PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi w bramie



Koko
11-01-2005, 21:33
Nie mogę nigdzie znaleźć segmentowej bramy garażowej, która miałaby w swojej powierzchni "wycięte" drzwi standardowych rozmiarów. Wiem, że takie bramy ktoś produkuje. Chciałbym taką bramę, bo jak będę wypuszczał psa na dwór nie będę musiał podnosić całej bramy. Szczególnie ważne jest to zimą, ze względu na temperaturę.
Zna ktoś taką bramę ?

Sonika
12-01-2005, 05:11
Też swojego czasu szukaliśmy takiej bramy i w końcu zdecydowaliśmy się na firmę Rundum Meir, link tutaj:

http://www.rundum-meir.pl/rundum.html

Przesuwasz o ile chcesz i problem z głowy. A poza tym jest piękna.

Koko
12-01-2005, 08:01
Dziekuje. Faktycznie bardzo ladne bramy. Nie macia z nia problemow technicznych bo firma RUNDUM MEIR nie ma zbyt dobrze rozbudowanego servisu.

Sonika
12-01-2005, 08:06
Jak do tej pory wszystko działa bez zarzutu i problemu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni.

arek_s
12-01-2005, 08:17
Hormann - ma coś takiego w swojej ofercie.

newdoor
17-01-2005, 12:25
witam
zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
adres strony prześlę na priv
ewentualnie pisz bezpośrednio
[email protected]

jajmar
17-01-2005, 14:06
[.....]


A kolega wie ze SPAM jest zabroniny na forum ?
Polecam lekture Regulaminu.

newdoor
17-01-2005, 14:13
A kolega wie ze SPAM jest zabroniny na forum ?
Polecam lekture Regulaminu.[/quote]


:oops: :oops:

a swoją drogą nie podałem żadnej linki do strony i zostałem zbesztany a kilka postów wcześniej ktos podał adres strony konkurencji i co ....nic toż to jawna dyskryminacja :lol: :lol: :lol:

jajmar
17-01-2005, 16:31
a swoją drogą nie podałem żadnej linki do strony i zostałem zbesztany a kilka postów wcześniej ktos podał adres strony konkurencji i co ....nic toż to jawna dyskryminacja :lol: :lol: :lol:

Zbesztany :o przez kogo?

To może dla jasności czy firma ktorej oferte polecasz posiada drzwi otwierane w bramach segmentowych? Z tego co jest na stronie to NIE
Czy firma która plecasz posiada bramy przesuwne? Na stronie nic o tym NIE ma, jeżeli czegos nie ma na stronie to ja proponuje zamiast spamowac na sieci moze warto uzupełnic braki na stronie albo poszerzyc profil produkcji.
Podanie linku produktu w kontekscie odpowiedzi, porady nie podchodzi w zadnym razie pod spamowanie, jestesmy na wymianie doswiadczen wiec wyminiamy sie nimi.
A tak jeszcze apropo spamu to ciekawe ze tu sie kolega oburzyl na moje slowo "spam" a na grupie dyskusyjnej pl.misc.budowanie w swoim poscie uzywa " być może to będzie odebrane jako spam ale chciałbym" a tam tez nie bylo adresu strony producenta.

Sonika
17-01-2005, 17:48
To jest nasza brama:

http://foto.onet.pl/upload/16/9/_404452_n.jpg

jajmar
17-01-2005, 18:05
Sonika
Ładna ta brama , a jak cenowo to wychodzi?
I mam jeszcze pytania bardziej techniczne ona sie przesuwa na sciane boczna czy zwija sie w "bęben" i jak jest rowiazanie dolne prowadzenie takiej bramy, czy tam nie zapych sie "coś" to np blotem z kól auta?

Sonika
17-01-2005, 18:34
Tania nie była, ale dokładnie nie pamiętam - sprawdzę.
Brama przesuwa się na boczną ścianę na prowadnicach.
Prowadnica może być umieszczona w wylewce, albo na płytkach.
My wybraliśmy drugą wersję właśnie żeby błoto nie wchodziło w rowki.

