PDA

Zobacz pełną wersję : Przecie to całe pismo to ściema o nazwie ... "marketing



skurczpoliczka
16-11-2004, 23:01
Poznałem gościa który robił artykuły dla Muratora. Piszę robił bo pisanie to za dużo powiedziane. Moim skromnym zdaniem pisma wydawnictwa MURATOR to świetny marketing, ładne fotki, troche dobrych porad i troche tych słabych. Opłaca się widać robić słabe artykuły jak sie ma taką pozycję na rynku jest taniej. Ot co.

Tną koszty... :-? :-?

Pozdrawiam

robert skitek
16-11-2004, 23:09
hmm.. to Ty wademecum????
bo jakos mam takie przeczucie

RYDZU
17-11-2004, 06:16
hmm.. to Ty wademecum????
bo jakos mam takie przeczucie

Mam podobne odczucia....

Feft
17-11-2004, 08:29
Napiszcie coś więcej! O kogo chodzi i dlaczego?

remx
17-11-2004, 09:39
Robert Skitek nie lubi tego gościa

robert skitek
17-11-2004, 09:42
hehe
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36671
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36673
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36672
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36674
wszystkie posty jak mniemam jednego autora

smartcat
17-11-2004, 10:24
hehe
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36671
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36673
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36672
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36674
wszystkie posty jak mniemam jednego autora

Chyba masz racje ze to ten sam autor ale daj mu szanse moze nabierze odpowiednich manier i nawyków w towarzystwie forumowiców. Tu albo sie dostosuje do reszty albo bedzie ignorowany i odejdzie z forum.

robert skitek
17-11-2004, 10:29
przeciez chyba nic zlego mu nie zrobilem??? :-?

Feft
17-11-2004, 10:41
Fajne :)
W wątku o oknach z Krakowa (chyba Oknoplast) też pojawiali się "fajni" ludzie. Było co czytać.

smartcat
17-11-2004, 10:45
przeciez chyba nic zlego mu nie zrobilem??? :-?

Być może ten nieobyty nowicjusz nie ma świadomości że wszyscy logujacy sie jako "gość" albo majacy w liczbie postów cyferki z poczatku zbioru liczb naturalnych a wypowiadajacy sie kontrowersyjnie lub prowokacyjnie zapalają czerwone światełko ostrzegawcze w głowach nieco starszych bywalców i dobrze że mu to uśwaidomileś. Nie, nie broń boże nic złego mu nie zrobiłes - Twoja interwencja była całkiem prawidłowa.

Redakcja
19-11-2004, 09:48
To naganna praktyka. Wademekum i skurczpoliczka - listy wysłane z tego samego numeru IP. Listy, które mają na celu zrobić warażenie zmasowanego ataku na "Muratora". Bardzo nieczysta gra...

robert skitek
19-11-2004, 09:52
dziekiredakcji za potwierdzenie moich podejrzen

kroyena
19-11-2004, 09:58
Bulwersuje się chłopak wokół jednego projektu. Chyba się nacioł. :roll:
A pisze, że umie kalkulować, no przynajmniej posługiwać się kalkulatorem. A i podobno świadomość podejmowania ... itd.. itp.. ma.

Redakcyjo odpuśćcie trochie, bo nikt nie jest bez winy, a kamieni ci u nas dostatek (w przeciwieństwie do kubków :roll: :( ).

kroyena
19-11-2004, 10:05
O np. taki kamyczek.

Dekalog Dostępności Muratora

jest nadal dostępny jeno z nazwy. Ale już na stronie głownej. Może by jaki link do takowego dokumentu? :roll:

PS. A i potem przydałoby się tosik wygooglować. :roll: :roll:

kroyena
19-11-2004, 10:44
A ponieważ śnieży i kamyczki teraz tendencję mają do obtaczania się w śnieżną kulę, to gdzieś jest wątek o przyobiecanych, acz niedostarczonych gadżetach. :roll: :-? :roll:


Co by świadczyło, że:
Tną koszty...

PS. Ale ja upierdliwy jestem. 8)

agniesia
19-11-2004, 11:21
Podejrzenia forumowiczow podejrzeniami, ale z jakiej racji Murator podaje ze trzech niby roznych uzytkownikow pisze z jednego IP? Dopoki nie ma wulgaryzmow i zlodziejstwa niech sobie ktos nawet pisze pod 10 roznymi nikami z jednego IP. A Redakcji nic do tego.

A kto jest bez winy... Coz, Redakcja nie powinna reki/rak podnosic, a co dopiero kamieniem...

