PDA

Zobacz pełną wersję : Dom Peilin



peilin
07-12-2004, 16:37
http://pg.photos.yahoo.com/ph/peilinpl/album?.dir=/5709

robert skitek
07-12-2004, 16:39
ja przynajmniej nie moge tam wejsc, popraw cos

Sonika
07-12-2004, 18:26
Mnie tez aię nie udało.

buba48
08-12-2004, 08:48
Też próbowałem. :cry:

peilin
08-12-2004, 11:05
Przepraszam, postaram sie jakos je wkleic, ale nie wiem jak :(

peilin
08-12-2004, 11:23
http://pg.photos.yahoo.com/ph/peilinpl/album?.dir=/5709

peilin
08-12-2004, 14:41
Powinno działać. :D
Pozdrowienia

08-12-2004, 18:19
Działa. Qrcze, trudno mi sobie tę budowlę wyobrazić jako przyszły dom. Może wklej projekt.

peilin
08-12-2004, 23:15
Postaram sie (musze zeskanowac) zrobie tez wiecej zdjec.
Pozdrawiam

ps bryla jest taka jak bedzie, dojdzie elewacja z klinkieru no i okna.

peilin
13-12-2004, 10:47
Zapraszam do oglądania - dodalam nowe zdjecia. Powinno dzialac :D
Pozdrowienia

26-12-2004, 00:43
Iwona czekam na kolejne fotki domu........ :D

Tom_Poznan
26-12-2004, 20:29
nie wiem czy to hotel czy perspektywa tak ten dom wydłuża?

Zapewne jest duży

ara
26-12-2004, 21:16
Ejj, peilin, chyba nas podpuszczasz ! Czy to w rzeczy samej obraz Twojego domku ??

Ma jakby coś wspólnego z wątkiem : Trzeba mieć fantazję..., więc nie wiem :roll:

peilin
28-12-2004, 12:16
Mhm, 3 sypialnie to chyba za malo jak na hotel??? Dom jest długi, bo narzucala to dzialka i nasze wymagania co do projektu tzn dzialka ma szerokość 22.5m, a koniecznie chcielismy garaz na 2 samochody. Caly dom ma 330m2- z garazem, strychem etc.
Ara,
Nikogo nie podpuszczam, czyzby ksztalt byl tak bardzo abstrakcyjny, ze nie realny? :D
Pozdrawiam

Magdzia
28-12-2004, 15:42
Noooo... trzeba przyznać, że bardzo oryginalny domek. Zwłaszcza trójkątny salon. Ale to bardzo ciekawa, niespotykana bryła. Prawdę mówiąc, na pierwszy rzut oka wygląda jak pawilony handlowe w budowie, ale jak wyobrazić sobie ładną elewacje, okna itd. wykończenie - to naprawdę może byc ciekawy i nietuzinkowy domek! gratuluje gustu i odwagi! I bardzo jestem ciekawa projektu, jak to jest rozplanowane w środku :) Pozdrawiam!

Daroll
28-12-2004, 23:01
co to ma byc?? dom ?hotel? dom w hotelu :lol: strasznie duzo kasy w to wejdzie no alej jak sie wssadzi milion to bedzie piekny. :wink:

Karorka
30-12-2004, 20:33
hej Peilin

widze ze generalnie Twoj dom nie wzbudzil zachwytu - ale to chyba nie powinno dziwic wsrod setek sztampowych domow przedstawianych na forum
i bez obrazy dla innych uzytkownikow wcale nie neguje tutaj czyichs gustow bo o nich przeciez sie nie dyskutuje i ciesze sie z kazdym kto chwali sie tu swoim dorobkiem bo to w koncu jest dom dla niego a nie dla innych
ale szkoda ze kazdy projekt odbiegajacy od typowych projektow nie znajduje wiekszego uznania
a co do watku trzeba miec fantazje to ara zastanow sie bo dla mnie wiekszosc architektury polskiej moglaby sie tam swobodnie znalezc :wink:
a tak najbardziej marzyloby mi sie zeby sasiadujace domy choc troche byly podobne do siebie i tworzyly w przestrzeni jakas calosc a nie tak od sasa do lasa :wink: - bryla a o kolorystyce i innych typu ogrodzenie juz nie wspominam - ale u nas jak zwykle wolnoc tomku w swoim domku tzn. w naszych przypadkach na dzialce
pozdrawiam wszystkich budujacych i tych budujacych inaczej :)

sta28
30-12-2004, 21:25
Noooo... trzeba przyznać, że bardzo oryginalny domek. Zwłaszcza trójkątny salon. Ale to bardzo ciekawa, niespotykana bryła. Prawdę mówiąc, na pierwszy rzut oka wygląda jak pawilony handlowe w budowie, ale jak wyobrazić sobie ładną elewacje, okna itd. wykończenie - to naprawdę może byc ciekawy i nietuzinkowy domek! gratuluje gustu i odwagi!
Pracujesz Magdziu w dyplomacji ? :D

