PDA

Zobacz pełną wersję : Prenumerata



piotr.nowy
28-12-2004, 14:59
Jakiś czas temu doszedłem do wniosku , że skoro i tak kupuję wszystkie numery muratora to sensownie byłoby skorzystać z prenumeraty.
Zamówiłem zestawik składający się z 12 numerów Muratora, 5 numerów specjalnych i segregatora na Muratory.
Trochę mnie zdziwiło w jaki sposób Murator realizuje moje zamówienie. Spodziewałem się , że w pierwszej przesyłce otrzymam aktualny numer i wydane wcześniej numery specjalne. Tymczasem przyszedł tylko aktualny numer :-? . Kolejna przesyłka :jeden numer + jeden specjalny. Następny miesiąc: numer aktualny. Kolejny miesiąć : aktualny +2 specjalne.
Być może pomyliłem jakiś szczegół ale mniej więcej tak to było. W sumie numery specjalne przychodziły kilka miesięcy a na segregator wciąż czekam! :( :( :( .
Czy nie byłoby prościej wsadzić do jednej przesyłki zaległe numery specjalne , gadżety i przesłać to RAZEM , wraz z pierwszym zaprenumerowanym numerem?
Jestem wyjatkiem ,czy to tak już jest?

kroyena
03-01-2005, 09:54
piotr byś się oczytał i nie daj Boże jeszcze napisał na Forrum Muratrrum, że nieodpłatnie przekarzasz, a tam smakujesz, po prostu smakujesz periodytk. :lol:

rosa
14-01-2005, 19:48
Droga Redakcjo! Dlaczego zniknęła opcja prenumeraty łączonej (12 numerów "Muratora" + półroczna prenumerata "Dobre Wnętrze")? Mam właśnie odnowić po raz chyba już siódmy roczną prenumeratę a tu taki numer! Jesteśmy na etapie wykańczania domu, wszystko nas wykańcza łącznie nawet z "Muratorem".

jarq11
25-01-2005, 14:28
Droga Redakcjo! Dlaczego zniknęła opcja prenumeraty łączonej (12 numerów "Muratora" + półroczna prenumerata "Dobre Wnętrze")? Mam właśnie odnowić po raz chyba już siódmy roczną prenumeratę a tu taki numer! Jesteśmy na etapie wykańczania domu, wszystko nas wykańcza łącznie nawet z "Muratorem".

ja właśnie dlatego wstrzymałem sie i czekam

rosa
25-01-2005, 16:23
Droga Redakcjo już nie mogę dłużej czekać na odpowiedź, wpłacam na Twoją wersję prenumeraty. Nie ładnie, należało chociażby grzecznie odpowiedzieć tu na forum.

piotr.nowy
12-02-2005, 08:55
Droga REDAKCJO , wciąż czekam na segregator...

piotr.nowy
16-02-2005, 15:04
Niniejszym oficjalnie odszczekuję własne powyższe wątpliwości.

Dzisiaj otrzymałem maila podpisanego
Joanna Sadowska
> Koordynator ds. prenumeraty
> -------------------------------------------
> Wydawnictwo MURATOR
> Dział Baz Danych i Administracji Sprzedaży
> Sekcja Prenumeraty
, który to mail doprowadził do wyjasnienia sytuacji.
Segregatorek (przedmiot sprawy) mam mieć lada moment. :lol: :lol: :lol:

rosa
23-02-2005, 19:03
Czy ktoś dostał etui do kluczy wraz z nową prenumeratą? Czy to jest tylko chwyt reklamowy?

kroyena
24-02-2005, 20:17
To nie jest chwyt reklamowy.

Ciekawe tylko na jak długo starczą "żabki", na razie leży głeboko i czeka na nowy komplet kluczy.

kroyena
25-02-2005, 20:36
rosa dla uściślenia, bo zdjęcie trochę w bład wprowadza.
Nie było w nim karty VISA ELECTRON :( :o :( ,
ani kluczy do nowego domku :cry: :( :cry: .

rosa
27-02-2005, 19:21
kroyena piszesz o "żabkach" w tym etui? To całe etui to jest tandeta?