Redakcja
19-11-2004, 11:41
Oczywiście, ktoś może pisać i pod pięcioma nickami. Nie nasza to sprawa. Jeśli jednak w sposób bardzo agresywny atakuje nas, mamy prawo do obrony.
Zawsze czekamy na Wasze opinie, także krytyczne, jednak nie w formie jaką zaproponował ten użytkownik Forum.
Pozdrawiamy

kroyena
19-11-2004, 12:04
Redakcjo, a mogą być krytyczne z jajem? :roll:

agniesiu to nie Redakcja jeno robert. No chyba, że robert to redakcja? :o
Nadto nibyróżni się obkleili jednym emblematem o charakterze chybapiwnym czy jakoś tak. :wink:

robert skitek
19-11-2004, 12:17
kroyena ja nie redakcja...
a jesli poczytasz w innym watku jego wypowiedzi, to zobaczysz ze wypiera sie tego w sposob dosc zdecydowany robiąc i ze mnie barana...
nie mam nic do niego, mysle ze ostatnie jego posty juz sa ok, i jego uwagi przydadzą sie forumowiczom. bardziej mialem pretensje tez nie o atak na muratora a samą forme ataku na projekt. forma dosc znana niestety w moim srodowisku: anonimowy atak na projekt przez drugiego architekta nie pokazującego niczego swojego.
Agniesia, byl jeszcze jeden wątek (pewnie wykasowany prze redakcje) w dziale "dzien rabatu" - jego poziom byl co najmniej zenujący.

a redakcji sie nie dziwie za odpowiedz na chociazby tytul tego wątku...

pozdrawiam

i mysle ze wademekum juz zmienil swoje nastawienie i jego rady i krytyka podane w normalny sposob będą cennymi wskazowkami dla innych

skurczpoliczka
19-11-2004, 19:15
Wy cały czs podejrzewacie jakiś spisek szpiegów z krainy deszczowców klonujących się i oplatających jak macki ośmiornicy.
Moim zdaniem szukacie sobie sztucznego wroga.

Bez sensu przeciez Wademekum to zupełnie inna osoba i Szwed to też zupełnie inna osoba. Na te projekty wystarczy spojrzeć nie trzeba posiadać doktoratu tylko wyobraźnię. Są po prostu słabe ale za taką cenę nie da rady kupić dobrego projektu domu. Po prostu

"biednych nie stać na tanie rzeczy" ale nikt nie powiedział, że w katalogu
mają być błędy i to jeszcze w domach wybranych jako przedmiot konkursu.

Pozdrawiam

Skurczpoliczka

wademekum
19-11-2004, 19:40
witam tu wademekum.uwaga wchodze do tematu nie mojego!
nie bardzo zgadzam się z robertem że aby cos krytykować trzeba miec własny dorobek.on urośnie nie martwcie się :wink:
po prostu potrzebuje trochę czasu bo jak dobrze robercie zauważyłeś mam świeże spojrzenie na otaczający moją branże świat.
a że umiem "z jajem" krytykoważ jak ktos sie wyraził to chyba dobrze. Umiejętność zachowania dystansu do tak poważnych tematów chyba nie eliminuje mnie z gry? :-? nieuważacie?

robert skitek
19-11-2004, 20:16
nie wademekum, wiesz dobrze co mam na mysli, bo juz na wielu wątkach Ci odpowiadalem. I nie chodzi mi tu o Twoj dorobek, a o forme ataku. jestes w branzy lub niedlugo bedziesz wiec dobrze znasz tę zasadę kopania w naszym zawodzie.
i mysle ze nie wystarczy zaatakowac projekt - ale dostrzec te bledy, wytknąc i ewentualnie doradzic jakie zmiany wprowadzic aby je zlikwidowac - to dla wielu na tym forum szukajacych projektow moze byc bardzo cenne.
pisalem juz ze znormalniales po kilku postach - znormalniales nie znaczy tu ze akceptujesz bledy w projektach (jak to raczyles napisac o mnie polgebkiem). krytyka jest bardzo wazna. i szczegolnie przydatna na tym forum, aby otworzyc oczy "niearchitektom" na zagadnienia których nie są w stanie dojrzec.
przy okazji... w ktoryms Twoim wątku ktos prosil zebys rzucil okiem na inny projekt i wytknąl bledy. juz Cie zauwazono, i chetnie by korzystano z Twoich rad dalej.
powodzenia w zawodzie

wademekum
19-11-2004, 20:18
chętnie bym zerknął.mógłbyś mi przypomnieć kochana osobę która potrzebowała pomocy?