30-12-2004, 22:57
hej Peilin

widze ze generalnie Twoj dom nie wzbudzil zachwytu - ale to chyba nie powinno dziwic wsrod setek sztampowych domow przedstawianych na forum
i bez obrazy dla innych uzytkownikow wcale nie neguje tutaj czyichs gustow bo o nich przeciez sie nie dyskutuje i ciesze sie z kazdym kto chwali sie tu swoim dorobkiem bo to w koncu jest dom dla niego a nie dla innych
ale szkoda ze kazdy projekt odbiegajacy od typowych projektow nie znajduje wiekszego uznania
a co do watku trzeba miec fantazje to ara zastanow sie bo dla mnie wiekszosc architektury polskiej moglaby sie tam swobodnie znalezc :wink:
a tak najbardziej marzyloby mi sie zeby sasiadujace domy choc troche byly podobne do siebie i tworzyly w przestrzeni jakas calosc a nie tak od sasa do lasa :wink: - bryla a o kolorystyce i innych typu ogrodzenie juz nie wspominam - ale u nas jak zwykle wolnoc tomku w swoim domku tzn. w naszych przypadkach na dzialce
pozdrawiam wszystkich budujacych i tych budujacych inaczej :)

Karorka wyjelas mi to z ust :wink:

31-12-2004, 07:53
Poczekajmy z krytyką aż będzie coś więcej widać. Ten domek może nas jeszcze miło zaskoczyć. Jak ja budowałam swój na tym etapie, to na osiedlu myśleli, ze to przedszkole się buduje :)

buba48
31-12-2004, 10:28
Architektonicznie nic szczególnego, ale poczekajmy ! Zobaczymy jak będzie po wykończeniu ! :P


Pozdrawiam !

peilin
02-01-2005, 11:56
Architektonicznie nic szczególnego, ale poczekajmy ! Zobaczymy jak będzie po wykończeniu ! :P


Prawde mowiac jestem zaskoczona Twoja opinia, dobrze wiem, ze projekt ze wzgledu na nietypowosc moze sie podobac lub nie, ale pierwszy raz ktos go okreslil 'architektonicznie nic szczegolnego'.
Po wykonczeniu bedzie wygladal podobnie, bo najwieksze wrazenie robi (moim zdaniem) bryla, a ta sie nie zmieni :D Cala elewacja bedzie z 3 rodzajow klinkieru, ale to nie zmieni juz charakteru domu.
Pozdrawiam

09-01-2005, 16:24
Peilin ostatnio pojechalismy do Hornowka, szukalismy Twojego domku i ...............nie trafilismy :oops: :oops:

sta28
09-01-2005, 17:11
Dyplomacja dyplomacją, ale... dla mie ... może bez komentarza. Każdemu ma prawo podobać się co innego ... Niech żyje różnorodnośc ! Dom to nie tylko wygląd zewnętrzny, to dusza którą tworzą ludzie go zamieszkujący...

peilin
12-01-2005, 14:41
Peilin ostatnio pojechalismy do Hornowka, szukalismy Twojego domku i ...............nie trafilismy :oops: :oops:

Monis,
Trzeba było dzwonić (nr kiedys podalam w klubie Stare Babice). Daj znac jak bedziesz w okolicy.
Pozdrawiam,

12-01-2005, 14:57
Iwnona,
my jestesmy co weekend, poniewaz jezdimy tam na spacery z psem. A numeru poszukam, to moze Was tam kiedys zlapiemy. :P

Teska
15-01-2005, 10:59
wielgasny domek......i bardzo ciekawy.....podoba mi sie przyszły salon ( kształt i wejscie do domu....


wklejaj fotki jak jest dalej....


generalnie jestem za tym zeby nie było na osiedlu " od sasa do lasa"

peilin
17-01-2005, 09:13
Na razie nie ma zadnych zmian. Czekamy do wiosny i ruszamy z elewacja z klinkieru, planujemy tez polozyc dachowke na dachu. Potem zobaczymy.
Dom jest spory, ale wszystko zostalo idealnie (tak mi sie teraz wydaje :D ) rozplanowane. Zreszta co do wnetrz to wlasciwie sami wiedzielismy co chcemy, natomiast bryla zewnetrzna jest w 100% koncepcja architekta.
Pozdrawiam

picasso
01-04-2005, 11:20
Peilin,

widzialem dom i nie ukrywam - podoba mi sie! do tego stopnia, ze zapytam o architekta (na tym etapie wlasnie jestem) - jak ci sie wspopracowalo z nim, jakie stawki?

