PDA

Zobacz pełną wersję : Okno się nie chce zamknąć! Pomocy!



malinek
11-07-2016, 22:35
Witam!
Nie mogę zamknąć okna.Klamka się blokuje jak próbuję ją przestawić normalnie, ale gdy z po zewnętrznej stronie okna, obok klamki, przestawię taki mały wichajster, to wtedy jakoś ta klamka idzie. Gdy przestawię ją w górę to okno otwiera się jednocześnie normalnie jak i na górze - wychodzi z górnego zawiasu, gdy dam klamkę w prawo, albo na dół, to wraca jakby na ten zawias, ale nie da się w ogóle zamknąć. Nie wiem co zrobić, jak to ogarnąć żeby się normalnie zamknęło.

nikt ważny
11-07-2016, 23:03
Skrzydlo sie opuscilo i na stale zablokowana jest blokada blednego polozenia klamki.

malinek
12-07-2016, 07:47
Skrzydlo sie opuscilo i na stale zablokowana jest blokada blednego polozenia klamki.

Da radę coś z tym zrobić saemu, czy trzeba wołać fachowca?

nikt ważny
12-07-2016, 08:41
Ja bym wezwal. Bo powod moze byc jeszcze inny np. wymaga regulacji blokady polozenia klamki. Z boku wydaje sie bardzo proste

MMichal
12-07-2016, 08:53
Witam


Ja bym wezwal. Bo powod moze byc jeszcze inny np. wymaga regulacji blokady polozenia klamki. Z boku wydaje sie bardzo proste

No chyba jednak akurat TY byś nie wezwał :) ale "zwykły zjadacz chleba" powinien to zrobić, samemu można więcej popsuć niż potrzeba :D

Pozdrawiam

nikt ważny
12-07-2016, 11:13
Ojjjjj odpowiadam co bym zrobil na miejscu klienta :)
Ja to ja ;)

malinek
12-07-2016, 12:51
Przyszedł pan fachowiec, przytrzymał ręką, mocno docisnął okno i się zamknęło... minuta roboty :D