PDA

Zobacz pełną wersję : OGRZEWANIE KOMINKOWE



KASIK
31-08-2002, 11:01
NA JAKIM ETAPIE ROZPLANOWAĆ REALNIE OGRZEWANIE KOMINKOWE. WŁAŚNIE ZACZYNAMY ŚCIANY(PEŁNA TRADYCJA MAX+STYROPIAN)-CZY ZOSTAWIAĆ MIEJSCA W STROPIE?CZY ZNACIE DOBRĄ FIRME NA DOLNYM ŚLĄSKU
HELP ME PLEASE, BITTE

maro
31-08-2002, 22:04
Wlasnie na tym na ktorym jestes,albo i wczesniej dzury w stropie i scianach. Unikniesz ciezkiego kucia pozniej. Ja zamawialem kominek w TIMie jesli jest gdzies w twojej okolicy sproboj nawiazac kontakt. Maja swoich wykonawcow, ja sie nie zawiodlem. Pozdrawiam, acha niezapomnij o doprowadzeniu powietrza z zewnatrz, unikniesz kucia podlug itp

d*fens
01-09-2002, 21:46
a tak a propos.. rozmawialem z gosciem od kominkow i mówil mi ze nalezy zrobic czrpnie powietrza dla kominka (logiczne to prowadzac rure fi 100 pod podloga i wyrabujac bruzde w scianie dizalowej i nastepnie diure ktora po drogiej stronie zamknac nalezy kratka.. Czy aby to jest bezpieczne robic takie checki ze sciana dzialowa. moze to fobia (viede moj post dotyczacy bruzd w sicankach dzialowych) ale robienie bruzd i dziur w sciankach dzialowych troche mnie przeraza. (gosc wspomnial-slusznie z reszta, aby uwazac tylko na izolacje pozioma)
na razie
m d*fens