PDA

Zobacz pełną wersję : Co myślicie o takiej "kozie"



rumak1974
30-12-2004, 11:45
Witam wszystkich
Sklaniam sie do zakupu takiej kozy: www.parkanex.pl/?Product=303

Jak myslicie czy wrato coś takiego kupić , a może ktoś użytkuje coś w podobie?

inwestor
30-12-2004, 11:49
Rumak a do czego ci taka koza z fajerką :wink: Będziesz se smarzył jajecznicę ??? :wink: :D :D
Pozdrawiam

rumak1974
30-12-2004, 11:51
Rumak a do czego ci taka koza z fajerką :wink: Będziesz se smarzył jajecznicę ??? :wink: :D :D
Pozdrawiam

Bede se siedział i sie gapił na nią bo wygląda jak cukierek :)

inwestor
30-12-2004, 11:54
No to se kup :D :D :D Tylko d..... sobie nie przypal.
Sorry za nastrój ale był właśnie w robocie szampanik i tak jakoś mi wesoło.
Pozdrawiam i najlepszego w Nowym Roku
P.S.
Ile taki cukierek kosztuje ?

rumak1974
30-12-2004, 12:02
No to se kup :D :D :D Tylko d..... sobie nie przypal.
Sorry za nastrój ale był właśnie w robocie szampanik i tak jakoś mi wesoło.
Pozdrawiam i najlepszego w Nowym Roku
P.S.
Ile taki cukierek kosztuje ?


na stronie podana jest cena 2700 a ja moge to kupić za 2 tysie - fajnie że miałeś szampanika bo u mnie totalna kicha każdy zrobiony a prezesy maja to generalnie w d.... (oczywiście szampanika)
Pozdrawiam i również rzycze wszystkiego naj

Michał_B.
30-12-2004, 22:19
A może takie:
http://www.komo.pl/pgs/index.php
Są troche tańsze i teoretycznie mają większą moc.

Paty
31-12-2004, 09:52
Ja proponuje kozy Jotula. Sama mam taką i sprawuje się świetnie i moim zdaniem jest ładniejsza.

www.jotul.pl/foto/produkt/3td.jpg

Paty[/url]

katja
31-12-2004, 13:27
Rumak przepraszam, że skorzystam z Twojego wątku. Mam pytanie do Paty.
Właśnie planuję kupić kozę 3TD Jotula. Chcę nią ogrzewać dom letniskowy, powierzchnia parteru 60mkw. Chałupa jest z bali, będzie ocieplona. Parter jest otwarty, a kozula stałaby na środku. Chciałabym ją podłączyć tak, żeby jeszcze rura grzała. Myślisz, że taka koza ogrzeje mi chałupę?
O ile wiem, to nie ma ona popielnika. Nie jest to jakieś utrudnienie?

jeżyk
31-12-2004, 16:35
Ja mam polski odpowiednik - Kornaka moc 6kW cena o połowę niższa, grzeję 3 sezon i jest OK

duduś
01-01-2005, 21:03
Do Rumak 1974 - Zasadnicze pytanie; czy chodzi ci o cenę , o wygląd czy o praktyczność .Co do ceny jest ok.- niska, co do wyglądu to rzeczywiście widziałam trochę ładniejsze ( chyba właśnie z Jotkula), a co do zastosowania - jeżeli będziesz dużo nią grzał w sezonach jak się domyślam przejściowych( wrzesień -grudzień) lub częsciej to niestety ale jest to chyba wykonane nie w całości ( w stos. do ceny ) z żeliwa a niestety jak kupisz sobie stalowy to po paru latach murowana wymiana .Niestety dobra koza z żeliwa kosztuje ok. 5000 moc 14 kw( no i oczywiście wodę można podgotować) :lol: i będzie bardzo gorąco

rumak1974
03-01-2005, 12:21
Do Rumak 1974 - Zasadnicze pytanie; czy chodzi ci o cenę , o wygląd czy o praktyczność .Co do ceny jest ok.- niska, co do wyglądu to rzeczywiście widziałam trochę ładniejsze ( chyba właśnie z Jotkula), a co do zastosowania - jeżeli będziesz dużo nią grzał w sezonach jak się domyślam przejściowych( wrzesień -grudzień) lub częsciej to niestety ale jest to chyba wykonane nie w całości ( w stos. do ceny ) z żeliwa a niestety jak kupisz sobie stalowy to po paru latach murowana wymiana .Niestety dobra koza z żeliwa kosztuje ok. 5000 moc 14 kw( no i oczywiście wodę można podgotować) :lol: i będzie bardzo gorąco


100% żeliwo pokryte emalią w kolorze granatowym - a co do grzania to nie będe ni a ogrzewał w sezonach przejściowych tylko od czasu do czasu (alternatywa dla kominka_) już znegocjowałem cene na 1700 :-)