PDA

Zobacz pełną wersję : KUPIE MATERIAŁY NA PRACE MAGISTERSKĄ========



lotocki
11-11-2004, 16:24
WITAM...POSZUKUJE I CHETNIE KUPIE CIEKAWE MATERIAŁY DOTYCZĄCE RYNKU STOLARKI BUDOWLANEJ-OTWOROWEJ A W SZCZEGÓLNOŚCI-MARKETING-REKLAMA, ROLA DYSTRYBUCJI, ROLA NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII I INNE.
JEZELI KTOKOLWIEK POSIADA JAKIEŚ CIEKAWE INFORMACJE NA PODSTAWIE KTÓRYCH MÓGŁBYM NAPISAĆ PRACE MAGISTERSKĄ TO BARDZO PROSZĘ O KONTAKT
0501312198
[email protected]
GG 5356038

12-11-2004, 06:58
tutaj kupisz, wszyscy tu kupiliśmy od Mariusza :P

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35253&start=0&sid=fbd54af341a4b3e5410dee0565365258

Majka
12-11-2004, 09:18
Kupisz nie kupisz, potargować warto :lol: :lol: :lol:

M@riusz_Radom
12-11-2004, 09:23
Jednego nie rozumiem, jak przez X lat nauki nie mozna zebrać wystarczających materiałów do pracy magisterskiej..

Oj ktoś chyba z wylęgarni ;)

Teska
12-11-2004, 09:26
hmm...

dlaczego tak odpowiadacie?? skoro naprawde potrzebuje i zwrócił sie z tym do innych??

M@riusz_Radom
12-11-2004, 09:48
dlaczego tak odpowiadacie?? skoro naprawde potrzebuje i zwrócił sie z tym do innych??

Dopowiadam, ponieważ ten Pan szkoli się w zakresie

: MARKETING-REKLAMA,

A co z nego za marketingowiec będzie jak nie potrafi samodzielnie dotrzeć do potrzebnych mu informacji ;)

ROLA NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII I INNE.

Jakby ten pan potrafił skorzystać z dobrodziejstw nowoczesych technologii, takich jak internet, to juz dawno miałby tych informacji aż za dużo :)

Teska
12-11-2004, 09:54
Mariusz


ok,przynaję Tobie rację......ale ....


Pozdrawiam :)

Majka
12-11-2004, 09:55
Tesko, prawdę mówiąc nie wiem. Ale jak slyszę slowo "kupię" i tyczy się to czegoś co ktoś powinien zdobyc własną pracą, poswieceniem czasu itp., to zapala mi się czerwona lampka.

M@riusz_Radom
12-11-2004, 09:59
ok,przynaję Tobie rację......ale ....
Pozdrawiam :)


No dobra, nie bedę świnia :)

Tu są informacje potrzebne temu człowiekowi..

http://menedzer.onet.pl/publikacje/publikacja.htm?produkt_id=675

Majka
12-11-2004, 10:03
Za darmo udostepniłeś :o Mogłes przynajmniej piwo wytargować 8) :D

M@riusz_Radom
12-11-2004, 10:06
Za szybko wyskoczyłem z tym "Nie będę świnią" ;) teraz nie bede zmienial zdania ;)

Teściowa
12-11-2004, 10:22
Ładny piesek, chociaż "dziwnie sfotografowany" ale to nie świnia napewno.
Mgr'ów i wszystkich pozostałych pozdawiam.

barbapis
12-11-2004, 10:27
Jakby ten pan potrafił skorzystać z dobrodziejstw nowoczesych technologii, takich jak internet, to juz dawno miałby tych informacji aż za dużo :)
No, toż przecież korzysta :lol: :wink:.

M@riusz_Radom
12-11-2004, 11:58
No, toż przecież korzysta :lol: :wink:.


Ale tak jakby nie z tej strony co trzeba :lol:

Teściowa
12-11-2004, 12:31
A "nasza działka" mi się nie otwiera buuuuuuu, czyżby z powodu że "latam' na Linuksie? Pozdro.

M@riusz_Radom
12-11-2004, 13:03
Nie wiem, tesciowe zazwyczaj latają na miotłach.
A tak wogóle to nie mam zwyczaju odpowiadac osobie która nie posiada konta w tym serwisie.

12-11-2004, 13:57
Tesciowa nie ma tu "kąta" pewnie nie "zasłużyła".

