PDA

Zobacz pełną wersję : Bytom- sprawdzonej ekipy do budowy domu na wiosnę szukam



Enya
18-11-2004, 21:58
Szukam rzetelnej i sprawdzonej ekipy budowlanej z doświadczeniem popartym licznymi referencjami do budowy "Manueli" z Archipelagu. Budowa na wiosnę 2005 r. w Bytomiu - Górny Śląsk. Możecie kogoś polecić? Proszę o pomoc :D

Tomek_J
19-11-2004, 07:36
Szukam rzetelnej i sprawdzonej ekipy budowlanej z doświadczeniem popartym licznymi referencjami do budowy "Manueli" z Archipelagu. Budowa na wiosnę 2005 r. w Bytomiu - Górny Śląsk. Możecie kogoś polecić? Proszę o pomoc :D

Gorąco ODradzam pana Marka Gromadę z Piekar i jego firmę GROM-MAR (POLMAR).

Wełna
20-12-2004, 14:32
Jeżeli kiedykolwiek w okolicach twojego remontu pojawi sie Ireneusz Hunia z Bytomia obejdź go szerokim łukiem. Facet twierdzi ze zna się na wszystkim. Jest jednak niesolidny ( to bardzo łagodne okreslenie) o terminowości już nie wspomnę.

Enya
20-12-2004, 16:09
Mam jednak nadzieję, że jacyś solidni fachowcy istnieją, skoro w okolicach Bytomia, Tarnowskich gór i Swierklańca nowe domy rosną jak grzyby po deszczu. Ciągle czekam na kontakt w sprawie solidnej ekipy i liczę , że ktoś z inwestorów - kolegów i koleżanek forumowiczów z mojej okolicy wesprze mnie jakoś w tym temacie:) :lol:

bobiczek
19-01-2005, 20:06
U mnie robiła ekipa z Działoszyna.
Szybka solidna ( i niepijąca)
Malina z Archipelagu powstała w 2 tyg (stan surowy otwarty i ściany działowe + taras i schody, + strop nad piwnicą.)
Fundamenty robili jesienią, a wiosną resztę.
Pracowali w 4-kę.

Enya
19-01-2005, 21:27
Skoro możesz ich z ręką na sercu polecić, to bardzo proszę o namiary na priva lub skrzynkę mailową. A gdzie budujesz? :D

Estech
19-01-2005, 21:32
A czy ja też mogę dostać ten namiar na ekipę z Działoszyna? Mój mail: [email protected]
Pozdrawiam

bobiczek
19-01-2005, 21:59
Za fundamenty (Malina parterowa 16m długości i 12m szerokości - 1500zł (bez wykopów - zbrojenie, zalewanie ławy i wymurowanie ścian fundamentowych, a wysoko było ho,ho)
Za mury, ściany działowe, wieńce, taras + schody, dodatkowy fundament i ściana piwnicy, strop nad piwnicą, - 3500zł.
Kosztorys "górali" do tego etapu - 11.000zł

Estech
20-01-2005, 20:29
Bobiczek zdradz jakis kontakt. PROSIMY!!!

Enya
21-01-2005, 08:46
Bobiczek! No właśnie, zdradź proszę jakieś namiary na tę ekipę. :D

sceptyk
23-01-2005, 21:20
kurde, jak takie ceny są możliwe, przybliż je, bo zaczynam wątpić w moją ekipę, moi górale -27.00 za całość stanu surowego otwartego (w tym więźba i ułożenie dachówek), info dla enyi- budowali kilka domów w Suchej Górze

Enya
24-01-2005, 11:16
Sceptyk, Ty chyba w Piekarach budujesz? A zdradź mi konkretnie w którym miejscu? Ja mieszkam obecnie na Ogrodowej. Jak Ci się udało w ogóle kupić działkę w Piekarach ? My szukaliśmy kilka lat bezskutecznie, tzn. były pewne propozycje, ale albo miejsce nam nie odpowiadało, albo cena. Ale znaleźliśmy na Suchej Górze właśnie takie miejsce, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Jeśli możesz, to skontaktuj się ze mną na skrzynkę mailową odnośnie tej swojej ekipy. My i tak nie zaczniemy wcześniej niż w lipcu. Z tym, że już teraz chcemy się z kimś dogadać w tym temacie. Ale potem, to już chcemy ruszyć ostro, aby na wiosnę 2006 się już wprowadzić. :D

