PDA

Zobacz pełną wersję : Schody drewniane - wykonawca!!



SławekD
09-11-2004, 09:08
Szukam dobrego, solidnego i w miarę taniego stolarza wykonującego i montującego schody drewniane w okolicy Poznania. Jeśli ktoś był zadowolony ze swojego wykonawcy, wdzięczny bym był za porady i kontakt.
Pozdrawiam

tom soyer
09-11-2004, 09:18
slawek
nie wiem jaka masz konstrukcje schodow lub jakie schody chcialbys miec. my szukalismy drewnianych schodow azurowych i robilismy kalkulacje u roznyh rzemieslnikow - stolarzy i slusarzy. I wybralismy centrum schodow bo roznica byla niewielka (slusarze nie chcieli zejsc ponizej 300PLN za stopien bez wykonczenia, stolarze nie zrobiliby ponizej 500PLN) a schody w CS mozna obejrzec przed kupnem. Poza tym wybor wzorow jest spory.

jesli masz konstrukcje betonowa to moze moglbym ci polecic goscia ktory u nas robil podlogi - nie jest najtanszy ale solidny. Moze podjalby sie zrobienia schodow - nigdy go o to nie pytalem.

SławekD
09-11-2004, 11:47
tom soyer
Czy ten "gościu" robił wam podłogi ze swojego materiału?? Czy pytałeś o jego wysuszenie? Ja nie chciałbym po jakimś czsie od zamontowania schodów, żeby zaczęły mi pękać i krzywić się przez schnięcie lub !!! Jeśli wg Ciebie jest warty polecenia to poproszę namiary na niego: [email protected]
I jeszcze jedno pytanko: gdzie jest to wsponiane centrum schodów - chodzi o to w Komornikach?

ebi
09-11-2004, 13:17
podpinam sie pod pytanie Slawka dot. Centrum Schodow

tom soyer
09-11-2004, 14:24
tom soyer
Czy ten "gościu" robił wam podłogi ze swojego materiału?? Czy pytałeś o jego wysuszenie? Ja nie chciałbym po jakimś czsie od zamontowania schodów, żeby zaczęły mi pękać i krzywić się przez schnięcie lub !!! Jeśli wg Ciebie jest warty polecenia to poproszę namiary na niego: [email protected]
I jeszcze jedno pytanko: gdzie jest to wsponiane centrum schodów - chodzi o to w Komornikach?

Chodzi o CS w Komornikach. Maja oddzialy tez w polsce.
material podlogi byl moj. podloga to deska jaworowa klejona na osb. gosciu jest solidny i widzialem remontowane(!) przez niego schody drewniane. nie wiem czy robil kiedys cale schody z drewna i nie wiem jakie tobie sie marza.
Namiary przesle na priva.


zajrzyjcie tez tutaj:

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24217&highlight=schody

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35250&highlight=schody

SławekD
09-11-2004, 14:51
tom soyer
Dzięki wielkie za info.

Chętnie też poczytam opinie innych!!!!!Może jacyś inni wykonawcy??