PDA

Zobacz pełną wersję : działka przy rozdzielni prądu



andrzejka
27-11-2004, 22:21
mam zamiar kupić działkę blisko rozdzielni prądu tj. około 100-150 metrów. wszyscy mówią ze to nie wpływa na zdrowie ale mam wątpliwości. Poza tym jest świetna duża na górce i sąsiedzi tylko z jednej strony a z tyłu nareszcie żyto i pole.

Aggi
28-11-2004, 17:10
mam zamiar kupić działkę blisko rozdzielni prądu tj. około 100-150 metrów. wszyscy mówią ze to nie wpływa na zdrowie ale mam wątpliwości. Poza tym jest świetna duża na górce i sąsiedzi tylko z jednej strony a z tyłu nareszcie żyto i pole.

Hej - mam ten sam problem, tylko w innych okolicznościach, kupiłam działkę bez uzbrojenia w energię. Mało tego najbliższy słup odległy o ok. pół kilometra. Teraz ZE zaproponował podłączenie pod warunkiem zgody na budowę rozdzielni. Odległość od mojego domu też miałaby wynosić ok. 100 m. Jeśli nie będę miała wyjścia to się zgodzę, chociaż poszukuję innego rozwiązania, bardziej jednak ze względów estetycznych niż jakichkolwiek innych. Specjalista tumaczyl mi, ze te rozdzielnie podobno nie promieniuja. Proponuje pozyczyc gdzies miernik promieniowania elektromagnetycznego i sprwadzic. Wtedy podejmiesz decyzje.

andrzejka
29-11-2004, 17:15
jA I TAK MAM ZAMIAR OBSADZIĆ CAŁĄ DZIAŁKĘ CHOINKAMI I BRZOZAMI TAKŻE MŚLĘ ŻE NAWET NIE BĘDĘ WIDZIAŁA TEJ ROZDZIELNI.

Patos
29-11-2004, 17:26
Ostatnio dowiedziałem się że elektrycy długo nie żyją, ciekawe z jakiego powodu? :o Sam jestem elektrykiem :evil: może ktoś ma dostęp do statystyk zejść w zależności od zawodów jeżeli są takowe.

andrzejka
29-11-2004, 20:08
A MOŻE WIESZ KTO DŁUGO ŻYJE W DZISIEJSZYCH CZASACH? MOŻE JESZCZE WARTO SIĘ PRZEKWALIFIKOWAĆ, JEŻELI JEST SZANSA NA DŁUŻSZY ŻYWOT???

Aggi
29-11-2004, 21:20
A MOŻE WIESZ KTO DŁUGO ŻYJE W DZISIEJSZYCH CZASACH? MOŻE JESZCZE WARTO SIĘ PRZEKWALIFIKOWAĆ, JEŻELI JEST SZANSA NA DŁUŻSZY ŻYWOT???

No i proszę! Zrobiło się u nas bardzo filozoficznie :D
Elektrycy długo nie żyją z powodu podłaczenia się do obwodu i skopcenia sobie organizmu :wink: :wink: :wink: . Taki zawód wysokiego ryzyka...
Gdyby Ci się udało zrobić pomiar w okolicy tej rozdzielni to koniecznie się podziel.

andrzejka
29-11-2004, 22:23
JA TEŻ BĘDĘ CZEKAC NA WYNIKI POMIARÓW "PROMIENIOWANIA" .
A FILOZOFI TROCHĘ NIE ZAWADZI CHYBA. A SWOJĄ DROGĄ ŚWIATŁA TEŻ POTRZEBUJEMY WIĘĆ KTOŚ MUSI MIESZKAĆ KOŁO ROZDZIELNI. WOLĘ TO NIŻ WIELE INNYCH SĄSIEDZTW.

Aggi
30-11-2004, 11:58
KTOŚ MUSI MIESZKAĆ KOŁO ROZDZIELNI. WOLĘ TO NIŻ WIELE INNYCH SĄSIEDZTW.
Pogadajmy o sąsiadach!

Aggi
30-11-2004, 11:59
KTOŚ MUSI MIESZKAĆ KOŁO ROZDZIELNI. WOLĘ TO NIŻ WIELE INNYCH SĄSIEDZTW.

To prawda! Taka rozdzielnia nie wrzuci Ci do ogrodu swoich śmieci, ani nie postawi słoika z gnijącymi ogóreczkami na Twoich schodach :D :D :D . Same plusy :D

andrzejka
04-12-2004, 00:44
Ostatnio dowiedziałem się że elektrycy długo nie żyją, ciekawe z jakiego powodu? :o Sam jestem elektrykiem :evil: może ktoś ma dostęp do statystyk sejść w zależności od zawodów jeżeli są takowe.



Jak żyjesz elektryku? Nie odzywasz się.
Wszystko w porządku?
A jak tam statystyki- nic ni wiesz?
Jak będziesz wiedział to się podziel z nami.Czekam.
Pozdrawiam!!!Życzę zdrowia !!!

Patos
04-12-2004, 06:02
andrzejka
Toczę tą nierówną walkę, narazie ja prowadzę :P

Patos
04-12-2004, 06:08
KTOŚ MUSI MIESZKAĆ KOŁO ROZDZIELNI. WOLĘ TO NIŻ WIELE INNYCH SĄSIEDZTW.

To prawda! Taka rozdzielnia nie wrzuci Ci do ogrodu swoich śmieci, ani nie postawi słoika z gnijącymi ogóreczkami na Twoich schodach :D :D :D . Same plusy :D

Tak rozumując to i Czarnobyl moglibyście mieć za oknami, :o nie zawsze to co widoczne jest najgorsze
"Czego oczy nie widzą, sercu (czytaj rozumowi) nie żal"

andrzejka
04-12-2004, 12:45
Tak rozumując to i Czarnobyl moglibyście mieć za oknami, :o nie zawsze to co widoczne jest najgorsze
"Czego oczy nie widzą, sercu (czytaj rozumowi) nie żal"

Czasami lepiej wiedzieć co masz dodokoła siebie niż być zdziwionym późniejszym nie zasze miłym odkryciem.
:roll: :roll:
Trzeba się jakos pocieszyć ,że nie będzie tak źle z nową sąsiadką Panią Rozdzielnią. Może z racji sąsiedztwa bedę miała u niej względy. :D [/quote]

Aggi
04-12-2004, 23:34
Tak rozumując to i Czarnobyl moglibyście mieć za oknami, :o nie zawsze to co widoczne jest najgorsze
"Czego oczy nie widzą, sercu (czytaj rozumowi) nie żal"[/quote]

Patos,
Ale to żart był, wiesz ? :D Taki na pocieszenie...
Nie widać, ale da się zmierzyć i o tym wspominaliśmy wcześniej.