Jeśli ktoś chce mieć drzwi w bramie, to gorąco polecam takie rozwiązanie.

newdoor
17-01-2005, 19:04
a swoją drogą nie podałem żadnej linki do strony i zostałem zbesztany a kilka postów wcześniej ktos podał adres strony konkurencji i co ....nic toż to jawna dyskryminacja :lol: :lol: :lol:

Zbesztany :o przez kogo?

To może dla jasności czy firma ktorej oferte polecasz posiada drzwi otwierane w bramach segmentowych? Z tego co jest na stronie to NIE
Czy firma która plecasz posiada bramy przesuwne? Na stronie nic o tym NIE ma, jeżeli czegos nie ma na stronie to ja proponuje zamiast spamowac na sieci moze warto uzupełnic braki na stronie albo poszerzyc profil produkcji.
Podanie linku produktu w kontekscie odpowiedzi, porady nie podchodzi w zadnym razie pod spamowanie, jestesmy na wymianie doswiadczen wiec wyminiamy sie nimi.
A tak jeszcze apropo spamu to ciekawe ze tu sie kolega oburzyl na moje slowo "spam" a na grupie dyskusyjnej pl.misc.budowanie w swoim poscie uzywa " być może to będzie odebrane jako spam ale chciałbym" a tam tez nie bylo adresu strony producenta.


mam nadzieję że dostrzegłeś trzy buźki na końcu wpisu i rozumiesz ich znaczenie
Swoją drogą jeśli nie miałbym czegoś ciekawego do zaoferowania to nie odzywał bym się w tym miejscu
Tak wykonujemy drzwi w bramch segmentowych to nie jest żadna "kosmiczna" technologia i dziwię się, że Koko nie mógł takich znaleść. Chciałem i chce pomóc człowiekowi i tyle.
Wydaje mi się też, że niezbyt uważnie przeczytałeś wszystkie informacje na stronie bo jest tam wyraźna informacja, że takie drzwi są możliwe do wykonania !!!

I wcale się nie oburzyłem tylko zawstydziłem co chyba widać w poście a, że nie było adresu na grupie he he tam mi ktoś znowu zarzucił, że jestem zbyt tjemniczy
Oj trudno wszystkim dogodzić.

Sonika
19-01-2005, 14:16
A tak wygląda nasza brama od środka:



http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/353_fotki_d937d11/mini_6208_143918.jpg

Szaruś
19-01-2005, 14:59
Jajmar, jak ktoś się pyta o bramę z drzwiami, a kto inny odpowiada, że może mu taką zrobić to w czym problem?

Bo chyba trochę przesadzasz.

Carrrlos
20-01-2005, 15:04
bo jak będę wypuszczał psa na dwór nie będę musiał podnosić całej bramy. Szczególnie ważne jest to zimą, ze względu na temperaturę.
koszt tego typu bramy będzie chyba zbliżony do kosztu napędu do takiej bramy (np. Horman 1500 zł), wolałbym chyba piknąć pilotem, otworzć na 40 cm, pies na dwór, pik w pilota, i brama na dół.

Koko
20-01-2005, 15:59
Carrrlos nie chodzi tylko o psa. Akurat u mnie w domu wjazd do garażu jest po drugiej stronie domu niż wejście główne. A przy bramie garażowej niedaleko jest śmietnik. Chyba nie chciałbyś żebym czołgał się z wiaderkiem pod bramą uniesiona na 40 cm. Wprawdzie można ze śmieciami wysyłać młodego, ale on też jest wyższy niz 40 cm.
A napęd swoją drogą będzie, będzie...
:wink: :D :wink:

Carrrlos
20-01-2005, 16:08
to zmienia postać rzeczy :D
pozdrawiam