PDA

Zobacz pełną wersję : Trudne/Łatwe początki



Żółtodziób
17-12-2004, 10:31
witam wszystkich forumowiczów :D
Jestem nowy na tym forum a to wynika z faktu, że dopiero zaczynam swoje budowanie (konkretnie na wiosnę).
A że tematów i porad tutaj nie brakuje postanowiłem się przyłaczyć.

Trudne/łatwe budowanie? Na pewno poznam odpowiedź jak już skończę, na razie mam za sobą "tylko" stronę formalną.

Pozdrawiam wszytkich :wink:

Kingaa
17-12-2004, 10:36
Trudne/łatwe budowanie? Na pewno poznam odpowiedź jak już skończę, na razie mam za sobą "tylko" stronę formalną.



To już i tak dużo masz za sobą :)
Takie łatwe to to budowanie nie jest ale daje mnóstwo satysfakcji :D Powodzenia :)

buba48
17-12-2004, 10:42
Witaj !
Do wiosny jeszcze daleko, ale początek dobry do startu z rozmachem! :wink: Powodzenia.

Lukrecja
17-12-2004, 10:54
ja nigdy nie miałam do czynienia z budowaniem, jestem dzieckiem bloków, ale jak się za to zabrałam, to okazało się, że jest niezmiernie przyjemne!!!!
tobie życzę podobnych wrażeń. a jak nadejdzie kryzysik to pamiętaj, że zawsze masz NAS :)

smutna lidka
17-12-2004, 11:07
Oczywiście życzę Ci powodzenia i tego, aby Twoja budowa w żadnym stopniu nie przypominała mojej.
Bo u mnie było tak: początki były bardzo, bardzo trudne, a potem było już tylko gorzej
Ale innym jakos się udaje, niektórzy przecież napisali, że budowanie jest ... przyjemne :D a nawet, co ja widzę, ... niezmiernie przyjemne ? :o no to juz chba naprawdę przesada :) :) :)

Żółtodziób
17-12-2004, 12:10
ja nigdy nie miałam do czynienia z budowaniem, jestem dzieckiem bloków, ale jak się za to zabrałam, to okazało się, że jest niezmiernie przyjemne!!!!
tobie życzę podobnych wrażeń. a jak nadejdzie kryzysik to pamiętaj, że zawsze masz NAS :)
:D ja też jestem jeszcze (oby jak najkrócej) dzieckiem bloków. O budowie nie mam zbyt dużego pojęcia, więc czytam, przeglądam, dzwonię itd. Mój projektant (inspektor nadzoru) już łapie się za głowę od ilości zmian, które chcę wprowadzić po rozpoczęciu - oczywiście wszystko z głową.
Wiem jedno, będzie trudno, nerwowo, a czasami może przyjemnie. Na pewno najlepsza będzie "śmietanka", którą będzie wprowadzenie się do własnego domku.

pozdrawiam :)

RHM
18-12-2004, 14:42
A jakie zmiany wprowadzasz? Napisz, podpowiemy, czy warto.
Witaj na forum.

deha
18-12-2004, 18:04
Witaj. :D

robert!!!
18-12-2004, 18:34
Witam,życzę powodzenia i zadowolenia ze swoich inwestorskich poczynań :D

ewa30
18-12-2004, 18:52
Witajcie ...
Jestem na etapie kolekcjonowania kolejnych dokumentow :D
Na wiosne chcemy rozpoczac budowe domu...Mamy takze wybrana ekipe do stanu surowego zamknietego...Dwa miesiace temu wydawalo mi sie, ze wiem duzo na temat samej budowy...o dziwo minely kolejne dwa miesiace..a ja mam wrazenie ze wtedy nie wiedzialam nic ( oki ...niewiele ) ..boje sie nawet myslec ile jeszcze nie wiem :( ..i ta nadmierna ciekawosc odbiera mi odwage ...na to budowanie...a to dopiero poczatek!

ewa

Włodek W.
21-12-2004, 19:55
Witamy w grupie budujących .Gratulacje :wink: Mam swojego króliczka ,jak i pozostali co budują ,a ty będziesz miał na wiosnę swojego :P .Czytaj :o dużo, będziesz miał mnie roboty. bo będziesz robił raz . :D 8) .powodzenia