PDA

Zobacz pełną wersję : dom Karorki i Tomka



Karorka
03-11-2004, 08:02
a tu mozna obejrzec nasz dom
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=25325&k=10&q=domek%20Tomka%20i%20karorki&nxt=45

link do ostatnich zdjec zeby nie znudzic szanownych Forumowiczow :wink:

pozdrawiam cieplutko :)
karorka

a tu najnowsze
http://karorka.photosite.com/Album1/?page=3

Asiulek
03-11-2004, 08:33
"a tak powinien wygladac wg architekta ale nie bedzie :) bo odpadl np. klinkier" - wielka szkoda :(

2004
03-11-2004, 08:37
Jaki ładny :) domek oczywiście. Lubię projekty architekta, którego domek "szyjecie". Gdzie stoi dom i kiedy będzie można obejrzeć wykończone wnętrza ? Coś czuję, że obok domu mieczotronixa będzie to mój drugi ulubieniec na tym forum :)

andzia28
03-11-2004, 09:00
Bardzo ładne okienka. Czekam na ciąg dalszy :D

Karorka
03-11-2004, 10:37
o tak okienka sa ladne i tez ladnie kosztuja :wink:
wlasnie jestesmy na etapie poszukiwan
gdybysmy wczesniej zorientowali sie w cenach to chyba nie wybralibysmy tego projektu

a dom stoi w koczargach - gmina stare babice - na razie zimuje a dalej chcemy zaczac na wiosne i wprowadzic sie przed nastepna zima - zobaczymy co z tego wyjdzie

AGI I JARO
16-11-2004, 10:30
Witam Karorka

W rzeczywistości przedstawia sie jeszcze lepiej niz na zdjęciach. :D Super domek. A oknami się nie martw (wiem że łatwo sie mówi gorzej się nie martwić) ale pomyśl jak będzie super gdy juz je zamontujecie i zmią będziecie sobie siedzieć w cieplutnkim domku z TAAAKIIIIM widokiem na śnieg .....

Życzę powodzenia wposzukiwaniach

Agi od Jaro

AGI I JARO
16-11-2004, 10:32
Witam Karorka

W rzeczywistości przedstawia sie jeszcze lepiej niz na zdjęciach. :D Super domek. A oknami się nie martw (wiem że łatwo sie mówi gorzej się nie martwić) ale pomyśl jak będzie super gdy juz je zamontujecie i zmią będziecie sobie siedzieć w cieplutnkim domku z TAAAKIIIIM widokiem na śnieg .....

Życzę powodzenia wposzukiwaniach

Agi od Jaro

ozzie
16-11-2004, 16:06
Karorka, bardzo fajny dom :lol: Bedziesz miala super przeszklenie. Czekam na dalsze zdjecia i pozdrawiam.
Ozzie

16-11-2004, 16:18
Dlaczego klinkier odpadł? :(

Karorka
16-11-2004, 22:02
Witam Karorka

W rzeczywistości przedstawia sie jeszcze lepiej niz na zdjęciach. :D Super domek. A oknami się nie martw (wiem że łatwo sie mówi gorzej się nie martwić) ale pomyśl jak będzie super gdy juz je zamontujecie i zmią będziecie sobie siedzieć w cieplutnkim domku z TAAAKIIIIM widokiem na śnieg .....

Życzę powodzenia wposzukiwaniach

Agi od Jaro

dzieki - widze ze byla jakas wizja lokalna :D
rzeczywiscie na oknach swiat sie nie konczy - jakos z tego wybrniemy i juz nie moge doczekac sie wiosny kiedy znowu zacznie sie cos dziac

verunia
klinkier odpadl :wink: ze wzgledu na koszty ale postaramy sie wymyslic inna ciekawa elewacje a wole skoncentrowac sily finansowe na wnetrzach

17-11-2004, 14:11
Nooo, ja planowałam coól z płytek klinkierowych ale jak zobaczyłam cenę to też się wyleczyłam.