robert skitek
19-11-2004, 20:21
nie ma sprawy - twoj flagowy watek...
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36673
zostal tylko przeniesiony we wlasciwe miejsce

robert skitek
19-11-2004, 20:23
Robert Skitek nie lubi tego gościa
chyba nie jest tak zle...
a teraz nawet mamy podobne emblematy, hehe

wademekum
19-11-2004, 20:40
niestety przeoczyłem ten temat. postaram sie skomentowac niebawem.teraz rozumiecie.ile można siedzieć przed komputerem w piątek? jak wpadne do pracowni od razu odpisze co moim skromnym zdaniem mozna by tam zmienić.a może nie będzie trzeba.pozdrawiam.log out :roll:

wademekum
19-11-2004, 20:42
a emblematy? cierń i biel to jest to.!chyba jestem przystojniejszy. :wink:zarcik taki

KvM
20-11-2004, 08:49
witam tu wademekum.uwaga wchodze do tematu nie mojego!
nie bardzo zgadzam się z robertem że aby cos krytykować trzeba miec własny dorobek.on urośnie nie martwcie się :wink:
po prostu potrzebuje trochę czasu bo jak dobrze robercie zauważyłeś mam świeże spojrzenie na otaczający moją branże świat.
a że umiem "z jajem" krytykoważ jak ktos sie wyraził to chyba dobrze. Umiejętność zachowania dystansu do tak poważnych tematów chyba nie eliminuje mnie z gry? :-? nieuważacie?
Wstyd wademekum/szwed/skurczpoliczka. Zachowujesz się WaćPan nieprzyzwoicie. Dobrze, że krytykujesz jeśli są błędy, ale jak widzisz na wszystkich wrażenie robi forma a nie meritum Twoich zarzutów. Popraw się bo ludzie będę Cię czytać ze wstrętem.

wademekum
20-11-2004, 15:12
proszę skończmy już z tymi łšczeniami wszystkich w jedno. Jeœli mam się wstydzić za moje komentarze to tylko ja. KvM prosze zwracać sie z komentarzami tylko do mnie. co jest takiego wstydliwego w tym kawałku który wycišgnałeœ? z robertem zakopaliœmy topory wojenne juz dawno więc o co chodzi?

Redakcja
22-11-2004, 10:13
Nie przechodzimy obojętnie wobec sposobu w jaki pan "Skurczpoliczka i wademecum" - użytkownik zarejestrowany 16 listopada z tego samego komptera (moderator widzi numery IP użytkowników forum), wszedł na to forum. Nie chodzi o merytoryczne zarzuty wobec projeków, bo na takie głosy Wydawnictwo jest uczulone i dokładnie je przanalizuje. Oburza barbarzyńska forma, w jakiej ten użytkownik zaistniał na forum. Proszę zobaczyć, ile szkód naczynił, ile wywołał kłótni, mnożąc swoje wątki.
To forum dla wielu użytkowników i dla nas także jest wyjątkowe dzięki życzliwości i chęci pomocy, z jaką spotykają się tu wszyscy na co dzień. To jest wartość której trzeba bronić! Pan "Skurczpoliczka i wademecum" jeszcze tego nie zauważył...

remx
07-12-2004, 06:51
Robert Skitek nie lubi tego gościa
chyba nie jest tak zle...
a teraz nawet mamy podobne emblematy, hehe

Właśnie, i obie głowy ogolone. Ale chyba nie piszecie z tego samego IP?Dopiero bym się zdziwił

robert skitek
07-12-2004, 08:44
hehe, nie remx, nie pisalismy z tego samego IP :D

pitbull
08-12-2004, 08:00
Klamstwo ma krotkie "IP" :lol:

Teska
10-12-2004, 08:24
i dobrze :lol:

jamles
11-12-2004, 17:32
a kto projektował C14.....
a/ vademecum
b/ skrupuliczka
c/ szwed
d/ jamles
na 100% nie d jamles nie jest projektantem
a, b, c jest możliwe nawet pod innym nickiem :wink:
czy z architektami jest tak jak z mech. sam. ??
"panie kto tu panu grzebał"?
:roll: "no, pan" :evil:
"jaaaaaaaaa" :o

robert skitek
11-12-2004, 21:01
niestety jamles, jest chyba jeszcze gorzej niz u mechaników :(

modulor
12-12-2004, 00:28
a kto projektował C14.....
a/ vademecum
b/ skrupuliczka
c/ szwed
d/ jamles
na 100% nie d jamles nie jest projektantem
a, b, c jest możliwe nawet pod innym nickiem :wink:
czy z architektami jest tak jak z mech. sam. ??
"panie kto tu panu grzebał"?
:roll: "no, pan" :evil:
"jaaaaaaaaa" :o


dawno się tak nie uśmiałem !!
jednak mechanicy zawsze sa niezawodni :) w poczuciu humoru !!!
gratuluję jamles pióra !! a c14 to nie jest jakiś izotop może??

jamles
12-12-2004, 15:18
C14 to może numer klatki i mieszkania w bloku przy Alternatywy4 :roll: :o