PDA

Zobacz pełną wersję : Prywatne wiadomości



krzysztofh
23-08-2002, 06:13
Mam pytanie.
Czy wysyłanie prywatnych wiadomości za pomocą linku w profilu użytkownika, w przypadku kiedy on nie ma zdefiniowanego jawnie adresu emailowego ma sens?
Kilkukrotnie wysyłałem (z konieczności) w ten sposób wiadomości i mam wątpliwości czy to działa.
Prościej chyba jest rejestrując się na Forum podać swoją emalię, a jak ktoś w adresie ma nazwisko, którego nie chce ujawniać, zawsze można założyć bezpłatne konto na jednym z wielu serwerów.

finiszant
23-08-2002, 08:09
Działa - ale tylko połowicznie, wiadomości dochodzą, natomiast odpowiedzi przesłanych na Twoje konto prywatnytch wiadomości nie da sie sortować ani kasować. (jest to mankament, którego jak dowiedziałem sie od Redakcji nie da się usunąc, był w tej sprawie również retoryczny wątek na forum)
Finiszant

Maco
23-08-2002, 08:11
Prywatne Wiadomości z Forum nie wychodzą poza Forum. Możesz je odczytać w ten sam sposób jak przeglądanie Forum (w prawym górnym rogu pojawia się informacja, że masz Prywatne wiadomości po zalogowaniu).
Oddzielny adres według mnie nie jest potrzebny (po co kolejne logowanie jak już i tak się musisz logować do Forum).

Jola_
28-08-2002, 15:45
Krzysztof, czy moje wiadomości dochodzą do Ciebie?

krzysztofh
29-08-2002, 06:02
Tak, wysłałem Ci chyba dwie prywatne wiadomości, w których wyjaśniam o co chodzi.
Dzięki Jola, gdyby wszyscy byli tacy życzliwi ...

finiszant
17-10-2002, 08:08
Nie mogę uwierzyć własnym oczom, może mój komputer się popsuł?!, DZISIAJ RANO UDAŁO MI SIĘ SKASOWAĆ KILKA STARYCH ZALEGAJĄCYCH PRYWATNYCH WIADOMOŚCI, co nie było możliwe i nawet Redakcja napisała do mnie w tej sprawie, że jest to mankament Forum, którego usunąć się nie da. Tak więc trwaj chwilo - jesteś piękna
Finiszant

dziuba
30-01-2003, 18:47
A czy można usprawnić kasowanie prywatnych wiadomości???
Konkretnie chodzi mi o to aby nie kasować pojedyńczo, ale zaznaczyć tyle wiadomości ile się chce skasować i za jednym kliknięciem się ich pozbyć.

Teska
03-02-2003, 21:02
dokładnie dziwnie długo kasuje sie te wszystkie wiadomosci:smile:

madaszka
21-06-2007, 21:17
Czy nadal nie ma sposobu na skasowanie starych prywatnych wiadomosci. Probuje, probuje i NIC :o A wiadomosci przybywa...
Czy ktos ma na to jakis patent?

jabko
25-06-2007, 07:40
Czy nadal nie ma sposobu na skasowanie starych prywatnych wiadomosci. Probuje, probuje i NIC :o A wiadomosci przybywa...
Czy ktos ma na to jakis patent?
Sprawić aby nikt Cie nie lubiał
Wtedy przestanaprzysyłać privy :lol:

P.S - A prawde mówiąc to będziesz i tak dostawać privy od jednego takiego co to wysyła ... jak kogos nie lubi :wink: