PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam inwestorów po przej?ciach z firm? SYSTEMBUD



grzybki
03-11-2004, 22:07
Interesują mnie wszelkie uwagi dotyczące złej pracy tej firmy, jak i osobiście p. Sylwestra Łuki. Ponieważ osobiście mam bardzo złe doświadczenia i będę dochodzić swoich praw, szukam innych poszkodowanych poprzez ciagłe zmiany warunków umowy, złe wykonawstwo, niesolidność terminową, trudności w rozliczeniach itd.

Lucyferus
07-11-2004, 15:48
Cóż za piękna gra oszczerstwami wyssanymi z palca. Z tego co mi wiadomo i na to są dowody sami nie chcieliście popisać umowy, a terminy były dotrzymywane prócz tych terminow płatności prawda. No ale prawda w oczy kole zwłaszcza jak się nie ma kasy a chce się mieć dom:) No cóż nowobogatcy tak mają. Pozdrawiam i dalej stoję na straży prawdy i sprawiedliwości.
Lucyferus :P

KasieńkaK
07-11-2004, 16:19
Ja jestem bardzo zadowolona z wykonastwa pana Łuki. Doradza, pomaga podjąć dobrą decyzję i daje gwarancję. Moje doświadczenia są dobre. Pozdrawiam

grzybki
07-11-2004, 16:36
Może Pani się udało. U mnie np. p. Łuka nie wykonał izolacji poziomej ścian zewnętrznych, co jest podstawą wykonania w każdej technologii. Wg zdania kierownika budowy i rzeczoznawcy są źle wykonane łuki nad tarasem, jest wiele mostków termicznych. Wszystko to plus pozostawiony bałagan i nie zabezpieczona budowa na zimę nie świadczy chyba zbyt dobrze o wykonawstwie. Wszystko to jest udokumentowane i do obejrzenia, bo koszty naprawy będą spore.

Sonika
07-11-2004, 17:02
Ciekawe, że LUCYFERUS i KasieńkaK dołączyli do Forum w tym samym dniu???

Pagin
07-11-2004, 17:33
Ciekawe, że LUCYFERUS i KasieńkaK dołączyli do Forum w tym samym dniu???
No coz, wyglada na rozne "twarze" tej samej osoby. Az narzuca sie autor tych wypowiedzi

Sonika
07-11-2004, 17:41
Właśnie też tak myślę jak Ty.

ania
07-11-2004, 19:09
O, tu jest jeszcze jeden poszkodowany...


http://groups.google.pl/groups?q=systembud&hl=pl&lr=&selm=7pud1l%24p8m%241%40okapi.ict.pwr.wroc.pl&rnum=2

Pagin
07-11-2004, 20:05
O, tu jest jeszcze jeden poszkodowany...
http://groups.google.pl/groups?q=systembud&hl=pl&lr=&selm=7pud1l%24p8m%241%40okapi.ict.pwr.wroc.pl&rnum=2
I jak widac z tresci "dzialanosc" SYSTEMBUD trwa co najmniej od 1999 roku

Lucyferus
08-11-2004, 15:18
No tak firma ma podobną nazwę ale to nie są te same. Polecam dokładniej sprawdzić a nie oczerniać wpierw. Wpis został wykonany na prośbę moją aby klienci przekazali swoją opinię na ten temat. To, że jeden oczernia bezpodstawnie dobrze działającą firmę nie znaczy że jest zła. Jeśli ktoś ma wątpliwości zapraszam do kontaktu i naocznie może się przekonać o fachowości i lojalności firmy do klientów. Niestety nie jesteśmy firmą charytatywną i nie budujemy za darmo co wyobrażały sobie "grzybki". Natomista o opini rzeczoznawcy grzybki nie poinformowały wykonawcy , a i jeszcze może przyponę że kierownik budowy nie ma do tego uprawnień. Natomist inwestor został poinformowany o zejściu z budowy firmy Systembud i skwitował to jednym słowe cytuję "spier..." co tylko świadczy o "grzybkach". Więc proszę nie wyciągać pochopnych opini na temat tej firmy. Pozdrawiam i czekam na dalszą polemikę ale już wykazującą się faktami.
Lucyferus

grzybki
08-11-2004, 16:28
Wydaje mi się, że poprzednia wypowiedź Lucyfera wyraźnie pokazuje z kim mam do czynienia.

grzybki
08-11-2004, 17:40
Ciekawe też, że nie ma ani słowa o usterkach. A zgodnie z informacją uzyskaną w Izodom Polska jak i Thermodom, izolacja pozioma w postaci podwójnej wartswy folii lub papy jest niezbędna i jest to podstawowa zasada. Sprawdziłem to dla upewnienia sie. Ujmowanie zaś kompetencji innym np. kierownikow czy rzeczoznawcy, może się zdarzyć jedynie w przypadku, gdy rzeczywiście ich nie mają.

katerhasser
08-11-2004, 18:21
tutaj nie wiadomo o co chodzi - co konkretnie nabroił Systembud? Na razie urządzacie sobie niby polemikę, której nikt nie rozumie bo brak szczegółów dot. ww. partaniny i okoliczności w jakiej powstała.
dziwne są uwagi Lucyferusa odnośnie chęci budowania za darmo - szczegóły Panie Diabeł - każdy chce budować jak najtaniej, a nie sądzę, żeby wykonawca przeczuwając przyszły brak chęci inwestora do zapłaty, z góry partolił, bo i tak nie będzie zapłacone...

