PDA

Zobacz pełną wersję : buduje ktos Vanesse z archipelagu



Daroll
09-12-2004, 22:09
?? http://www.archipelag.pl/domek.php?KatID=3990500&ProjID=413

Aleksandryta
10-12-2004, 12:45
Kuchnia jak w blokowisku, że też Twoja żona nie protestuje 8) . Pomieszczenie gospodarcze małe bo 2 pary drzwi, a reszta wnętrzna przeciętna, ale z zewnątrz przepiękny :lol:

kroyena
10-12-2004, 12:56
Z zewnątrrz to ma tzw. oznaki bogactwa, znaczy będzie trzeba wyrzucić trochi kaski.
Co do wnętrza to "widzę ciemność" w 11 metrowym pomieszczeniu na parterze, zawsze myślałem że hall to bardziej jasny będzie.
Połaciowych przynajmniej o jedno za dużo w 2 i 4, że o 6 nie wspomnę.
No i łazieneczka mogłaby być może trochę większa być i to okno to będzie musiało być jakieś mleczne, bo się będzie lustrem własnym przez nie świeciło po komendzie powstań. Chyba, że sąsiedzi mają daleko do okna w łazience, a jest ono przewidziane w komplecie z muszelką jako okienko poglądowe dla darmozjadków ciekawych kto dzwoni do furtki. :lol:

Daroll
10-12-2004, 15:35
Kuchnia jak w blokowisku, że też Twoja żona nie protestuje 8) . Pomieszczenie gospodarcze małe bo 2 pary drzwi, a reszta wnętrzna przeciętna, ale z zewnątrz przepiękny :lol:
kuchnia bedzie powiekszona o spizarnie i o ta szafe na przedpokoju ,spizarnka mi nie pottrzebna bo bede mial caly dom podpiwniczony.

na holu zmiant takie: likwidacja pomieszczenia gosp. 9 i dwoje drzwi i scianki laczace pom,gosp, z holem wiec bedzie holl duzy a drzwi z garazu beda wychodzily na holl obok kibelka :) tak to sobie wymyslilem , nie potrzebne mi sa zadne pom gosporadcze jezeli bede mial piwnic na 70m2.
pozdrawiam i czekam na dalsze opinie

Zochna
10-12-2004, 17:58
a mi sie nazwa projektu nie podoba - taka pretensjonalna :wink:

(samego projektu nie widzialam :lol: - ale zajrze ..)

Zochna
10-12-2004, 18:05
jak dla mnie przerost formy nad trescia..
za duzo tych oznak bogactwa na zewnatrz..

Ale dobrze by sie prezentowal w gorach Schwartzwaldu.. :lol:

Daroll
10-12-2004, 18:53
jak dla mnie przerost formy nad trescia..
za duzo tych oznak bogactwa na zewnatrz..

Ale dobrze by sie prezentowal w gorach Schwartzwaldu.. :lol:

przeciez nie bede tych okiennic dawal a co wolisz stodole?? bo jak widze to takie chwalicie na maxa :lol: