze, bo znalezienie dobrej ekipy mnie przeraza!!

dzieki

janna
09-11-2004, 21:55
Ja też poproszę o namiary na tę ekipę :)

Barti4
10-11-2004, 19:58
Ja rowniez prosze o namiary!!!

agu
13-11-2004, 09:54
Ja też poproszę namiary na ekipę, moja budowa ma w tej chwilip raktycznie tylko stanzerowy, a ekipa ktora go robila wmusze wurzucic, nie dlatego, ze skopali a sa nieterminowi. Budowa w Wawrze. Dzieki

kaga
13-11-2004, 20:40
I ja....

Maciek_
13-11-2004, 21:11
ja tez prosze :wink:

Barti4
14-11-2004, 15:03
Ja prosilem i prosili tez inni....
Ja nie dostalem namiarow a Wy?
No coz, zobaczymy czy ktos nam je wreszcie poda :D
Marcin R podaj nam te namiary na priv, na e-mail lub poprostu na stronie...

olido
18-11-2004, 13:36
Cześć!
Z czystym sumieniem polecam ekipę budowlaną która stawiala mój dom. (...)
Marcin R

Witam,
my jeszcze nie zaczęliśmy planujemy na wiosnę.....
bardzo prosimy o namiary na solidną i tanią ekipę.

pozdrawiamy

p.s. budowa w gminie prażmów

Helicona
23-11-2004, 16:30
Cześć!
Z czystym sumieniem polecam ekipę budowlaną która stawiala mój dom. Dom stoi juz 2 lata nic nie popękało, nie pli, terminowi, dokładni....
Pamiętajcie dobra ekipa to 3/4 sukcesu.
Budujcie, budujcie ja juz postawiłem dwa i teraz odpoczywam!
Marcin R
Bardzo proszę o kontakt do Twojej ekipy. Moj adres mailowy
[email protected]
Z góry dziękuję.

minuszka
24-11-2004, 10:35
Hmm tyle osób prosi o namiary.Nie wiem czy Wy dostaliście, bo ja nie dostałam chociaż Marcin miał sie ze mną skontaktować i nic!

Helicona
24-11-2004, 11:14
Niestety ja nie dostałam. :cry: Marcinie odezwij się.

bobo30
24-11-2004, 13:02
Ja moge Wam polecic swoja ekipe. Juz gdzies ja chwalilam. Potwierdzam wszystko co wtedy napisalam, ekipa jest swietna, wlasnie koncza mi wiezbe, dzielnie pracuja, mimo, ze zimno. Majster myslacy chlopak - poprawil mi bardzo wiele bledow w projekcie. Nasz kierownik budowy wypowiada sie o nim tez w samych superlatywach. Wiadomosc na priv. Niektorzy juz maja namiary. :)

WM 08
05-03-2005, 17:01
Witaj
Proszę podaj namiary na Twoją firmę.
Pozdrawiam

Marcin R
01-07-2005, 06:59
Witam!
Przepraszam że się nie odzywałem....
Ekipa do polecenia budowała już nie jednej osobie z forum.
Od fundamentu aż po dach itd.... solidnie a ceny są rozsądne.
Okolice Warszawy...
Dane wysłam na priva
POWODZENIA
Marcin R

71kkk
05-08-2005, 00:21
Cześć!
Z czystym sumieniem polecam ekipę budowlaną która stawiala mój dom. Dom stoi juz 2 lata nic nie popękało, nie pli, terminowi, dokładni....
Pamiętajcie dobra ekipa to 3/4 sukcesu.
Budujcie, budujcie ja juz postawiłem dwa i teraz odpoczywam!
Marcin R


czesc, no to daj jakis namiar na tych profesorów?

Marcin R
06-08-2005, 06:38
Namiary wysłałem na priv
Marcin

Rainbow
06-08-2005, 16:39
ja też.....

heatron
08-08-2005, 22:36
Jedna ekipa nie wybuduje tych wszystkich domów. Ja do niedawna zajmowalem się instalacjami w budynkach a teraz już także buduję - na razie w okolicach Warszawy. Chętnie wycenię. Zapraszam na moją budowę.
Zapewniam święty spokój.

