PDA

Zobacz pełną wersję : Sennik Forumowiczów :)



Tommco
07-01-2005, 11:01
Witam!
Jakoś nie za bardzo się na tym znam, ani też nie za bardzo w to wierzę....ale....dziś w nocy śniło mi się, że ktoś ukradł mi portfel. Mało tego, jak zwykle nie pamiętam co mi się śni, to ten sen był niezwykle wyraźny i realistyczny. Dziś okazało się, że niespodziewanie zotanę zasilony kaską, a poza tym dostałem coś, na czym mi zależało.

Jak możecie to wpisujcie takie prawidłowości, które zauważyliście u siebie. Jestem ciekaw jak to jest:

ŚNIĆ, ŻE KRADNĄ CI PORTFEL -> NIESPODZIEWANY PRZYPLYW KASKI, POZYTYWNE ROZSTRZYGNIĘCIE

Pozdrawiam

PS. A może ktoś tu jest specjalistą od snów :)

Fanu
17-01-2005, 23:02
Śniło mi się, że pracownik mój zamordował swoją matkę. W pracy chciałem mu to powiedzieć i zanim zacząłem mówić, ów pracownik poprosił o dzień urlopu, gdyż jego mama miała operację usunięcia nerki.
Ja wierzę w sny. Boję się nawet zaglądać do sennika. Zawsze się sprawdzają.

migota
06-07-2005, 19:33
Ostatnio często śnią mi się schody, najczęściej strome i wąskie.
I niestety w życiu uklada się również pod górkę. :(

Funia
07-07-2005, 07:23
Nam niestety z pewną regularnością śnią sie zęby.

Ostatnio Misowi, a dzis mi.
Aż sie boję jechac na budowę - co tam się znowu stało (bo po ostatnim śnie Miśka, mieliśmy ślady wandlai na nowiutkiej bramie Hormanna). :(

Maluszek
07-07-2005, 07:59
A mnie jak się śnią zęby to zaraz następnego dnia ktoś z naszej rodziny jest chory i tak było od zawsze. To tylko jeden sen, który się u mnie sprawdza.

lafcadio
07-07-2005, 09:56
A mnie się śniło wielkie pole przez które szedłem a nad głową miałem porozwieszane na sznurach wielkie białe grzyby - chyba się suszyły...
No i co to znaczy?

Może dzisiaj będzie grzybowa?
:lol: :wink:

mdzalewscy
07-07-2005, 17:27
a mi się śnią różne z dużymi ... :o , ale jak realistycznie :D

pattaya
07-07-2005, 18:21
a mi się śnią różne z dużymi ... , ale jak realistycznie
szybkie kobiety i samochody z dużymi cycami :D

mieczotronix
07-07-2005, 18:44
a mi się śniło, że siedziałem w psychiatryku z Jareko i z Wojciechem Mannem - poważnie!

mdzalewscy
07-07-2005, 19:05
a mi się śnią różne z dużymi ... , ale jak realistycznie
szybkie kobiety i samochody z dużymi cycami :D
a ja się bałem tak bezpośrednio napisać, bo mamy takie czasy, feministki, emancypacja, itd.... trzeba uważać


a mi się śniło, że siedziałem w psychiatryku z Jareko i z Wojciechem Mannem - poważnie!
musisz odpocząć, więcej psa głaszcz, patrz na zieleń, oglądaj kreskówki, rozluźnij się

mieczotronix
07-07-2005, 19:51
musisz odpocząć, więcej psa głaszcz, patrz na zieleń, oglądaj kreskówki, rozluźnij się
he, he, he - tak też pomyślałem

pattaya
07-07-2005, 21:07
Pierwszej nocy na budowie śniło mi się,że pół ogrodzenia ukradli.
Przerażony (sen był full-real) wyleciałem na dwór a tu...
NIC.
Płot stał na swoim miejscu.

aha26
08-07-2005, 16:22
A ja jak mam dostac jakas wazna wiadomosc dla mnie to zawsze wtedy sni mi sie ,ze podchodze do skrzynki z listami,otwieram ja a tam wpadaja z niej listy napisane kolorowym atramentem i na drugi dzien zawsze dostaje jakas wazna wiadomosc :wink:

ziaba
08-07-2005, 20:50
Ostatnio z upodobaniem się pakuję w pudełka po bananach. ( :o :o )

Rano jestem tak wykończona pamiętaniem gdzie , co - w jakie pudełeczko wsadziłam ...że ledwie się ściągam z łóżka.

