PDA

Zobacz pełną wersję : Dom Kalina Archeton



doc_doc
01-11-2004, 10:08
Witam,

mam zamiar zbudować dom wg projektu Archeton o nazwie Kalina. Czy ktoś budował ten dom lub może się na jego temat wypowiedzieć? Planuję ogrzewanie olejowe.

Pozdrawiam
Doc

Michał_B.
01-11-2004, 18:36
Ja mam Kolibe Archetonu i niestety w dokumentacji są błędy :-? , nie duże ale zawsze, więc radze przed budową bardzo dokładnie przestudiować plany bo później mogą być problemy.

doc_doc
02-11-2004, 15:05
Ja mam Kolibe Archetonu i niestety w dokumentacji są błędy :-? , nie duże ale zawsze, więc radze przed budową bardzo dokładnie przestudiować plany bo później mogą być problemy.

Witam, a na czym polegaja te bledy. Ja jeszcze nie kupilem tego projektu, ale mam zamiar. Mam natomiast ksero strony projektu pomieszczen. Czy moga byc bledy konstrukcyjne?

Pozdrawiam
Doc

Paty
02-11-2004, 16:49
Ja wybudowałam Kalinę z Archetonu i juz w niej mieszkam. Jeżeli masz jakieś pytania chętnie odpowiem. Pisz na priv.
Pozdrawiam Paty.

Michał_B.
02-11-2004, 22:25
Błędy to głównie w wymiarach i w projektach instalacji ale potrafią nie źle zamieszać. Wspomniałem o tych "usterkach" tylko aby późniejsza budowa przebiegała bezstresowo o ile to możliwe. U siebie nie doszukałem się błędów konstrukcyjnych (na szczęście :lol:)