71kkk
09-08-2005, 16:26
spotkałem sie z profesorem wadeckim, no dwa razy wiekszy chlop ode mnie, elokwentny, precyzyjny, no zobaczymy jak mu robota pójdzie? Marcin R - dzieki za namiary, 71kkk

Marcin R
14-10-2005, 20:45
Witam!
Moi drodzy jak tam Wam idzie?
Czy budujecie z p. Piotrem? Czy było ok? Tylko wiem od Ani, że u niej już stoi dom.
Ja dalej z uporem maniaka powiem że jest doby podobno ceny są niże niż 3 lata temu jak ja budowałem! A jak poczytam co ludziska mieli za kłopoty to ręce opadają.
Polecam p. Piotra bo jest solidny. Oczywiście napiszcie umowę bo przypadki chodza po ludziach a Wy będziecie zabezpieczeni. Podobno u Ani profesor połamał się bo przeleciał przez " gary" (strop przed zalaniem) ale żyje i buduje dalej.
Pozdrawiam rozkręcających gospodarkę POLSKI!!!!
Marcin

Marcin R
19-10-2005, 20:05
Witajcie!
Ania napisała mi maila ze dobrze ocenia p. Piotra.
Ciesze sie ze jest zadowolona.
Pozdrawiam
Marcin

Marcin R
01-12-2005, 20:35
Podbicie..... :D

pieczareczka
15-12-2005, 22:05
hej

Chcialabym zapytac czy ta ekipa wylacznie buduje, czy od czlowieka, na ktorego podales namiary mozna tez oczekiwac zakupu materialow i generlanie pomocy przy organizacji calej imprezy ? Czy jest szansa, ze sie sprawdza jesli nasze wizyty na budowie beda max 3 dni w tygodniu ?

pozdrawiam
pieczareczka

rafal9
15-12-2005, 22:23
Cóż za gorliwość w polecaniu.
Albo ta ekipa taka super, albo ...

Marcin R
16-12-2005, 06:48
Co Pan sugeruje? Bo wydaje mi się że każdy sądzi według siebie.
Nie jedna osoba budowała z tym Panem i nie słyszałem o niezadowoleniu. Sam budowałem i wiem jak trudno o dobrego fachowca.
Pozdrawiam
Marcin

Aneta78
11-01-2006, 17:40
Mogę poleci również bardzo dobrą ekipę budowlaną ,U mnie wykańczali mieszkanie od podstaw i naprawdę wykończyli SUPER. U brata kolezanki z pracy stawiali dom od podstaw az po pełne wykończenie i tez sprawdzili się na piątkę.Jest to ekipa ktora nigdy nieogłasza się w prasie ,prace zlecane ma z polecenia innych osob u ktorych wykonywali swe remonty ,itp .Ekipa jest z Warszawy kontakt z nimi jest pod nr.0503449179 p.krzysztof lub p.Jan . Jak sie dodzwonicie to powiedzcie ze macie numer od p.Anety

71kkk
11-01-2006, 22:13
marcin R- z profesorem sie nie dogadalismy - chyba temat go przerosł, bo u mnie zbudowalismy fundamenty wylewane- szalunki bauma itp. w sumie plyta 220 m - koniec koncow profesor odmowil. ale poradzilem sobie i mam ekipe , ktora wydzwanialem jako pierwsza na wiosne, wtedy mieli komplet, co za ironia losu. EKIPA jest ok, moge ich polecac, bo ciezki mam charakter - chlopaki sa robotne ,oczywiscie trzeba ich pilnowac, ale robota im sie w rekach pali. Ekipa jest w Ilawy, robi na bialolece w wawie. Majster nazywa sie Teska. :P

Marcin R
15-01-2006, 18:55
Witajcie
Nie wiem czemu się nie dogadaliście.... to oczywiście Wasza sprawa. U mnie też mam fundament wylewany i było wszystko OK.
POWODZENIA!!!
Marcin