Majka
12-11-2004, 14:44
Mariusz, a skąd wiesz, ze teściowa nie ma też zarejestrowanego nicka :o

M@riusz_Radom
12-11-2004, 14:46
Bo pisze z konta GOŚĆ :)


Z zasady nie dyskutuje z takimi ludźmi, zbyt duża anonimowość daje im złudne poczucie bezpieczeństwa i sądzą, że mogą sobie pozwolić na więcej niż wtedy gdy można ich w jakichś sposób zidentyfikować, albo przypisać do jakiejś tożsamości ...

bidule zapominają, że anonimowość w internecie już nie istnieje ;)

Majka
12-11-2004, 14:51
To zauwazyłam, ale sądzę, ze teściowa jest chwilowym gosciem, a zwykle uzytkownikiem o jakimś nicku 8) :D

M@riusz_Radom
12-11-2004, 15:01
To zauwazyłam, ale sądzę, ze teściowa jest chwilowym gosciem, a zwykle uzytkownikiem o jakimś nicku 8) :D

To ma albo paskudny zwyczaj pisania tego na co aktualnie jest "zapotrzebowanie" albo brak mu/jej odwagi aby zawsze firmować to co wychodzi z jego umysłu własnym nickiem bądź nazwiskiem ;)


Mnie tam nauczono aby zawsze brac odpowiedzialnosc za to co sie powie albo napisze ;) i jak przecholuje z czymś to zawsze obrywam JA a przeciez takie niewygodne posty moglbym pisać z konta gościa zachowując anonimowość ;)

12-11-2004, 17:48
dlaczego tak odpowiadacie?? skoro naprawde potrzebuje i zwrócił sie z tym do innych??

Dopowiadam, ponieważ ten Pan szkoli się w zakresie

: MARKETING-REKLAMA,

A co z nego za marketingowiec będzie jak nie potrafi samodzielnie dotrzeć do potrzebnych mu informacji ;)

ROLA NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII I INNE.

Jakby ten pan potrafił skorzystać z dobrodziejstw nowoczesych technologii, takich jak internet, to juz dawno miałby tych informacji aż za dużo :)

Tak Mariuszu tyle że w pracy nie mogą być same źródła internetowe, więc myślę że kolega wie co robi. Sam w lipcu broniłem pracę na drugim kierunku i mój promotor z góry mi powiedział że w pracy nie może być żadnych źródeł internetowych.
pzdr

MEDYK
12-11-2004, 17:49
Ten gość to ja MEDYK, tylko coś mnie nie zalogowało.
pzdr

M@riusz_Radom
12-11-2004, 19:22
Medyk : Przeważnie "żródła internetowe" pisane są na podstawie jakichś mądrych książek i przeważnie spis tych książek jest umieszony w tych źródłach ;) Rozumiesz co mam na myśli..

12-11-2004, 20:11
Swoją pracę magisterską (strategia marketingowa na przykładzie firmy, o której teraz baaardzo głośno)pisałam 2 miesiące, a ty byś tak chciał od razu.A fe.

Maggie
12-11-2004, 23:19
To zauwazyłam, ale sądzę, ze teściowa jest chwilowym gosciem, a zwykle uzytkownikiem o jakimś nicku 8) :D

Może to i lepej, że teściowe tylko w gościach, a nie jako stały bywalec, albo co gorsza domownik :lol:

13-11-2004, 22:45
Medyk : Przeważnie "żródła internetowe" pisane są na podstawie jakichś mądrych książek i przeważnie spis tych książek jest umieszony w tych źródłach ;) Rozumiesz co mam na myśli..

Oczywiście że rozumiem bo sam w ten sposób korzystałem. Jednej pozycji to szukałem po bibliotekach chyba ze trzy miechy, ale niektóre witryny nie podają źródeł i to jest najgorsze. Swoją pracę pisałem 7-8 miesięcy, ale efekt był fantastyczny.
pzdr

MEDYK
13-11-2004, 22:47
Medyk : Przeważnie "żródła internetowe" pisane są na podstawie jakichś mądrych książek i przeważnie spis tych książek jest umieszony w tych źródłach ;) Rozumiesz co mam na myśli..

Oczywiście że rozumiem bo sam w ten sposób korzystałem. Jednej pozycji to szukałem po bibliotekach chyba ze trzy miechy, ale niektóre witryny nie podają źródeł i to jest najgorsze. Swoją pracę pisałem 7-8 miesięcy, ale efekt był fantastyczny.
pzdr

I znowu mnie nie zalogowało.
pzdr
MEDYK