PDA

Zobacz pełną wersję : Przygotowania do budowy- potrzebna ekipa



izagrab
01-12-2004, 11:25
Czy ktos z was ma namiar na dobra ekipe? na tym forum w wiekszosci sa osoby, ktore maja juz budowe za soba. Czy mozecie mi dac na miar na ekipe budowlana, ktora jest solidna, godna saufania i w miare niedroga? Kupuje barak wiec miejscowosc, w ktorej budowaliscie jest bez znaczenia. Wiekszosc ekip podrozuje po Polsce wiec pewnie uda mi sie z nia dogadac. Potrzebuje pilnie zaklepac ekipe bo na wiosne chce rozpoczac budowe.
Pozdrawiam

anusia
05-12-2004, 08:51
witaj ja miałeam ekipe górali wybudowali mi dom od fundamentów łącznie z dachem popatrz http://www.album.com.pl/album.php?id=7104&start=0&start_opinie=0&prestop=0&prestzd=0&zm=zo&so=&sz=&n=&a=&s=&o=

05-12-2004, 09:55
Firma ad-dach wykonuje pokrycia dachowe,w tym profesjonalne wykonie "wolego oka" !!! Jest firma z wieloletnia tradycja siegajaca trzeciego pokolenia!!!! Wielu zadowolonych klijentow potwierdza jakosc swiadczonych uslug!!

Z powarzaniem
Adam Miłoszewski

www.ad-dach.pl
GG 4790191

Daroll
05-12-2004, 10:55
te wszystkie ekipy to bym..............

powinno byc tak ze ekipa ma wplacone np.10tys euro na konto celem zabezpieczenia partactwa jakie sie szerzy na budowach ,bo jest masa ekip ktore niestety sie ucza dopiero na budowie ,oby nie nan naszej budowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

robert skitek
05-12-2004, 22:00
oj, Daroll, znow Cie spotykam i znow sie nie zgadzam z Toba ani troche.
Jak mozesz pisac ze wszystkie te ekipy to bys... One są wlasnie polecane przez forumowiczów
To ze wybierzesz taką ekipę jak piszesz to takze będzie Twoja wina.
ciekaw jestem w jakiej branzy pracujesz? bo jak na razie to widze, ze na wszystkich najezdzasz... to architekt za drogi, to ekipa powinna Ci dac wadium, ktore oddasz jak skonczą i to zaakceptujesz... moim zdaniem cos nie gra

Daroll
05-12-2004, 22:57
oj, Daroll, znow Cie spotykam i znow sie nie zgadzam z Toba ani troche.
Jak mozesz pisac ze wszystkie te ekipy to bys... One są wlasnie polecane przez forumowiczów
To ze wybierzesz taką ekipę jak piszesz to takze będzie Twoja wina.
ciekaw jestem w jakiej branzy pracujesz? bo jak na razie to widze, ze na wszystkich najezdzasz... to architekt za drogi, to ekipa powinna Ci dac wadium, ktore oddasz jak skonczą i to zaakceptujesz... moim zdaniem cos nie gra

nie znam domu w ktorym byloby wszystko ok ,a ty znasz?? a widzialem ich mnostwo ,nie mam racji co do ekip?? nie pamietasz jak bylo w PRlu kto sie nie uczyl to szedl do gorniczej albo budowlanej szkoly ,niestety tak jest to nie NIEMCY czy FRANCJA po co pisanie ze jak nie bedziesz dziennie na budowie to ci wszystko sp...........

dlaczego Polacy umia budowac na zachodzie ??bo im nie zaplaca jak spi.....robote sam widzialem jak niemiec daje kartke papieru miedzy sciane a waserwage czy jak sie to pisze :D aha i jeszcze za material obciarza cie jak cos nie tak bedzie.

gg
06-12-2004, 07:27
Izagrab, jeśli zdecydujesz się na ten projekt co ja to uważaj na cieśli. Sprawdź czy to dobrzy fachowcy, bo zrobienie więźby po łuku nad jadalnią nie jest takie proste. W projekcie nie jest to do końca dobrze pokazane.

krzyss
06-12-2004, 11:01
Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony ze swojej ekipy. Są zaprzeczeniem tego, co o budowach i budowaniu się mówi. Budowa dla mnie (poza utratą pieniędzy) jest czystą przyjemnością. Efekty można oglądać w Warszawie na ul. Ostródzkiej. Mogę podać telefon do szefa ekipy - proponuję pisać do mnie e-mail (częściej zaglądam niż na Forum).

izagrab
07-12-2004, 15:29
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi :-)