71kkk
15-01-2006, 21:35
nie dogadalismy sie , bo on nigdy nie poslugiwal sie szalunkami- albo nie chcial robic, bo mieszka w kampinosie, a budowa na bialolece, ale jak mowie, teraz jest ok - czy masz jakiego s dobrego elektryka? i tynkarzy ?

ewa i aleksander
19-01-2006, 12:06
Polecam bardzo dobrego elektryka z Chotomowa.U nas sie swietnie spisal.Przyjezdzal do nas do Choszczowki.Nazywa sie p.Skladanek 0-604 707169.
Bardzo dobtrych tynkarzy ma p.Teska.Buduja praktycznie tylko na Bialolece.

Marcin R
27-01-2006, 19:17
Witajcie
Ja jak zwykle jestem zabiegany, w pracy masa roboty.
Elektryka tez polecam robił dom mój i moich tesciów. Szybko sprawnie i solidnie. Poznałem go prez przypadek jak przyjechał robić przyłącze elektryczne (przysłany przez zakład energetyczny).
Namiary wyślę na priva.
Kogo nie polecam? Oczywiście pana od rurek wodnych i ogrzewania.... u mnie jakoś się sprawił ale u teściów było z nim tragicznie....NIE POLECAM !

POZDRAWIAM
Marcin

Rainbow
04-11-2006, 16:38
ja ruszam na wiosnę

prosze o namiary na ekipę

Pozdr

Marcin R
04-11-2006, 17:01
Czesc
Namiary wysłałem na priva
Powodzenia
Marcin

Marcin R
05-11-2006, 09:07
Świetny projekt, gratuluję wyboru.
Powodzenia
Marcin

Leśna
10-11-2006, 22:07
Marcin R z ogromnym zaangażowaniem zachwala "profesora" Wadeckiego i napisał:
Nie jedna osoba budowała z tym Panem i nie słyszałem o niezadowoleniu. Dziwię się. Ja akurat budowałam z tym panem i nie jestem zadowolona. Właśnie kończymy poprawiać jego krzywe ściany :evil: Faktycznie, jego ludzie nie pili i pracowali szybko - ale z mizerną dokładnością (brak kątów prostych, różnice w długości ścian w małych pomieszczeniach rzędu kilku cm, paskudnie to wyłazi przy wykończeniówce). A do tego jakie robił fochy! Mieliśmy na budowie różnych innych fachowców (od hydrauliki, elektryczności, ogrodzenia, kominka, podłóg itp.), ale tyle zdrowia co on nie kosztował nas chyba żaden: ciągłe obrażanie się, grymaszenie, wyciąganie dodatkowych pieniędzy. Nie polecam.

Marcin R
11-11-2006, 13:56
Witaj
Jeżeli miałaś uwagi to dlaczego dałaś wyciągnąć sobie pieniądze. Może coś zmieniałaś podczas wykonywania prac. To Twoja opinia i wolno Ci tak myśleć ale każdy fachowiec zwala winę na następnego jeżeli coś mu nie idzie.
A gdzie był inspektor? On odbiera roboty. Może nakazać coś rozebrać i poprawić. Wina może leżeć po obu stronach i nie mi to oceniać. Poleciłem go dawno i z mail które dostaję wiem, że działa dobrze. Przykro mi ale wiem jedno, że u mnie i u moich znajomych było OK.
Pozdrawiam
Marcin
PS. Zakładam że nie jestś dla niego firmą konkurencyjna z tego terenu.

Leśna
11-11-2006, 21:51
Jeśli podejrzewasz, że mam firmę budowlaną, to prześledź moje posty :lol: . Ja prześledziłam Twoje i widzę, że połowa z nich zachwala Wadeckiego i namawia do korzystania z jego usług - ale zakładam, że nie jesteś jego współpracownikiem, krewnym czy powinowatym?
Masz rację o tyle, że pewnie zabrakło nam doświadczenia - to nasz pierwszy (i mam nadzieję, że ostatni) domek, a Wadecki był pierwszym wykonawcą podczas budowy. Niektórych błędów w ogóle wtedy nie zauważyliśmy - wylazły dopiero teraz przy układaniu terakoty i nie ma tu żadnego zwalania na poprzedniego fachowca, po prostu jak ściany są ukośnie postawione, to klina nie unikniesz. Może Ty masz mniejsze wymagania i dokładność Wadeckiego, zaczynająca się od 10cm, jest dla Ciebie wystarczająca.

