PDA

Zobacz pełną wersję : szukam ekipy



_Madzik
12-01-2005, 18:26
rozpoczynam budowe i szukam godnej polecenia ekipy. czekam też na opinie czy lepiej robić cały stan surowy jedną ekipą czy do kazdego etapu brać inną. za i przeciw. będę wdzieczna za każdą podpowiedź.
najpilniej poszukuję sprawdzonej ekipy do fundamentów

Willie
13-01-2005, 08:02
Mam ten sam problem i zdecydowałem że szukam jednej ekipy, ale godzę się z większymikosztami finansowymi (bo na plus więcej czasu z rodziną)
Kończyłem kiedyś segment wynajmując osobne ekipy do każdego etapu i to był KOSZMAR.... mnożysz negocjacje, mnożysz sprawdzanie, ciągle w biegu bo jedno kończą a drugich nie masz, multum ludzi przewala się przez budowę i podejrzewam że w sumie nie zaoszczędziłem zbyt wiele na tych zabawach + co najgorsze: z 6 czy 7 ekip tylko z jednej byłem naprawdę zadowolony a cała reszta to był klasyczny dramat budowlany: niedoróbki, opóxnienia, nieporozumienia.
DOświadczenia znajomych też potwierdzają ten schemat i dla odmiany ci którzy wzięli jedną ekipę podkreślali walor dyskusji z JEDNYM fachowcem.
Także ja polecam jedną ekipę do całości i życzę powodzenia (żeby ta jedna się udała :wink: )
pozdrawiam

keler
16-01-2005, 18:33
Jedna ekipa - ale solidna mająca na pokładzie wszystkich, których trzeba na budowie, począwszy od muraży , a na technikach od sieci teletechnicznych skończywszy. Jak znajdziesz taką ekipe to przyjeżdzasz raz na tydzień na budowe i sprawdzasz czy wszystko idzie z planem.

16-01-2005, 21:09
Firma ad-dach wykonuje pokrycia dachowe,w tym profesjonalne wykonie "wolego oka" !!! Jest firma z wieloletnia tradycja siegajaca trzeciego pokolenia!!!! Wielu zadowolonych klijentow potwierdza jakosc swiadczonych uslug!!

Z powarzaniem
Adam Miłoszewski

www.ad-dach.pl
GG 4790191