PDA

Zobacz pełną wersję : Witam serdecznie



effka
28-10-2004, 08:49
Witam serdecznie wszystkich stałych bywalców. Poszukując różnych cennych informacji trafiłam na to forum i już po dwóch dniach na razie pobieżnego poczytywania tematów czuję się troszkę lepiej przygotowana do realizacji moich planów.
A moje plany to :w sezonie jesienno zimowym kupno działki - duzej działki siedliskowej w okolicach Warszawy - nie wiem jeszcze do jakiej grupy się przyłączę :roll: . Moja działka ma być duża, w spokojnej i cichej okolicy, najlepiej, najchętniej w pobliżu las. Rozważam działki na południe od Warszawy ( szeroookie południe :lol: ) okolice zarówno od strony Góry Kalwarii, Piaseczna, Tarczyna jak i drugą stronę czyli okolice Puszczy Kampinoskiej, albo w okolicach Leoncina i Czeczotek, albo przy trasie na Leszno.

Na pewno będę zadawała sporo pytań - bo w końcu ja jestem na początku drogi, którą niektórzy z Was już zakończyli i cieszą sie własnym domem.

Na wiosnę jak uda się kupić odpowiednią działkę chce zacząć budowę.

A może ktoś z obecnych tutaj aktualnie także szuka i ogląda działki w takich okolicach ( działki duże ha i powyżej), chętnie nawiązałabym kontakt z takimi osobami. Można oszczędzić sobie jazd wymieniając się informacjami na temat tego co widzieliśmy i co ma np. jakieś poważne wady ( uciążliwe sąsiedztwo np. ubojnie w Kampinosie itd).

Cenne także byłby dla mnie informacje dotyczące tego jaka jest średnia wielkość gospodarstw w wyżej wymienionych okolicach ( jeśli ktoś z Was to sprawdzał byłabym wdzięczna za informacje ) i jak wygląda obecnie kwestia planów zagospodarowania na tych terenach ( czy są aktualne ?)

Jerzysio
28-10-2004, 11:15
effka - cześć :D

Proponuje popytać o działki w wydz. architektury podwarszawskich gmin. Warto zahaczyć sołtysa danej miejscowości lub popytać w lokalnych sklepikach o działki.
Powodzenia
J

Teska
28-10-2004, 12:19
effka

witam w naszym gronie....

ewak39
07-11-2004, 10:15
Czesc! Ja kupilam piekna dzialke w Ojrzanowie, ale na dalekim skraju, w kierunku Tarczyna. Ma .62 ha, ale wiem, ze niedaleko sa dzialki na sprzedaz... musialabys sie dowiedziec w gminie... tak wyglada okolica od strony poludniowej mojej dzialki, od polnocnej sa lasy i pola:

http://foto.onet.pl/upload/20/24/_362192_n.jpg


Pozdrawiam serdecznie!

PS. Plany zagospodarowania w Zabiej Woli sa aktualne, wypis dostalam od reki.

buba48
08-12-2004, 12:23
...Napewno będę zadawała sporo pytań - bo w końcu ja jestem na początku drogi, którą niektórzy z Was już zakończyli i cieszą sie własnym domem...

Pytaj, pytaj ! Kto pyta nie błądzi. :P

Pozdrawiam !

jfilemonowicz
20-12-2004, 19:15
witam :)