bratius
15-05-2005, 20:45
Oj, wiadomo, wiadomo. Wystarczy Pana Luke poprosic, by zawiozl tam gdzie partolil. A najlepiej do Ostrowka i Karczewa i wraz z nim poprosic o opinie. Bardzo trzeba z nim uwazac na materialy i na wszystko brac papiery, na co sie zgodzil i za ile. Ani grosz do reki bez pokwitowania. Cechuje go wybitnie "krotka" pamiec i do tego krzykacz. A izolacji poziomej nie wykonuje bo on lepiej wie co dobre. Z tego co mowil nigdzie tego nie robil

katerhasser
16-05-2005, 18:26
Ja w Karczewie byłem i go tam jedna pani baaardzo chwaliła :o
co do izolacji poziomej, to jeśli to prawda, to faktycznie plama ....

bratius
16-05-2005, 19:43
Trzeba bylo poprosic o kontakt do glazurnikow. Oni na sporo niespodzianek sie natkneli. Mozna tez poprosic o pokazanie izolacji dachu. W wielu miejscach welna dotykala do plyt osb (sa zamiast deskowania) i zadnej szczeliny powietrznej z prawdziwego zdarzenia. Moze to jakis patent. Nie wim. Wystarczy tez popukac w kilka miejsc sciany zewnetrznej i uslyszec gluche odglosy. Puste miejsca?
Ostrowek zas to ciekawa historia

writerio
09-06-2005, 06:34
Ciekawy człowiek z Tego Lucyferusa (to chyba rzeczywiście ktoś z Systembudu). Wyzywa inwestorów od nowobogackich, kierownik wg niego nie ma uprawnień do określania niedoróbek (sam o nich nawet słowem nie wspomina). Czyli on jest nieomylnym?! Wystarczy popytać sąsiadów i podzwonić do kierowników budowy (ale nie tego nie polecanego przez niego) i ciekawych rzeczy o facecie można się dowiedzieć. Np. dlaczego Izodom nie chce z nim współpracować, w jaki sposób został radnym w Wołominie i w jaki sposób przestał nim być. Wystarczy też obejrzeć jego robotę koło Grójca. Uwaga też na jego "patenty" na fakturach (zamiast "zapłacono gotówką" pisze "gotówka" i później twierdzi, że nie dostał kasy)

writos
23-08-2005, 03:01
Chyba naprawde jest niesolidny w rozliczeniach i z inwestorami i z pracownikami. To co mozna uslyszec od dwoch inwestorow z Warszawy, to on maksymalnie wyciaga i do tego partaczy

Włodek W.
13-11-2005, 22:48
Metne te tłumaczenia z obu stron . :wink: Nic nie kumam :) .Ktoś chce komuś dokopać 8) .A wina pośrodku :wink:
Nie ma dymu bez ognia 8)

writerio
21-12-2005, 10:34
Metne te tłumaczenia z obu stron . :wink: Nic nie kumam :) .Ktoś chce komuś dokopać 8) .A wina pośrodku :wink:
Nie ma dymu bez ognia 8)

Wystarczy poprosic ktoregos z inwestorow o zdjecia lub pojechac pogadac i wiele o tym "artyscie" mozna sie dowiedziec

zadra
07-08-2009, 11:46
Ja też mam duże problemy z firmą Systembud

zadra
07-08-2009, 11:47
Chętnie nawiążę kontakt z poszkodowanymi

smigloxxx
07-08-2009, 11:54
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :P

zadra
10-08-2009, 20:20
wiele można powiedzieć o tej firmie ale na pewno nic dobrego, człowiek całe życie sie uczy .... dla nas to był szok... Mieliśmy nadzieję że takich firm juz nie ma...i takich cwaniaczków

dorisku71
03-10-2009, 19:57
Można coś bliżej na temat Systembud, bo właśnie jest w przygotowaniu moja umowa na wybudowanie domu pod Warzsawą przez tą firmę, i teraz nie wiem czy podpisac czy szukac kogoś innego ... ale kogo

dorisbis
04-10-2009, 11:17
Można coś bliżej na temat Systembud, bo właśnie jest w przygotowaniu moja umowa na wybudowanie domu pod Warzsawą przez tą firmę, i teraz nie wiem czy podpisac czy szukac kogoś innego ... ale kogo

Witam aż szkoda mi czytac takie posty.. Ja naprawdę miałam szczęscie z budowa..
Współczuje jesli nie masz izolacji to ja jako kobieta wiem ze jest to plama i to solidna..
Mój wykonawca w szczególności kładł nacisk na izolacje..
wiem ze dawał 200 dysperbit styropian AQuA 200 niebieski bardzo twardy wiem..
Dzwoniłam i pytałam go co dawał by pisząc nie zrobić z siebie pośmiewiska..
jestem zadowolona. I przykro mi ze jestesmy cywilizowanymi ludzmi a wielu z nas
nie potrafi dojść zgodnie do kompromisu u po kończyć budowy.
ja bez wahań polecę swojego wykonawce :wink: mimo że wielu odbierze to jako reklamę ale takich ludzi trzeba promować by za oszczedzić innym złości po obraniu nie odpowiedniej ekipy.
Trzymam za pomyślne dogadanie się firmy oraz rozżalonych inwestorów. :wink:

fenix82
31-10-2012, 14:03
Witajcie
odgrzebię trochę ten wątek.
Mianowicie poszukuję osób poszkodowanych przez firmę SYSTEMBUD ,której właścicielem jest Sylwester Łuka
Pan Łuka dopuścił się wielu karygodnych uchybień w sztuce budowlanej, do których oczywiście się nie przyznaje nawet jak pokazuje mu się twarde dowody.
Od dłuższego czasu nie możemy dojść do porozumienia
Dlatego proszę o kontakt osoby, które z tą firmą lub tym panem miały styczność i mogą wskazać nam drogę.