PDA

Zobacz pełną wersję : LIST do Gwiazdora - CO CHCIELIBYŚCIE DOSTAĆ ?



osowa
17-12-2004, 12:23
Właśnie robiłam porządki na biurku , spod sterty papierów sfrunął „kolorowy latawiec” – nachyliłam się by podnieść kartkę z podłogi i uśmiechnęłam do własnych myśli ... :P To list mojej córci z listą o podarki .
A całkiem tak niedawno 8) ( a może dawno ? ) :roll: to ja rysowałam takie marzenia . I wiecie co ? Przyszło mi na myśl , by stworzyć takie miejsce , gdzie możemy być przez chwilkę dziećmi – ale takimi bardziej dorosłymi , i wpisać swoje marzenia do Gwiazdora – te realne : prozaiczne, jak i te mniej namacalne ... Najważniejsze , by były prawdziwe ... kto wie ? Może faktycznie się spełnią ? ...

kroyena
17-12-2004, 12:33
Taki mały gadżecik N 6260. :roll:

Gwiazdor będzie wiedział (na pewno 8) ). Na pewno 8) .
...(oczywiście :roll: ). Oczywiście :wink: .

Anna Wiśniewska
17-12-2004, 12:38
To może ja pierwsza :wink:

Chciałabym, żeby Gwiazdor (dla scisłości- ja się urodziłam w Poznaniu :wink: ) zechciał wrzucić mi w tym roku pod choinkę piękne lampy do całego domu, wielki dębowy stół, komódki, telewizor, kino domowe ( :wink: :oops: ), grilla z wędzarenką do ogrodu, żeby wykończył poddasze...
Żeby sprawił, że nasze zwierzaczki nie będą aż tak broiły :wink:

A tak naprawdę to sama nie wiem :wink: :oops:
Chyba tak po cichutku zaczynam myśleć o tym, że i chciałabym i boję się, że Gwazdor dogada się z bocianem i w ciągu nadchodzącego roku okaże się, że nasz świat staje do góry nogami :lol:

Anna Wiśniewska
17-12-2004, 12:39
Tak długo myślałam, że aż mnie Stańczyk strącił z pierwszego miejsca :lol: :lol: :lol:

kroyena
17-12-2004, 12:54
Sie czepiasz, zostało w Poznaniu.

Łosowa i co byśma bez ciebie robili, hęęę?
Taki pikny wątek. Poczekaj, aż się ludzie zwiedzą.
Ty, ty... kolekcjonerko marzeń ty.. :lol:

Anna Wiśniewska
17-12-2004, 12:59
Wątek jak na razie bardzo rogaty i oszczędny :lol: :lol: :lol:

kroyena
17-12-2004, 13:10
Anka czy ja dobrze kojarzę? :o
Czy ty mnie imputujesz że te dzwoneczki na czapce to od zaprzęgu? :o
Czerwononosy to ja może będę przy weekendzie, jeno misia Pandę muszę na parking odstawić. :lol:

Anna Wiśniewska
17-12-2004, 13:14
Niiii...
Ja tylko coś tak o uparych koziołkach pomyślałam :lol:
Sama nie wiem dlaczego :lol:

A z czerwonym nosem to uważaj.
Mężczyznom nie jest z takim najlepiej :wink:

kroyena
17-12-2004, 13:18
A Gwiazdor? :lol:

Anna Wiśniewska
17-12-2004, 13:25
Są kobiety, są mężczyźni, jest Zajączek i jest Gwiazdor.
Ot co!
:wink:

kroyena
17-12-2004, 13:35
"A Kopernik była kobietom" :roll:

migota
17-12-2004, 13:50
Bardzo bym chciała aby przyszły rok był pełen radosnych wiadomości i wydarzeń. :D

17-12-2004, 14:38
Cóżem ja chciała... no cóżem chciała... zapomniałam...:-? :(
Aaaaa!!! No jak!!!
Takich 6 cyferek, coby je szacowna komisja ds. gier losowych, czy jakoś tak, kiwaniem głowy przyklepała...
bo...
pieniądze szczęścia nie dają...
tym co je mają. :roll:


Pozdrawiam.
:D

Funia
17-12-2004, 16:56
oj, matka pięknie prawisz

ja teź chce taki świsteczek.

A prócz tego - to może napiszę do Bociana zamiast do Mikołaja :wink:

pattaya
17-12-2004, 18:37
Ja nie jestem zachłanny.Wystarczy 20mln w gotówce,Jeep dla mnie,RAV4 dla żony,trochę ciuchów od kreatorów,paciorki i koraliki od jubilera,działeczka 20ha i skrzynka Romanee Conti.

zara
17-12-2004, 20:52
............ i wpisać swoje marzenia do Gwiazdora – te realne : prozaiczne, jak i te mniej namacalne ... Najważniejsze , by były prawdziwe ... kto wie ? Może faktycznie się spełnią ? ...
To ja tak cichutko sobie westchnę...................
Niech moje dziecko wstanie z wózka inwalidzkiego na nogi i pójdzie samo ..........
Niech mój dom zacznie rosnąć.....................
Niech mąż dalej będzie oparciem................
Niech spotykam na swej drodze dobrych ludzi.......
Niech Opatrzność czuwa nad moją rodziną.......

Dzięki Osowo za ten wątek.................