Pewnie trzeba było go też krócej trzymać. Ale wykonawca ma taką przewagę nad inwestorem, że jeśli w trakcie budowy obrazi się i powie "To ja dalej nie robię!" (ulubione zdanie naszego Wadeckiego), inwestor zostanie z rozgrzebaną robotą w środku sezonu i wiadomo, co mu pozostaje - przygodne, nierzadko pijące ekipy. Rozumiem, że umowa na wybudowanie domu to nie ślub, ale żeby wykonawca obrażał się co chwila, to chyba przesada. I jeśli za każdy dodatkowy drobiazg (a takie pojawiają się na niemal każdej budowie, jak sądzę) każe sobie słono płacić, prawie podwójną cenę, a jak się nie chcesz zgodzić - znów "nie robi", to też nadużywa swojej przewagi, no bo co ma zrobić inwestor - zatrudnić do tych drobiazgów inną ekipę? szukać jej, a główny wykonawca tymczasem poczeka? (przecie, że nie poczeka, obrazi się :roll: )

Wiesz co, może Ty miałeś jakiś zbawienny wpływ na tego człowieka, że przy Tobie chodził jak w zegarku? Bo ja słyszałam, że nie tylko my mieliśmy z nim kłopoty. Ostatnio u jednego inwestora podobno prawie nie bywał na budowie i ekipa tak spaprała więźbę, że mu inwestor nie zapłacił. Może on już teraz sam nie pracuje? U nas był codziennie i pracował ze wszystkimi, ale to było parę lat temu.

O naszym inspektorze wolę nie wspominać, nie sprawdził się i tyle. Dużo szkód nie narobił, ale faktycznie byliśmy zdani na siebie.

Pozdrawiam, Leśna.

Marcin R
12-11-2006, 10:42
Cześć
Ja zapłaciłem tylko tyle ile było w umowie. Zakres prac miałem opisany. Nie dziw się że wykonawca chce zapłatę za roboty nie ujęte w umowie. Nie dotyczy to tylko tego wykonawcy. NIe wiem jak się z nim umawiałaś.
Ja tez budowałem parę lat temu. U mnie na wsi wybudował kilka domów i halę magazynową i wiem że sąsiad także jest zadowolony.
Poleciłem go bo ja takiej możliwości nie miałem. Pokazywałem swój dom znajomym z forum a mi nikt nie chciał pokazać. Mi tego brakowało dlatego się podzieliłem informacjami.
Może macie rację ale zawsze inspektor to podstawa. Szkoda się rozwodzić nad tym więcej. Jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził. Ludzie mieli większe problemy ja naszczęście ich nie miałem. Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi i wcale go tu nie bronię.
Pozdrawiam
Powodzenia
Marcin

Leśna
12-11-2006, 15:43
Nie dziw się że wykonawca chce zapłatę za roboty nie ujęte w umowie.
Nie dziwię się :D Wkurza mnie tylko, kiedy chce taaaakiej zapłaty, niewspółmiernej do tych robót.
A w ogóle to nie przejmuj się - Ty polecasz, bo było ok, ja odradzam, bo nie było - a Forumowicz ma swój rozum i w końcu to on decyduje. Chociaż ja też poleciłam paru osobom z Forum firmę, która robiła mi ogrodzenie, bo byłam faktycznie bardzo zadowolona - a teraz czekam, aż się posypią maile - pełne wygrażania? wdzięczności? Nie wiem, zobaczymy... Zawsze tak jest, jak się kogoś poleca - nie ma stuprocentowej gwarancji.