pozdrawiam

peilin
11-04-2005, 10:37
Picasso,
Dom projektował arch Janusz Pachowski z PPiP w Izabelinie. Generalnie jestesmy bardzo zadowoleni, a do tego mozna liczyc na specjalna cene, jesli projekt jest realizowany w gminie Izabelin :D . Oczywiscie nie bylo sie bez kilku wpadek, ale mimo tego moge polecic te pracownie z czystym sumieniem. Jezeli chcesz bardziej szczegolowe informacje, to chetnie podziele sie nimi na priv.
Pozdrawiam

budulec
12-04-2005, 21:32
Architektonicznie nic szczególnego, ale poczekajmy ! Zobaczymy jak będzie po wykończeniu !

buba48, jeśli Ty widzisz coś szczególnego w tym co jest Twoim emblematem, to nie dziwią mnie Twoje komentarze, ale powinieneś/aś zachować je dla siebie bo nie najlepiwej o Tobie świadczą.

Peilin - tak trzymać !!! Super bryła. Pamiętaj o detalach. "Diabeł tkwi w szczegółach"

pzdr

Goni_Mnie_Peleton
13-04-2005, 07:07
Ten dom będzie albo koszmarny albo piękny. Wszystko zależy od wykończenia. W każdym bądz razie gratuluje odwagi , na pewno będzie inny niż wszystkie.

peilin
13-04-2005, 08:22
Szczegóły są dopracowane przez architekta tzn klinkier w 3 kolorach, kolorystyka drzwi i bramy garazowej oraz podbitki. Architekt zaprojektował tez balustrade i daszek nad wejsciem, a obecnie (mam nadzieje) zastanawia sie nad plotem. Decydujac sie na tego typu projekt od samego poczatku wiedzialam, ze nie bedzie mowy o jakichkolwiek "ulepszeniach" bez zgody architekta, bo efekt całosci bedzie zalezal zarowno od bryły jak i od szczegolow wykonczenia.
W czerwcu zaczynamy robic klinkier, jak juz bedzie ulozony zamieszcze nowe zdjecia. Sama jestem ciekawa jak zmieni to wyglad domu.
Pozdrawiam i ciesze sie, ze sa osoby, ktorym moj dom sie podoba.

picasso
13-04-2005, 17:04
Picasso,
Dom projektował arch Janusz Pachowski z PPiP w Izabelinie. Generalnie jestesmy bardzo zadowoleni, a do tego mozna liczyc na specjalna cene, jesli projekt jest realizowany w gminie Izabelin :D . Oczywiscie nie bylo sie bez kilku wpadek, ale mimo tego moge polecic te pracownie z czystym sumieniem. Jezeli chcesz bardziej szczegolowe informacje, to chetnie podziele sie nimi na priv.
Pozdrawiam


peilin,

jesne, ze chce - dawaj info na priv, bo juz we czwartek jestem umowiony na spotkanie z pierwszym architektem, a chcialbym sie spotkac z kilkoma.
z gory dzieki,

peilin
25-04-2005, 14:10
Zamiescilam dodatkowo zdjecia elewacji i rzutów.
Pozdrawiam
http://pg.photos.yahoo.com/ph/peilinpl/album?.dir=5709&.src=ph

KozAnka
09-12-2005, 14:16
Peilin,
muszę Cię wyciągnąć na pierwszą stronę i poprosić o nowe zdjęcia. Ostatnio jechałam do Lipkowa i widziałam za drzewami duży dom z elewacją z klinkieru w kolorze chyba piaskowym? Czy to był Twój dom? Jeśli tak, to koniecznie wklej nowe zdjęcia.

_Beti_
09-12-2005, 14:28
ja także czekam na dalszy ciąg

TOMI1975
31-12-2006, 19:05
Ciekawy, prosty dom, jest wspolczesny ale nie ostentacyjny, udalo sie zachowac "domowa" atmosfere.
Moim zdaniem jest o niebo bardziej etetyczny niz 90% domow prezentowanych na tym forum. Trzymam kciuki. :)

Renka Grabow
26-06-2007, 13:45
Dziękuję za przemiłe spotkanie w ekstemalnych warunkach placu zabaw :wink:
Odnalazłam twój wątek i uważam, że wasz dom wywołał ciekawą dyskusję. Były głosy krytyczne, ale ja zauważyłam więcej życzliwych, do których skwapliwie się przyłączam :D
Teraz umieram z ciekawości jak dom wygląda w tej chwili :wink: Może jednak skusisz się na kontynuowanie wątku??? :D :D :D
Uściskaj córeczkę ode mnie, pozdrawiam,