PDA

Zobacz pełną wersję : architekt



Bortek
04-11-2004, 16:43
:o Poszukuje architekta do projektu indywidualnego najlepiej młodego po studiach ale z uprawnieniami.Oczywiście możliwoie niezmanierowanego cenowo i wykonawczo.Proszę o pradę gdzie szukac lub kontakt do kogoś sprawdzonego :roll:

Sonika
04-11-2004, 17:17
Mogłabym polecić, ale w Krakowie.

ania
04-11-2004, 19:40
Mam kogoś takiego, ale pracuje obecnie nad moim projektem - nie wolno mu przeszkadzać. :lol: Poczekasz trzy tygodnie?

Bortek
06-11-2004, 21:51
Mam kogoś takiego, ale pracuje obecnie nad moim projektem - nie wolno mu przeszkadzać. :lol: Poczekasz trzy tygodnie?
:P
OK.
Z góry dziękuję
Odezwij się jak skończy i będzie widać efekty
Pozdro

mieczotronix
06-11-2004, 22:40
najlepiej młodego po studiach ale z uprawnieniami.
Chyba tacy nie istnieją. Te uprawnienia robi się parę lat. Z reguły ci młodzi architekci korzystają z pieczątek starszych stażem znajomych.

Senser
06-11-2004, 22:48
najlepiej młodego po studiach ale z uprawnieniami.
Chyba tacy nie istnieją. Te uprawnienia robi się parę lat. Z reguły ci młodzi architekci korzystają z pieczątek starszych stażem znajomych.

No tak w sumie racja...

ania
07-11-2004, 16:12
Oczywiście, że tak jest. Ale chyba wystarczy jeśli jeden na kilku płaci haracz "Izbie"...
W każdym razie mnie taki układ pasuje!

robert skitek
07-11-2004, 19:55
absolwenta z dużym doswiadczeniem zatrudnie...
tak mi sie przypomnialo ogloszenie... :)
a tak kwestia co znaczy mlody... uprawnienia mozna miec w wieku 26 lat jakby wszystko szybko robic i zaczac praktyke na studiach... przewaznie jest to jednak tuz przed 30ką...

bajzi
08-11-2004, 10:56
uprawnień nie możesz zrobić przed ukończeniem studiów i uzyskaniem dyplomu. potem 3 lata praktyka w biurze, rok na budowie, wypisanie zeszytu, egzamin i świat stoi przed tobą otworem. a tak z mojego doświadczenia: większości przydatnych informacji nauczyłam się nie na studiach bynajmniej...............

robert skitek
08-11-2004, 11:16
zrobic nie, ale robic tak - praktykę mozesz zacząć juz na studiach, tak bylo w moim wypadku :).
Ścisle - 2 lata w biurze i rok na budowie + egzamin

gregor2
08-11-2004, 12:00
ja mam takiego. poleciłem go na forum. ale za wcześnie. dużo pierdołowatych błędów porobił z lenistwa. ja mu mówie ściana ma być 42 cm jednowarstwowa, a on w projekcie wpisał 24 +12 styropianu. dom miał być 23 m od drogi a on nabazgrolił 7 m od drogi. no szlak mnie zaczął trafiać. nie mówiąć ze słup mi wyrusł na środku korytarza z powietrza. oczywiście kazałem mu go wyrzucić.

bajzi
08-11-2004, 12:07
a jaka to ściana 42? z czego? bo ja znam ytong 40 lub poroth. 44.

ania
08-11-2004, 12:15
ja mam takiego. poleciłem go na forum. ale za wcześnie. dużo pierdołowatych błędów porobił z lenistwa. ja mu mówie ściana ma być 42 cm jednowarstwowa, a on w projekcie wpisał 24 +12 styropianu. dom miał być 23 m od drogi a on nabazgrolił 7 m od drogi. no szlak mnie zaczął trafiać. nie mówiąć ze słup mi wyrusł na środku korytarza z powietrza. oczywiście kazałem mu go wyrzucić.

Oj, gregor, dopiero teraz mi mówisz? A ja już umowę podpisałam...
Ajajaj,

Skoro się nie spisał to może wyrzuć ten post z Forum :roll:

Bortek, szukaj dalej! :lol: