PDA

Zobacz pełną wersję : Szukacie okien?- przyłączcie się!!!



przemek70
30-10-2004, 17:25
Jestem na etapie wyboru okien drewnianych, widziałem ich już sporo ale.... albo ładne ale strasznie drogie albo badziewne. Można powiedzieć, że już znalazłem firma nazywa się stollar- www.stollar.com.pl, porządnie wykonane- gość nie robi ich w garażu a w fabryce z nową linią, wszystkie okna można zamawiać pod projekt i nie dopłaca się nic za tzw. niestandardowe wykonanie, ekipa która montuje jest profesjonalna i niedroga a to nieczęste praktyki.
Generalnie chodzi o zamówienie z kilku domów, mam obiecany spory rabacik od cen katalogowych jak tylko podeślę dodatkowe zamówienia.
Im więcej nas będzie tym tańsze okna będziemy mieli. Toteż kto jeszcze nie ma okien a pragnie mieć niech wysyła zestawienie a ja odeślę wycenę okien i prawdopodobnie będzie to satysfakcjonująca wycena. Jak na razie cenę zbiłem tak, że plastiki wyszły drożej niż drewniane :))
Przemek

Charlie
30-10-2004, 18:19
...dobre zioła palisz i ceny widzisz dobre :lol:

przemek70
01-11-2004, 18:37
I co? Wszyscy już macie okna czy też wolicie tylko znanych- o co chodzi.

ckwadrat
01-11-2004, 18:49
Stollar to akurat dobra i znana firma :D. Chciałem kupić ich okna tylko kolorek nie podpasował.

przemek70
03-11-2004, 14:01
OK pisząc znanych miałem na myśli tylko tych, którzy się wszędzie ogłaszają np. urzędowski itd. Wiem że na swój sposób stollar jest znany ale duża część forumowiczów nie zna go- ja sam przypadkiem natknąłem się na tą firmę. Rozumiem, że nikt nie jest zainteresowany, trudno zamawiam więc sam ot co.

RHM
04-11-2004, 19:22
Chwila. Na razie nie mogę obejrzeć strony, ktorą podałeś...

mib
04-11-2004, 19:48
moze Ci tem przecinek miesza na koncu ;-)