PDA

Zobacz pełną wersję : d30



robercik
24-08-2002, 16:08
moze ktos buduje , wybudowal ?
pozdrawiam

robercik

henzach
30-09-2002, 08:28
budowę D 30 zaczeliśmy 7.09.o2 obecnie mamy już fundamenty ,teraz będziemy izolować.Ciekawi jesteśmy na jakim jesteś etapie

JanuszR
26-02-2003, 14:45
Może podzielicie się ze mna jakimiś informacjami dotyczacymi D30?

henzach
28-02-2003, 00:03
Mamy problemy z wysłaniem na priva, więc odpowiadamy tutaj możemy podać tylko koszt fundamentów 12tys.,ale robiliśmy duzo sami. Co miałes na mysli jeżeli chodzi o zmiany? My zmieniliśmy kąt nachylenia dachu takie mieliśmy warunki w WZiZT,

19-04-2003, 13:22
Ja buduję D30. Mam obecnie stan surowy zamknięty. Jestem zadowolona z wyboru projektu. Zmieniłam tylko kolorystykę domu na bardziej ciepłe, przytulne kolory. Znajomi mówią (mam nadzieję że nie tylko z grzeczności), że to najładniejszy dom w okolicy. W tym roku mam nadzieję że w nim zamieszkam. Witam w klubie sympatyków parterowych bezpretensjonalnych domków.

loop
29-12-2003, 20:50
u mnie również d-30 - aktualnie kończę pokrycie dachu. Dodam że zrobioną mam elegancką piwnicę :)

Bardzo chciałbym poznać Wasze kosztorysy od stanu surowego wzwyż, bo właśnie przymierzam się do kredytu hipotecznego i ciekawią mnie rzeczywiste koszta. Jeśli bylibyście gotowi podzielić się informacjami to wielkie dzięki.

Może znalazłoby się w jakiś arkuszasz excela zestawienie?

efka44
03-05-2004, 23:37
Cześć, po długich poszukiwaniach projektu zdecydowałam się na właśnie d30. Wkraczam na etap urzędowy. Będę budować na wsi pod Pszczyną. Chętnie obejrzałabym to moje marzenie w trakcie realizacji lub gotowe. Czy ktoś ze Śląska mógłby mnie zaprosić na swoją budowę?

loop
11-05-2004, 07:10
Czy ktoś ze Śląska mógłby mnie zaprosić na swoją budowę?
Ktoś ze Śląska, tak? :)
Zapraszam. Z tym że nie jest to wzorcowa budowa, to ja powinienem w zasadzie jeździć i podglądać. Obecnie będę robić w środku wełnę, potem sufity, prąd, tynki, ..., ..., ..., ... :)