PDA

Zobacz pełną wersję : SZAFA WNĘKOWA-pomozcie!



maratik
22-08-2002, 11:14
jakie firmy polecacie?

Marek13
22-08-2002, 11:33
Mam dwie różnych firm i najważniejsze firma nie jest taka istotna, najważniejsi są ludzie, którzy je montują. U mnie teoretycznie gorsza (komandor), tańsza itp. działa znacznie lepiej od teoretycznie lepszej. Najlepiej sprawdzić efekt pracy ekipy u kogoś znajomego.

paul
23-08-2002, 16:20
Mam firmę montującą szafy. Robiłem już na różnych systemach. Polecam system komandora: wózki chodzą cicho i lekko. Jest to system, który ma najlepszą cenę za oferowaną jakość. Jednak najwżniejsi są wykonawcy. To od nich zależy czy wykonana szafa będzie funkcjonalna i estetycznie wykończona (będzie miała piony i poziomy, półki docięte do nierówności ścian itp.). Nie chcę się chwalić ale mam najlepszego na świecie stolarza i nie muszę się martwić, że klient będzie niezadowolony z usługi. Nie utrzymuję biura ani jego obsługi (telefony odbiera żona w domu). Dzięki temu mamy bardzo dobre ceny i wszyscy są zadowoleni .Jestem z Gorzowa Wlkp. i jeżeli ktoś mieszka blisko zapraszam . tel.095/720 66 60, kom. 0608 60 11 60.

helism
23-08-2002, 22:11
Paul pytanie do Ciebie:
Czy firmy takie jak Twoja sprzedają części, czy tylko całe systemy?
Mamy z mężem jakie takie pojęcie o robieniu mebli, jedną szafę (nie wnękową, ale dużą) też zrobiliśmy. Sami chcemy zabudować dwie wnęki i zrobić meble do kuchni. Szczerze powiem, że dla nas trochę za wysokie są ceny tych systemów. Interesują mnie szczególnie wieszaki (pręty) z taką rączką do opuszczania.
Uprzedzam, że nie zrobimy Ci konkurencji, ani też nie ma szans dać Ci zarobić, bo jesteśmy z okolic Tarnowa.

paul
24-08-2002, 15:05
helism
jeśli chcesz tanio zrobić sobie samodzielnie szafę to kup elementy w hurtowni komandora. ale musi to być hurtownia a nie dealer. będziesz miał ceny wyższe od hurtowych ok. 20 % ale i tak zaoszczędzisz dużo pieniędzy. zazwyczaj tam kupisz również płyty na drzwi i wnętrze docięte na wymiar oraz pantografy (opuszczana rura z rączką). adresy hurtowni powinny być na ich stronie www.
powodzenia

helism
26-08-2002, 18:20
Dzięki. Patrzyłam na ich stronę, ale w Tarnowie nie ma żadnej hurtowni. Najbliższa jest w Krakowie. W zasadzie, to chcę kupić tylko pare gadżetów do wnętrza (np. pantograf, nad resztą się zastanawiam). Całość zaplanujemy i rozrysujemy sami, a mamy już firmę, w której nam dotną płyty. Oni mają też prowadnice (SEVROLL) i niektóre gadżety, ale nie wszystko.

aziel
02-09-2002, 13:12
Pantograf w komandorze jest bardzo drogi. Jeśli liczysz swoje pieniąfdze, lepiej zrobić 2 rurki jedna nad drugą. Co zaoszczędzisz wydasz na porządne i praktyczne szuflady.

agrafka00
18-01-2011, 18:27
Ja też mieszkam blisko Tarnowa i pomimo to nie ma za dużo firm oferujących takie usługi. Ja jestem zainteresowana szafą wnękową pod skos. Nie jestem pewna, czy jeśli zabuduję 0.5 pokoju szafą to czy będę miała się gdzie poruszać ....

Ania i Bartek
19-01-2011, 07:07
Nasze szafy wykonał zaprzyjaźniony stolarz, ale wszystkie komponenty kupowaliśmy i zamawialiśmy sami - oczywiście stolarz podał wymiary wszystkich najmniejszych elementów, wchodzących w skład szafy, drzwi, półek i szuflad.
A, przepraszam, okucia kupił sam, my wybraliśmy kolor i kształt listew, rozliczaliśmy się na podstawie faktur + jego robocizna.
A fronty i płyty zamówiliśmy w eko płycie pod Kościanem (wielkopolska).
Szafy są super.

molly8
03-02-2011, 12:57
Witam
Bardzo prosze o pomoc jaki kolor szafy bedzie najlepiej pasował w tym wnetrzu-wiatrołap
Tapeta
http://images46.fotosik.pl/554/ae1e9fb77356a687med.jpg (http://www.fotosik.pl)

podłoga -arkesia mocca
http://images40.fotosik.pl/575/c0366330e086e241med.jpg (http://www.fotosik.pl)

dzrzwi zewnetrzne -złoty dąb
wewnetrzne -wenge

Bede wdzięczna za kazda opinie

joliska
03-02-2011, 13:06
Ciemniejszy beż z tapety, absolutnie nic drewnopodobnego :)

molly8
03-02-2011, 13:31
Własnie wiem na poczatku chcielismy wenge ale maz stwierdził ze za ponuro bedzie

Myslałam nad białym szkłem lub poprostu białym
A z tym bezem nie bedzie za mdło ??