PDA

Zobacz pełną wersję : Projektanta linii energetycznej do przylacza szukam!!!



Barti4
26-11-2004, 14:12
Witam!
Szukam osoby, ktora mogla by wykonac mi projekt linii energetycznej, ktora przylaczy moj dom do siecie energetycznej. Zewt dal mi 2 lata okresu na podlaczenie, tymczasem ja musze miec prad najdalej do jesieni, gdyz chce ogrzewac dom elektrycznie. Czy macie moze namiary na osobe z uprawnieniami, ktora mogla by taki projekt wykonac? Dzieki temu Zewt wykona mi linie i przylacze do domu juz w przyszlym roku, a nie za dwa lata. Pomozcie plis!!
ZEW-T napisal mi, ze jesli wykonam projekt linii laczacej mnie z transformatorem, to podlaczy mnie w ciagu 3 miesiecy....
Inaczej trzeba bedzie czekac 2lata...
Przyłacze ma byc kablowe z szafka w granicy dzialki. Odleglosc 170metrow. Lacze kablowe bedzie prowadzone wspolna droga wszystkich wlascicieli dzialek.
Barti4

Bigas
26-11-2004, 15:05
Witam

Pragnę ostrzec Cię przed bardzo nieprzyjemną sytuacją która może się zdażyć. A mianowicie, radzę skorzystać z usługi energetyka z uprawnieniami projektowymi znajdującego się na liście zakładu energetycznego do do którego należysz. Inaczej zakład będzie rzucał kłody pod nogi i to całkiem skutecznie. A to dobrze potrafią i zamiast skrócić to wydłuzy czas oczekiwania załatwienia sprawy. Niestety tak to wygląda.

Pozdrawiam

Barti4
26-11-2004, 16:44
Ale kiedy sie zapytalem w zakladzie o takowego, to powiedziano mi, ze oni nie maja namiarow i jakby juz mieli to i tak nie moga podawac??
Moj rejon to Konstancin Jeziorna. Moze znasz tam jakiegos projektanta, lub korzystales z innego? Jesli tak, prosil bym o namiary...