PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszkanie 56m2, stan deweloperski



magda_85
25-07-2016, 15:50
Witam. Proszę o pomoc w imieniu siostry na urządzenie mieszkania 56m2. W salonie z aneksem musi znaleźć się miejsce na kanapę (a najlepiej rogówkę), stolik pod telewizor, stół + 4 krzesła. Ze względu na rozmiar pomieszczenia nie będzie tam wiele więcej (no chyba że coś sensownego doradzicie). Jeżeli chodzi o pokoje sypialne to jest dylemat, który dla rodziców, a który dla synka - może jakieś życiowe rady. W każdym razie sypialnia rodziców: łóżko 140cm, szafa, biurko (najlepiej podwójne) + o ile będzie możliwość telewizor, a w sypialni dziecka: łóżko, szafa, biurko. Dajcie proszę swoje pomysły jak to wszystko umeblować aby miało ręce i nogi. Mieszkanie jest zgodne z projektem + dodatkowa ściana działowa 70cm aby zasłonić bok lodówki. Zaznaczyłam ją na niebiesko. Jeżeli ma to znaczenie to salon jest od południa, sypialnie od północy.


362263

Krzysi3k1988
26-07-2016, 12:20
Witam

Podsyłam propozycję na mieszkanko z kilkoma wymiarami. Myślę, że warto się zastanowić nad oddzieleniem toalety od łazienki, tylko wtedy w grę wchodzi raczej prysznic. Stół pod oknem będzie dobrze doświetlony.


362310

magda_85
26-07-2016, 17:14
Dziękuję za pomoc. Ładnie rozrysowane. Pozostaje pytanie - czy taka rogówka nie "zagraci" optycznie salonu?

Elfir
26-07-2016, 17:38
lepiej będzie rzecz jasna zwykła kanapa.