Karorka
20-12-2005, 12:54
nasz dom w wielkim skrocie

http://karorka.photosite.com/Album1/?page=3

od zeszlego roku wiele sie zmienilo ale w srodku jeszcze niewiele do pokazania :)

Aga - Żona Facia
20-12-2005, 13:08
Dom piękny chociaż duży (no właśnie ile ma metrów?).
Widzę, ze budujecie z Ytonga, jakiej grubości są ściany nośne 36,5 czy 40?

Aha tych oststnich zdjęć nie widać.

Aga - Żona Facia
20-12-2005, 13:11
Sorry już zdjęcia widać.
Okna piękne.

Karorka
20-12-2005, 15:05
no duzy 236 m

gdybysmy teraz zaczynali wybralibysmy mniejszy ale byl problem z dobraniem projektu na waska dzialke i jak wreszcie znalezlismy taki ktory nam pasowal i miescil sie na dzialce to bylo wielkie hura
nadal nam sie podoba ale te koszty :(

a ytong jest 36,5

_Beti_
20-12-2005, 15:55
jestem pod wrażeniem czy jest to projekt indywidualny ile ma metrów powierzchni urzytkowej. Gratuluje pięknego domu

Karorka
21-12-2005, 07:55
dzieki Beti :)

projekt jest gotowy (Omega z pacowni Archtim) choc po wielu przerobkach

aha26
21-12-2005, 10:19
Gratulki,naprawde fajny domek,nie mogę doczekać się zdjęc wnętrz juz wykonczonych.Jezeli mozesz tak orientacyjnie powiedziec to jaki koszt jest takiego domu?

Karorka
05-01-2006, 15:18
Gratulki,naprawde fajny domek,nie mogę doczekać się zdjęc wnętrz juz wykonczonych.Jezeli mozesz tak orientacyjnie powiedziec to jaki koszt jest takiego domu?

ja sie boje nawet myslec :wink: ile ten dom bedzie ostatecznie kosztowal

Żelka
05-01-2006, 16:18
Bardzo ciekawy dom, nietypowy i ladny. Oj, juz widze jakie wnetrza beda piekne...
Koczargi, to wiem gdzie jest, przejezdzam jak jade na nasza dzialke ale niestety nie widzialam Wasz dom. Pewnie nie jest przy tej glownej drodze?
Elewacja tez ladna i bez tego klinkieru. :wink:

Karorka
05-01-2006, 16:44
dzieki Zeljka :D

z tego co kojarze to masz dzialke w Borzecinie wiec pewnie przejezdzasz przez Koczargi Nowe - te sa wzdluz warszawskiej, do Starych trzeba skrecic w prawo (zaraz jak zaczynaja sie nowe) i jechac jakies 1,5 km w strone Lipkowa

Żelka
05-01-2006, 21:08
Karorka dzieki za wskazowki, na pewno kiedys pojade ta droga aby rzucic okiem na Wasz piekny dom.... :P

Żelka
28-03-2006, 19:56
Dzis wlasnie jechalam ta droga i widzialam Wasz domek na zywo...Jest jeszcze piekniejszy niz na zdjeciach... Gratuluje. Okolice tez macie fajna i las tak blisko...Bardzo ladnie.

editta
28-03-2006, 22:24
Karorka szkoda, że zmieniliście plany elewacji (chociaż też dobrze was rozumię). a może pomyślicie np. o drewnie? niestety nie wiem czy cenowo lepiej wychodzi. wydaje mi się jednak, że przy takiej powirzchni czegoś tutaj brakuje. ta ogroman powierzchnia ścian przytłacza, drewno dodałoby dużo uroku.
antresola będzie robić wrażenie i pewnie całe wnetrze :wink:
bardzo mi się podoba, będę częściej wpadać

Żelka
13-04-2006, 22:05
http://www.bizz.pl/kartki/nowe/images/wielkanoc/wielkanoc104.jpg

KozAnka
23-09-2006, 20:19
Jeju... Karorka... te paseczki w łazience... wow...super.