PDA

Zobacz pełną wersję : Domek Design



Design
29-11-2004, 06:24
Wiedzialam ze cos nie pojdzie :oops: no nic-dla chetnych odnosnik jest w podpisie.Budowe rozpoczelismy w marcu br,na dzien dzisiejszy jestesmy troszke dalej niz pokazuja zdjecia,aktualne wkleje jak juz sie naucze :D .Pozdrawiam

amj2
29-11-2004, 12:26
Witaj Ewo. Tu Ania.Dziękuję bardzo za emaila.Budowa moja rusza na wiosne, więc jeżeli pozwolisz na pewno się jeszcze odezwę,aby się poradzić.Właśnie miałam poprosić o fotki,a tu proszę niespodzianka. Miło patrzeć jak rośnie domek.Na pewno będe pilnie śledzić dalsze poczynania.I czekam na następne fotki. Pozdrawiam

Design
29-11-2004, 13:13
Wlasnie sie spodziewalam ze sie tu spotkamy,ciesze sie ze zdjecia Ci sie podobaja,jak tylko znajde troche czasu i nabiore wprawy to wkleje bardziej aktualne,moze troche wnetrz :P Pozdrawiam

NatkaB
29-11-2004, 16:07
Wlasnie sie spodziewalam ze sie tu spotkamy,ciesze sie ze zdjecia Ci sie podobaja,jak tylko znajde troche czasu i nabiore wprawy to wkleje bardziej aktualne,moze troche wnetrz :P Pozdrawiam
i ja chcę pooglądać wnętrza :)

buba48
08-12-2004, 08:51
Klasa ! :P A jaka na to kasa ?

Design
09-12-2004, 06:03
Dzieki,dzieki a jesli chodzi o kase to na chwile obecna +- jakies 170 tys,oczywiscie z tym czego nie widac na zdjeciach.Jest instalacja elektryczna,tynki wewnetrzne,cos jakby kominek,teraz przymierzamy sie do instalacji wod-kan-gaz.Pozdrawiam