PDA

Zobacz pełną wersję : Sygnalizator pelnego szamba



Grazyna Brzeska
18-11-2004, 20:07
Producent elektronicznego czujnika zapelnienia szamba sprzeda kazda ilosc urzadzenia. Kontakt: Grazyna Brzeska, [email protected], tel (61) 825-84-18.

Senser
18-11-2004, 22:00
A ile kosztuje jedno?? Jak je można zamontować w zwykłym betonowym szambie?? To jest jakaś elektronika czy zwykły pływak. Może jakaś fotka??

Grazyna Brzeska
19-11-2004, 06:08
Witam,

mozna zainstalowac w dowolnym szambie.
Prosze o podanie adresu e-mailowego,
wyslemy ulotke a pdf.
Z tej plaformy nie bardzo wiadomo,
jak to zrobic.

Senser
19-11-2004, 10:32
Witam,

mozna zainstalowac w dowolnym szambie.
Prosze o podanie adresu e-mailowego,
wyslemy ulotke a pdf.
Z tej plaformy nie bardzo wiadomo,
jak to zrobic.

Hm, hmmm Grażyna czy widzisz tą kopertę na dole pod moim postem :-) No to właśnie jest mój e-mail :-)

nogarda
23-11-2004, 08:42
Witam!

Ja również byłbym bardzo wdzięczny za podesłanie informacji dotyczących wspomnianego czujnika

krzysztofh
23-11-2004, 13:30
Ja zamierzam zrobić taki czujnik pomiaru samodzielnie.
Na razie w zbiorniku zamontowałem rurę prowadzącą na dwóch uchwytach, w której umieściłem 9 kontaktronów, tak rozmieszczonych aby każdy sygnalizował napełnienie kolejnego m3.
Pływak z magnesem wewnątrz zrobiłem z dwóch korków do kanalizacji fi160 - jeden cału a z drugiego tylko dekiel. Całość skleiłem, a w środku wkleiłem odcinej rury o średnicy, która pozwoli na swobodne przesuwanie się pływaka po rurze prowadzącej.
Do tej rury doprowadziłem kabel z domu w peszlu. Zasilacz i serce układu czyli płytka z układami scalonymi jeszcze nie gotowa.
Chętnie bym zlecił wykonanie druku komuś na podstawie schematu tak aby nie bawić się w trawienie i wiercenie (kiedyś się tym bawiłem ale teraz nie mam czasu). Montaż zrobię sam.
Jako materiał wyjściowy wykorzystałem projekt zamieszczony w Internecie, który nieco przerobiłem gdyż ten był zaprojektowany do nieco innego celu.

rubin23
27-11-2004, 17:06
Producent elektronicznego czujnika zapelnienia szamba sprzeda kazda ilosc urzadzenia. Kontakt: Grazyna Brzeska, [email protected], tel (61) 825-84-18.
Ja też proszę o więcej informacji na e-maila.

anna99
29-11-2004, 06:39
Bardzo proszę o więcej informacji na temat tego czujnika.

trol
02-12-2004, 12:57
I ja. I ja.