sceptyk
24-01-2005, 18:18
Witaj Enya! Miałem tą komfortową sytuację, że działkę miałem własną i to w pięknym miejscu i dzielnicy tj. Józefka pod lasem. Moja sąsiadka obecnie chyba sprzedaje lub nawet sprzedała działkę sąsiednią. Cóż, miałem działkę, ale nie mogłem budować jak dopiero w tym roku przestał obowiązywać idiotyczny plan zagospodarowania przestrzennego, dostałem warunki zabudowy, pozwolenia jeszcze nie mam, ale myśle, że to tylko formalność. Jutro postaram Ci dać namiar na moją ekipę, wczesniej musze ustalić, czy są tym zainteresowani, wybacz, ale gram fair. Ostatni dom jaki budowali w SG, to pierwszy dom po lewej (i jedyny w tym miejscu)jak wjeżdżasz drogą z płyt już do wyciągów. Rzeczywiście w SG są piękne tereny i miejsca.
Zmieniając temat, kiedyś mieszkałem niedaleko Ogrodowej, na ul. Piłsudskiego i uczęszczałem do SP nr 2, którą widzisz zapewne z okien :D
Pozdrawiam !

Enya
25-01-2005, 11:10
Dzięki Sceptyk za info, będę czekała na informację. Kojarzę doskonale ten dom w Suchej Górze przy Sportowej Dolinie. Powstał dość szybko, ale sądziłam, że to będzie raczej jakiś lokal usługowy, a nie dom mieszkalny, bo stoi przy samej Dolinie. W bezpośrednim jego sąsiedztwie będą powstawały korty tenisowe. Powiem szczerze, jeśli ktoś chce w tym domu zamieszkać, to mu współczuję lokalizacji. Ja będę budować dokładnie po drugiej stronie Suchej Góry , niedaleko parku Grota, przy samym lesie w sąsiedztwie sadów jabłoni. Cisza, spokój i żadnych dzikich tłumów, a do sportowej mam i tak bardzo blisko.
A na jaki projekt się zdecydowałeś? Chętnie pokibicuję Twojej budowie. Często tamtędy przejeżdżamy na rowerach, jadąc lasem w kierunku do Świerklańca. Głównie wiosną i latem oraz jesienią. Tak więc jeśli się zgodzisz, to możemy się kiedyś spotkać na placu boju i podyskutować na temat budowania.
Pozdrawiam serdecznie
:D

sceptyk
25-01-2005, 21:09
Hej! Niestety rozmawiałem z góralem i ma już zaklepane budy na ten rok :( tym samym prosił aby nie podawać jego namiarów, będę z nim rozmawiał za kilka dni jeszce osobiście , więc jeszcze raz porozmawiam w tym temacie. Koledze na ul. Różanej w Piekarach( pierwsza uliczka w prawo przed solarium na józefce- projekt Manuela) z kolei dach robili sprawnie i tanio inni górale i był z nich zadowowoly, wybudowali też cały dom na ul. Orzeszkowej w Kozłowej Górze (jadąc przez las od Józefki, pierwsza w prawo i następnie trzecia lub czwarta w lewo, ostatni dom po lewej stronie) i chyba też zrobili to dobrze, obecnie budowali gdzieś w Bytomiu. Spróbuj z nimi, może coś sensownego wyjdzie, ja osobiście z nimi nie rozmawiałem bo trafiłem wcześniej "moich". Numer przesyłam na priva. 8) Jeżeli chodzi o dom w SG to chyba nie mówimy o tym samym , z tego co pamiętam jest tam stromo, a zatem co z kortami :o Dziękuję za zainteresowanie moim projektem, w kolejnym poscie przekaże link, bo muszę przypomnieć sobie jak się wkleja :oops: , oczywiście zapraszam na budowę i pogawędki , zaczynam, mam nadzieję, w marcu , co będzie dalej zobaczymy :-?

sceptyk
25-01-2005, 21:22
http://www.projektownia.net.pl/wiazow.html no wkleiłem ten link do mojego domku, będzie uproszczony, bez lukarn i występów (płyt) balkonowych, mam nadzieję, że stosunek jakość- cena jest dobry w przypadku tego domu (no może z wyjątkiem trzech kominów) :evil:

stempel
27-02-2006, 13:20
SCEPTYK minelo sporo czasu masz jeszcze namiar na tego GORALA?
Chetnie bym pogadal z nim o budowie ktora powinna zaczac sie z Majem...

Pozdrawiam.
Stempel.