PDA

Zobacz pełną wersję : okna drewniane w Wa-wie-gdzie?



czarnykot_bialykot
05-11-2004, 12:47
Witajcie,
inauguruję się na tym forum i to od razu z prośbą... :oops: Chcę zamontować nietypowe okna drewniane (mieszkanie w starej kamienicy). W okolicach Warszawy namierzyłam Stolimpex. Właściwie mają to, co chcę (okucia Roto, patenty antywłamamniowe, itp.). Tylko kompletnie nic na ich temat nie wiem-ktoś zna/ korzystał i ich usług? Chętnie też wzięłabym jakąś inną firmę do przedstawienia konkurencyjnej oferty...Polecicie kogoś?[/b]

martta
05-11-2004, 16:16
Witajcie,
inauguruję się na tym forum i to od razu z prośbą... :oops: Chcę zamontować nietypowe okna drewniane (mieszkanie w starej kamienicy). W okolicach Warszawy namierzyłam Stolimpex. Właściwie mają to, co chcę (okucia Roto, patenty antywłamamniowe, itp.). Tylko kompletnie nic na ich temat nie wiem-ktoś zna/ korzystał i ich usług? Chętnie też wzięłabym jakąś inną firmę do przedstawienia konkurencyjnej oferty...Polecicie kogoś?[/b]

Mogę polecić firmę z Nowego Sącza przystępne ceny, brak dopłat za nietypowe okna, wytargowałam transport . jak chcesz to prześlę ci namiary na priva. Okna mahoniowe, okucia roto, szyba p2,zewnętrzne szprosy zdejmowane.
Pozdrawiam

fripp
06-11-2004, 07:20
Spróbuj w punkcie sprzedaży okien w Landzie przy wałbrzyskiej, zrobili mi tam bardzo sensowną wycenę.
Pozdrawiam.
W wątku sondaże niedawno temat, poszukaj.

czarnykot_bialykot
08-11-2004, 14:05
Dzięki-chętnie sprawdzę te okna z Nowego Sącza - mam tylko jedną obawę, w jakim czasie dojeżdżają do naprawy okna. Moje obawy wynikają z doświadczenia znajomej z Krakowa-ma okna (skąd inąd b. ładne) zrobione w firmie Excellent, była próba włamania do jej domu i tym samym uszkodzono okno. Firma okienna powiedziała, że dojadą za 3-5 dni, ale skoro zażyczyła sobie jak najszybciej, to przyjechali na następny dzień z rachunkiem za dojazd...1000 zł!!! (he, he że niby ekspres)utargowała do 600, i tak to pokrywała firma ubezpieczeniowa, ale chodzi o zasadę.
Dzięki też za namiary na firmę w Landzie - pójdę tam po wycenę . Póki co był facet ze Stolimpexu u mnie robić obmiary, w przyszłym tygodniu przejdę się do nich po kosztorys. Z tego, co mi sugerował najlepiej (czytaj najtaniej:-) zamawiać okna z początkiem stycznia, teraz się jeszcze nie opłaca. No więc zbieram dalej informacje:-)

Aga2004
08-11-2004, 21:36
Witajcie,
inauguruję się na tym forum i to od razu z prośbą... :oops: Chcę zamontować nietypowe okna drewniane (mieszkanie w starej kamienicy). W okolicach Warszawy namierzyłam Stolimpex. Właściwie mają to, co chcę (okucia Roto, patenty antywłamamniowe, itp.). Tylko kompletnie nic na ich temat nie wiem-ktoś zna/ korzystał i ich usług? Chętnie też wzięłabym jakąś inną firmę do przedstawienia konkurencyjnej oferty...Polecicie kogoś?[/b]


Witam,
okna drewniane można zobaczyć i zamówić w firmie Excellent Janki ul. Falencka 1 róg al. Krakowskiej
www.excellent.com.pl

Pozdrawiam
Agata

08-11-2004, 22:20
czarny kocie podaj prosze namiary na te firme z nowego-sacza na maila [email protected]