Ew-ka
18-12-2004, 18:39
a ja prosiłabym cichutko o czas.... ktory ciągle mi pędzi nieublaganie ...
i o spokojny sen .... może nie śnia mi sie koszmary ,ale rano pamietam swoje sny i jestem raczej niewyspana....
i o ....Ty wiesz o co ..... :wink:

.....i żeby wszystkim spełnily sie te dobre marzenia ..... :D

http://www.choinka.wiersze.pl/images/prezenty.gif

Aga J.G
18-12-2004, 19:06
Wiadomo jak wszystkim budującym doskwiera nam brak kasy więc gwiazdorek mógłby zerknąc przychylnym okiem :)
Ale tak najbradziej to żdrowia dla całej rodzinki duzo zdrowia :) A reszta jakoś sama przyjdzie :)

Teska
20-12-2004, 07:49
...a ja bym chciał miec w swieta wszystkich w domku....

Teska
20-12-2004, 07:49
ja bym chciała.....miało być...

kc
20-12-2004, 09:41
Co tu ukrywać - niech mi przyniesie dużo kasy.

taJoasia
20-12-2004, 13:24
Tak czytam i myślę, że dla mnie kasy już nie starczy :cry: No to może chociaż umorzenie kredytu :D
A tak na poważnie to zdrowia, cierpliwości i trochę wolnego czasu na głupoty - tylko skąd Mikołaju to wytrzaśniesz?

sakus
20-12-2004, 14:06
Daj zdrowie, możliwość obcowania z bliskimi przez święta i po nich, trochę szczęścia i do tego poczucie bezpieczeństwa.... także finansowego...

smutna lidka
21-12-2004, 11:10
---

*marta*
21-12-2004, 12:39
Ja bym chiała, żeby spełniło się marzenie Zary (to pierwsze). Całusy dla Twojego maluszka (nie wiem, czy maluszek mały, czy duży, ale każde dziecko to maluszek)!

No Gwiazdorze!

21-12-2004, 16:07
Ja też poproszę o spełnienie marzenia Zary!

Pikuś
21-12-2004, 17:13
Uświadomcie mnie kto zacz ten Gwiazdor? W jakich stronach przebywa? Na Śląsku takiego nie znają. Dajcie adres, jak taki skory do dawania to może coś podrzuci na budowę? Najlepiej kartę płatniczą pt "no limit" :D

Pikuś

kroyena
22-12-2004, 07:39
Pikuś dla wyjaśnienia:
Ten Gość może ci się przedstawić:

- My name is Kloss, Santa Kloss. 8)

rispetto
22-12-2004, 08:15
To ja tak cichutko sobie westchnę...................
Niech moje dziecko wstanie z wózka inwalidzkiego na nogi i pójdzie samo ..........

Zara ... niech się nam spełni ... Oddam za to ten śliczny domek.

Funia
22-12-2004, 18:25
NO jak przeczytałam życzenia Zary, to pomyślałam sobie, że te nasze marzenia o pieniążkach nie są ważne. :cry:

Trzymam kciuki Zara, za całą Waszą rodzinkę, za dziecko w szczególności. Odaje Ci swoje życzenie, do mnie Gwiazor jeszcze zdąży.
Jak ten świstek z 6 liczbami ma ktoś od niego dostać :wink: to może Wy. Może da sie coś zoperować, naprawić :) .
I moze wstanie.

pattaya
22-12-2004, 18:31
- My name is Kloss, Santa Kloss.



Nie z nami te numery,Brunner!

23-12-2004, 06:44
NO jak przeczytałam życzenia Zary, to pomyślałam sobie, że te nasze marzenia o pieniążkach nie są ważne. :cry:

Trzymam kciuki Zara, za całą Waszą rodzinkę, za dziecko w szczególności. Odaje Ci swoje życzenie, do mnie Gwiazor jeszcze zdąży.
Jak ten świstek z 6 liczbami ma ktoś od niego dostać :wink: to może Wy. Może da sie coś zoperować, naprawić :) .
I moze wstanie.

Jeśli Funiu pozwolisz to i ja się pod tym podpiszę. :)

zara
23-12-2004, 11:17
Westchnęłam cichutko i prawdziwie i cóż.............
DZIĘKUJĘ WAM ZA TE ODDANE ŻYCZENIA
przy takim wsparciu spełni sie na pewno jak nie w tym nadchodzącym to w którymś następnym................. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Życzę Wam wszystkim aby Wasze życzenia (nie tylko te napisane) spełniły się jak najszybciej :P

Aga

Agnieszka1
23-12-2004, 12:04
A moje prosby te najglebsze sa takie ze Mikolaj czy Gwaizdor nie moga mi ich dac :cry: one sa natury duchowej.
Ale z materialnej do bym narysowala na kartce:
lusterko , kapcie, rolety i wszystkie zabawki jakie sa prezentowane w reklamach kanalu "fox kids play" zeby moj synek juz mi dal z nimi spokoj :P :wink:
Zycze wszystkim wspanialych prezentow i spelnienia marzen :P

*marta*
23-12-2004, 13:43
Zara, teraz to już nie ma wyjścia, musi się spełnić! Zasypiemy Gwiazdora listami :) Zresztą on dobry jest, tylko roboty ma dużo, dlatego czasem trzeba trochę poczekać. Głuptas nie wie, które życzenia spełniać w pierwszej kolejności :-?

EDZIA
23-12-2004, 14:29
A ja mam takie skromne życzenie...
Proszę o linię komunikacji miejskiej z miejscowością, gdzie wybudowałam swój dom...połaczenia co 1/2 godz.
Ewentualnie bardziej do życia dostosowanych połączeń PKP :wink:
pozdrawiam
Edzia

Aggi
25-12-2004, 16:21
A ja dla Wszyskich zdrowia bym chciała. A dostałam coś ładnego, ślicznego...