PDA

Zobacz pełną wersję : 3300 m2-czym zagospodarować ?



rubin23
09-01-2005, 06:28
3000 m 2. O takiej powierzchni mam działkę rolną (ziemia III klasy) przylegającą do budowlanej (2000 m2) na której już rośnie trochę drzewek owocowych i ozdobnych,czym zatem wypełnić tę rolną, będę dzwięczny :lol: za praktyczne rady. Pozdrowionka :D

_weynrob_
09-01-2005, 13:12
sorry rubin ale to szczyt kretynizmu zadawać takie pytanie :(
.........a przyklad kretyńskiej odpowiedzi........zasiej sobie tam buraki cukrowe :lol: :lol: zadowala cie taka odp??
nie masz wiekszych problemów w zyciu czy jestes prowokatorem ? :wink:

rubin23
09-01-2005, 16:59
weynrob,nie kumam,o co Ci chodzi? dlaczego w moim pytaniu dopatrujesz się kretynizmu lub prowokacji? i co to ma wspólnego z moimi problemami?oczekuję tylko mądrych rad,jeśli nie masz ochoty komuś coś radzić to nie radż,nie masz takiego obowiązku. Pozdrawiam

jatoja
09-01-2005, 17:16
weynrob,nie kumam,o co Ci chodzi? dlaczego w moim pytaniu dopatrujesz się kretynizmu lub prowokacji? i co to ma wspólnego z moimi problemami?oczekuję tylko mądrych rad,jeśli nie masz ochoty komuś coś radzić to nie radż,nie masz takiego obowiązku. Pozdrawiam

Nie obraź się rubin ale po prostu na Twoje pytanie jest ok. 9786754 odpowiedzi
Równie dobrze można by zapytać na forum budowlanym -Jaki dom postawić na działce 3000 m kw?
albo na samochodowym - Jaki mam kupić samochód?
Napisz coś więcej o tym terenie, o Twoich potrzebach, preferencjach, oczekiwaniach ...troche konkretów a gwarantuje Ci że dostaniesz mnóstwo cennych rad
Pozrdo

Daniel Starzec
09-01-2005, 17:18
A może posadzić las,albo założyc plantacje topoli.
Będzie czym palić w razie jakiej bidy.

jatoja
09-01-2005, 17:46
A może posadzić las,albo założyc plantacje topoli.
Będzie czym palić w razie jakiej bidy.

Danielu
Topola to ma marną wartość cieplną - lepiej chyba wierzba wiciowa odm tzw energetyczne
albo plantacje chmielu
albo winnicę
albo plantacje leszczyny
albo plantacje świerków na choinki
albo, albo, albo jeszce 1000 innych możliwości

_weynrob_
09-01-2005, 17:53
albo te buraki cukrowe :lol: :lol:

mario_pab
10-01-2005, 12:28
Ja posadziłbym mały lasek. Na początku troche pracy, ale później już prawie sam relaks. To jednak kwestia gustu.

mario_pab
10-01-2005, 12:29
Ja posadziłbym mały lasek. Na początku troche pracy, ale później już prawie sam relaks. To jednak kwestia gustu.

taJoasia
10-01-2005, 13:52
A w lasku byłaby polanka z poziomkami? Znajomym szybko urosły maślaczki....
Ja bym sobie wykopała staw kąpielowy.....
Inny wariant to łąka kwietna (mało pracy!)....
A może uprawy (dobra ziemia) :wink:
wszystko zależy od upodobań i czasu wolnego.
Chciałabym mieć tyle metrów ogrodu, ale przy moich 1200 mam co robić i nie zawsze nadążam.

rubin23
11-01-2005, 15:39
jatoja;
słuszna uwaga-dzięki.Zadałem mało precyzyjne pytanie,a to dlatego że sam nie miałem konkretnego pomysłu co z taką powierzchnią
zrobić,liczyłem na doświadczenie forumowiczów

weynrob;
Ty to masz jakąś obsesję na punkcie buraków,że dajesz takie burackie rady?

taJoasia;
to jest chyba TO!! staw,ale nie kąpielowy,tylko z rybkami(niedaleko potoczek). chociaż przyznaję że brałem pod uwagę posadzenie lasku,ale wydaje mi się,że gdyby w przyszłości zaszła potrzeba wybudowania na niej czegoś to byłyby problemy.

Pozdrowionka :lol: :D

remx
11-01-2005, 18:52
Odpal przeglądarkę, wejdź na www.google.com.pl,
wstukaj hasło ogrody projektowanie
Wyrzuci ci mnóstwo linków do firm zajmujących się projektowaniem ogrodów. Często prezentują one swoje dokonania w postaci galerii zdjęć. Obejrz to i wybierz co ci pasuje.

_weynrob_
12-01-2005, 00:37
weynrob;
Ty to masz jakąś obsesję na punkcie buraków,że dajesz takie burackie rady?

Pozdrowionka :lol: :D


Wiesz.........zawsze staram się dostosowac poziomem rad do poziomu ich potrzebujacego :lol: :lol: :lol:
.........załapałes juz?? :lol: :lol: :lol:
.....fajnie ze jesteś kumaty :wink: