PDA

Zobacz pełną wersję : architekt poszukiwany



armark
04-12-2004, 16:21
Poszukuje architekta, który w miarę pilnie mógłby zaprojektować nasz przyszły domek.
Miejsce : Warszawa
Parametry : parterowy, z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Ok.180 m2 powierzchnii użytkowej
Technologia : ściany 3-warstwowe

Może ktoś z forumowiczów mógłby polecić ......?

Barti4
16-12-2004, 19:19
Polecam architekta:
Wojciech Bartoszewski
ul.Złoczowska 11A
tel. 601-350-765
Jest bardzo sympatyczny, mlody i jest konkurencyjny cenowo. Pare osob bylo zadowolonych to i ja podaje. Powiedz ze jestes od Barti4 z muratora, a moze bedzie cosik taniej ...
Barti4

puma69
17-12-2004, 05:40
Polecam rewelacyjną projektantkę wnętrz. Dziewczyna ma naprawdę oryginalne,ciekawe pomysły. Sama skorzystałam z jej uslug i to był strzał w dziesiatkę. Zaprojektowalą mi całe mieszkanie za naprawde niską cenę (a przejrzałam niejedną ofertę:) )solidna ekipa wszystko wykonane profesjonalnie. Godna polecenia i uwagi .Może Pan skorzysta ,naprawde polecam.
Pani Asia www.asior.com

puma69
17-12-2004, 05:41
Polecam rewelacyjną projektantkę wnętrz. Dziewczyna ma naprawdę oryginalne,ciekawe pomysły. Sama skorzystałam z jej uslug i to był strzał w dziesiatkę. Zaprojektowalą mi całe mieszkanie za naprawde niską cenę (a przejrzałam niejedną ofertę:) )solidna ekipa wszystko wykonane profesjonalnie. Godna polecenia i uwagi .Może Pan skorzysta ,naprawde polecam.
Pani Asia www.asior.com