PDA

Zobacz pełną wersję : Segment Edyty i Marka



Edyta Zaporska
24-11-2004, 22:54
Tu

Edyta Zaporska
25-11-2004, 14:41
nic

kwiatuszek
25-11-2004, 15:03
No to może ja cos napisze.
Może dlatego nikt nic nie pisze, że z tych zdjęć nic specjalnie nie widać. Moze przydałoby sie tam zdjęcie całego domku z daleka, aby widoczny był cały obrys.
P.S. Każdy dom w sobie coś ma. :P

Latarnik
25-11-2004, 16:04
Witam.
Na początku moje gratulacje, za decyzję o budowie :D Lepiej mieć własny domek z niedużym ogródkiem, niż sąsiadów nad, pod i obok siebie w "drapaczu chmur" z lat 70-tych. :lol:
Każdy postronny widz kiedy ogląda taki dom jeszcze w stanie surowym mało co może o nim powiedzieć, w przeciwieństwie do inwestora, który już widzi oczami wyobraźni palący sie kominek czy wspólne grilowanie w ogrodzie. Ale jak już przyjdą okna i elewacja na pewno dużo więcej osób się odezwie. Dlatego czekamy z niecierpliwością na nowe zdjęcia z budowlanych postępów.
Ps. Koniecznie przyślijcie fotki tych kręconych schodów. 8)
Pozdrawiam Latarnik.

buba48
26-11-2004, 12:52
...Nikt nic nie pisze!!Czy to znaczy, że Wam się nasz domek nie podoba???...

Spoko, spoko ! Jesteś obserwowana. :P Trzymamy za Ciebie kciuki i czekamy na coś więcej ! :wink:

Pozdrawiam !

15-05-2005, 10:06
To prawda.. Domek świetny w szczególności, ze ja nie lubie segmentów;) ale moj syn kocha;) Powiedz wyprowadzilas sie z bloku, a sasiad i tak jest;)

aha26
15-05-2005, 20:06
Obejrzalam,domek mi sie podoba,ale wklej wiecej zdjec bo malo widac :wink:

Sonika
15-05-2005, 20:30
Obejrzalam,domek mi sie podoba,ale wklej wiecej zdjec bo malo widac :wink:


Zapewne nie zwróciłaś uwagi, ale wpis właścicielki domu jest z listopada ubiegłego roku.


Prosimy właścicielkę :wink: :lol: o uaktualnienie. Od tamtego czasu dom napewno wygląda inaczej.