PDA

Zobacz pełną wersję : Klej do siatki do szybkiego zbycia - W-wa Białołęka



Sam Gamgee
05-11-2004, 12:27
Witam

Mam do zbycia na szybko 2 worki kleju do siatki Inter Grąd. Piszę na tym forum, bo tu jest wielu odwiedzających, a towar nie może długo leżeć. Majstry zamówili za dużo i zostałem z dwoma workami. Wydajność ok. 4 kg/m.kw do siatki i ok. 6 kg/m.kw. do klejenia styropianu. Za całość zapłaciłem 40 zł, oddam za 35 zł. Jak niedaleko to zawiozę.
Tel. kom. 0 604 184 666

Pozdro
Sam

Grzes z Krakowa
05-11-2004, 12:58
Nie mowie tego zlosliwie
Ale trzeba bylo zapakowac to majstrom i odliczyc 35 zł od roboty.
Mnie zawsze wkurza to jak zostaje mi material zle policzony przez majstrów. W koncu jak sie ich bierze do roboty to piwinni wyliczyc tyle ile im potrzeba a zreszta im tez latwiej chyba to opchnac na nastepnej robocie czyz nie?

Grzesiek13
05-11-2004, 13:18
Grzesiu z Niepołomic, troszkę przesadzasz, to tylko dwa worki kleju.
Nigdy fachowiec nie wyliczy w takiej robocie ile np. kleju wejdzie na docieplenie, oczywiście istnieje granica błędu i mieści się ona w dwóch workach za 40 zł. Powiem tak to nie apteka.
U mnie fachowcy zamówili o cztery palety porotermu za dużo i co powinienem ich zabić?

Grzes z Krakowa
05-11-2004, 14:24
Moze i nie apteka ale zawsze mozna dokupic niz sie prosic ze zwrotem. A fachowcy sa nauczeni ze materialu zawsze musza miec wiecej a ze zwyzkami niech sobie klient radzi.

Zreszta tak jak napisalem chyba szybciej oni by to wykorzystali i obchneli nastepnemu klientowi niz teraz ma sie chlopak prosic kogos zeby mu to przed zima kupil. Bo na przyszly rok bedzie mial 2 * 25 kg kamienie

Na pewno miales mozliwosc zwrotu tych 4 palet do hurtowni ale jak bys nie mal to bys im tez podarowal to i prosil sie zeby ci ktos kupil 4 palety?

Sam Gamgee
07-11-2004, 20:42
Podciągam temat, bo ciągle aktualny.

Patos
09-11-2004, 05:46
Tyle rabanu o 2 woreczki możesz go wykożystać w innym celu jeżeli masz nie zakończoną budowę,czy wolał byś by fachowcy go zakopali dla twojego lepszego samopoczucia i powidzieli że starczyło na styk?