PDA

Zobacz pełną wersję : Rynny Marley czy Kaczmarek?



szila
02-01-2005, 21:54
Podobno ta sama jakość tylko inna cena, czy to prawda?

tomek_2
02-01-2005, 22:40
Podobno wlasnie niekoniecznie :) Przynajmniej tak twierdzilo kilku dekarzy, z ktorymi mialem dotad do czynienia. A przy dobrych upustach Marley nie wychodzi az tak drogo w por. z Kaczmarkiem.

echo
03-01-2005, 18:01
Polecam Marley'a. Było juz kilka wątków w tym temacie, więc szczegółów poszukaj używająxc funkcji SZUKAJ :D

nurni
03-01-2005, 18:18
Jak dadzą Ci 10 lat gwarancji i jak by co to za 5 lat przyjadą i wymienią to czemu nie.
Oczywiście na piśmie.

Pozdrawiam

echo
12-02-2005, 12:41
Kaczmarka nie znam :wink: .
Miałem kiedyś Gamraty - do niczego!!!
Teraz mam Marleya i są super!!!

Cypek
12-02-2005, 12:43
Też Marleya wybrałem.
ot takie dobre rynny za przystepna cene.
Żaden wypas.

piotr.o
12-02-2005, 20:22
Witam system Marleya i Kaczmarka jest porównywalny jakościowo różnica polega na kraju pochodzenia.System rynnowy Marleya jako jeden z nielicznych nie posiada gwarancji.Nie oznacza to oczywiście że sa jakieś problemy z tą rynną.Jesli zależy Ci na cenie polecam system ryynowy Bryza wykonany z tego samego tworzywa co Kaczmarek ale tańszy około 20%. Posiada 10 letnia gwarancje na pismie na odbarwianie systemy.Jako ciekawostke podam, że ścianka rury to 2 milimetrowe tworzywo. Pozdrawiam Piotr

piotr.o
12-02-2005, 20:23
Witam system Marleya i Kaczmarka jest porównywalny jakościowo różnica polega na kraju pochodzenia.System rynnowy Marleya jako jeden z nielicznych nie posiada gwarancji.Nie oznacza to oczywiście że sa jakieś problemy z tą rynną.Jesli zależy Ci na cenie polecam system ryynowy Bryza wykonany z tego samego tworzywa co Kaczmarek ale tańszy około 20%. Posiada 10 letnia gwarancje na pismie na odbarwianie systemy.Jako ciekawostke podam, że ścianka rury to 2 milimetrowe tworzywo. Pozdrawiam Piotr

slaw
13-02-2005, 12:25
Pod koniec 2004r szukałem informacji nt. rynien Kaczmarek i znalazłem na internecie kogoś kto ma te rynny od czterech lat - nie miał zastrzeżeń. Nic nie cieknie, nie odbarwia się. Pozostali, których znalazłem mieli te rynny od 1-2 sezonów i jedyne uwagi jakie mieli to do niewłaściwego montażu - że coś ciekło na uszczelkach, ale po poprawieniu montażu jest już OK.

Małopolak
28-10-2023, 09:05
Staram się wybierać polskie produkty ale tutaj muszę skomentować. Używam rynny Kaczmarek od 2010 do teraz 2023, 13 lat. Łączenie poziome rynny się rozszczelniło i woda kapie mi na środek tarasu (rynna czyszczona co kilka lat). Sam czyściłem wyczystki z liści co roku ale już nie muszę, wszystkie po kolei powpadały wgłąb do rur, miały taki kilkumilimetrowy ząbek, który miał je przytrzymywać, nikt już tych plastikowych sit nie znajdzie.
Jednym słowem lipa, nie jestem zadowolony. Nie polecam rynien Kaczmarek.