Teska
09-07-2005, 20:15
a mi ju zpare razy sniło sie cos takiego

uciekam lasem a goni mnie facet z Łopatą...przewracam sie i wtedy budze :cry: :cry:

no i co to??/

Maxtorka
09-07-2005, 22:48
A mnie się od czasu do czasu śni że latam , a właściwie nie latam , tylko pływam w powietrzu . Jest to nawet przyjemne , ale kompletnie nie wiem , co oznacza .

Miłych snów - Maxtorka :)

Tommco
12-07-2005, 12:04
uciekam lasem a goni mnie facet z Łopatą...przewracam sie i wtedy budze :cry: :cry:

Toc chyba dobrze, że się budzisz :)

Pozdrawiam

T

mieczotronix
12-07-2005, 15:05
A mnie się od czasu do czasu śni że latam , a właściwie nie latam , tylko pływam w powietrzu . Jest to nawet przyjemne , ale kompletnie nie wiem , co oznacza .

To dosyć proste. Gdybyś mieszkała w USA, to od razu wiedziałabyś o co chodzi, bo tam trąbią o tym wszystkie media. Dziewczyno, po prostu porywają cię kosmici i robią ci obdukcje. Pewnie tego nie pamiętasz, bo oni wszystko wymazują, ale w hipnozie na bank wyjdzie. Kawa na ławę. Lepiej idź się prześwietl, bo pewnie gdzieś pod łopatką albo na plecach, tam gdzie rączki nie sięgają, pod tym dziwnym znamieniem, którego nie było w zeszłe wakacje, jest pod skórą kawałek jakiegoś metalu. Możesz mieć też sondę wsuniętą gdzieś przez kosmitów, w ucho albo w inny zakamarek, gdzie światło nie sięga....
Ja bym uważał na twoim miejscu, albo przynajmniej napisał książkę

migota
12-07-2005, 20:12
A mnie się od czasu do czasu śni że latam , a właściwie nie latam , tylko pływam w powietrzu . Jest to nawet przyjemne , ale kompletnie nie wiem , co oznacza .

To dosyć proste. Gdybyś mieszkała w USA, to od razu wiedziałabyś o co chodzi, bo tam trąbią o tym wszystkie media. Dziewczyno, po prostu porywają cię kosmici i robią ci obdukcje. Pewnie tego nie pamiętasz, bo oni wszystko wymazują, ale w hipnozie na bank wyjdzie. Kawa na ławę. Lepiej idź się prześwietl, bo pewnie gdzieś pod łopatką albo na plecach, tam gdzie rączki nie sięgają, pod tym dziwnym znamieniem, którego nie było w zeszłe wakacje, jest pod skórą kawałek jakiegoś metalu. Możesz mieć też sondę wsuniętą gdzieś przez kosmitów, w ucho albo w inny zakamarek, gdzie światło nie sięga....
Ja bym uważał na twoim miejscu, albo przynajmniej napisał książkę


:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

Maxtorka
12-07-2005, 21:30
A mnie się od czasu do czasu śni że latam , a właściwie nie latam , tylko pływam w powietrzu . Jest to nawet przyjemne , ale kompletnie nie wiem , co oznacza .

To dosyć proste. Gdybyś mieszkała w USA, to od razu wiedziałabyś o co chodzi, bo tam trąbią o tym wszystkie media. Dziewczyno, po prostu porywają cię kosmici i robią ci obdukcje. Pewnie tego nie pamiętasz, bo oni wszystko wymazują, ale w hipnozie na bank wyjdzie. Kawa na ławę. Lepiej idź się prześwietl, bo pewnie gdzieś pod łopatką albo na plecach, tam gdzie rączki nie sięgają, pod tym dziwnym znamieniem, którego nie było w zeszłe wakacje, jest pod skórą kawałek jakiegoś metalu. Możesz mieć też sondę wsuniętą gdzieś przez kosmitów, w ucho albo w inny zakamarek, gdzie światło nie sięga....
Ja bym uważał na twoim miejscu, albo przynajmniej napisał książkę

:D :D :D :D :D

Melduję posłusznie , że prześwietlenie nic nie wykazało , nie świecę w ciemnościach i nie dzwonię na bramce na lotnisku , ale hipoteza ciekawa . Jesteś Mieczu wielbicielem X - Files ?

Pozdrowionka - Maxtorka :)