PDA

Zobacz pełną wersję : Wełna skalna gr.10mm. Do wytłumienia hałasu od uciążliwego sąsiada-sciana działowa.



młotkowy
27-07-2016, 11:54
Witam.Ostatnio jechałem i widziałem budowlanców.Którzy kleili pianką ,ale niewiem jaką pewnie do styropiau.Zależy mi na kosztach :jak najtaniej.Ja natomiast odkupiłem z budowy hipermerketu 7 m3.Odpadów waty skalnej formowanej.Wata nie wszędzie jest cięta.Czasem jest porwana.
Teraz wracając do styropianu.Jaką najtanszą piankę kupić?Bo nie chyba nie wysoko rozprężającą się,bo tą stosuje się do montażu
Póżniej profilei płyty g-k.Na końcu.
A jak za piecem? od pieca do sciany jest 10 cm.Dam płytę wiórową.Może wy macie jakiś pomysł?

mariober
27-07-2016, 15:14
przeczytaj co napisałeś a później napisz jeszcze raz , bo ja z tego nic nie rozumiem - o co ci chodzi !

perm
30-07-2016, 08:19
Nie wiem czemu ale mało popularnym a bardzo tanim rozwiązaniem są płyty pilśniowe miękkie. Dawno temu chciałem wygłuszyć ścianę od dosyć uciążliwego sąsiada. Dałem na nią jedna warstwę płyt pilśniowych około 2 cm grubości a na to, na łatach panele. Łaty mocowałem kołkami do ściany ale leżały na płytach pilśniowych. Efekt był więcej niż zadowalający. Te płyty były (nie wiem czy sa dalej, bo może jest coś lepszego) wykorzystywane do izolowania studiów nagraniowych. Są bardzo skuteczne i bardzo tanie.