PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do mojej inwestycji



m@rek
28-11-2004, 15:03
Tutaj oczekuje komentarzy o mojej inwestycji
Pozdrawiam

DarekN
01-12-2004, 11:59
Super miejsce i odważna decyzja, zwłaszcza żę chcesz budować dom 3 rodzinny. Jestem ciekawy i ile taka łączona inwestycja wyjdzie taniej niż budowa 3 odrębnych domów.

W którym miejscu się budujesz?
Trzymam kciuki i pozdrawiam
Darek

m@rek
01-12-2004, 12:45
Trzyrodziny to tak "po cichu" :D W planie zagospodarowania dozwolone sa jedynie dwurodzinne ale to inna sprawa. W kwestii finansowej: zamierzam zamknac sie w kwocie sprzedazy trzech mieszkan dwa 55m2 i jedno 67m2. Zaznaczam, ze dzialke mam gratis. Jaka roznica w budowie trzech domow zamiast jednego trzyrodzinnego? Chyba kwestia roznicy kosztow trzech dzialek a jednej :roll: A dzialka jest w Gdansku-Matemblewie ul. Matemblewska
Pozdrawiam

bodzio_g
29-01-2005, 08:22
To w Gdansku są takie góry :o .Gdybyś nie napisał to byłym pewny , że budujesz w GÓRACH. Inwestycja poważna , projekt dobry, życze powodzenia.. A zimą to chyba łańcuchy będziesz zakładał :D

Mały
29-01-2005, 10:56
Ładne miejsce.
A znalazłeś juz ekipę?Sprawdzałeś Karola tel. 0505-699-247?Polecam i pozdrawiam -powodzenia.

nurni
12-07-2005, 19:37
Projekt ładniasty i fajnie wpasowany.
U nas już tak jest góry nad morzem, równiny w górach :o
A Suzuczka z którym silnikiem? Pytam bo prze 2 lata też katowałem taką z 1,3 i dość mocno była podłubana. Ale kochany samochodzik.

Pozdrawiam

m@rek
12-07-2005, 19:47
No i pozdrawiam Sfiftomaniaka :lol: Moja Suzi to 1,3GLX sedan z 2002 roku. Cudowne autko.

nurni
12-07-2005, 19:58
No i pozdrawiam Sfiftomaniaka :lol: Moja Suzi to 1,3GLX sedan z 2002 roku. Cudowne autko.
Usztywnij zawieszenie i dodaj mu trochę mocy to zobaczysz co to znaczy cudowne autko. :D :D :D :D
Moje nawet miało dołożoną turbinkę 0,5-1,0 bara i kute tłoki. Wydech oczywiście tylko z tłumikiem końcowym. To dopiero było autko.
Ale uwaga - plomby wypadały niepytane.

Pozdrawiam

m@rek
15-07-2005, 12:54
W moim fabrycznie jest 85 kucy (1,3 16v). Jak na moje potrzeby (tylko troche szybciej jezdze niz inni) zawias w zupelnosci mi wystarcza i przyspieszenie rowniez. Jak amorki beda do wymiany to troszke lepiej je zestroje ze sprezynami. Wg mnie sprezyny sa twarde a amorki nie za koniecznie. Przy wymianie sprobuje dac cos twardszego zeby mi nie myszkowal na zakretach. Poza tym jestem bardzo zadooowolony z autka.
Pozdrowko

nurni
17-07-2005, 18:01
Jak amorki beda do wymiany to troszke lepiej je zestroje ze sprezynami. Wg mnie sprezyny sa twarde a amorki nie za koniecznie.
Jak nie chcesz wydawać kupę kasy na Koni czy Bilstainy to z tego co pamiętam Saks robi takie półsportowe amortyzatory o progreswynej charakterystyce. Jak jedziesz wolno pracuje jak tapczan a jak rosną obciążenia i czas reakcji się skraca to się utwardzają.


Przy wymianie sprobuje dac cos twardszego zeby mi nie myszkowal na zakretach.
A może rozpórkę przednich kolumn dołożyć? Na pewno poprawi troszkę sztywność przodu i będzie trzymała w "ryzach" przedni zawias. Ja tam wkładam do każdego auta rozpórki i za każdym razem czują różnicę. A w Jacky można kupić dedykowaną rozpórkę za nie dużą kasę i samemu w 15 min. założyć.

Pozdrawiam

kolia
18-07-2005, 08:33
Super miejsce, bardzo mi się tam podoba, gdyby nie to że ceny nie na moją kieszeń też bym tam kupowała działkę. A tak mogę tylko pozazdrościć :D
Powodzenia na kolejnych etapach.

Unic
01-04-2006, 20:16
Witam
Ładna działka i fajny projekt, oczekuję dalszych zdjęć.
Ciekawy jestem efektu finalnego ponieważ też będę budował na działce ze spadkiem.
Na raziem jestem w trakcie poszukiwania projektu z garażem pod domem.
Proszę o dalsze zdjęcia!!!!!!!!!!
Pozdrawiam