PDA

Zobacz pełną wersję : Ogrzewanie domu peletami



Przemo329
13-01-2005, 07:51
Poradźcie :wink:

Czy ktoś z Was potrafi coś powiedzieć na temat ogrzewania domu peletami, porównania kosztów z innymi paliwami oraz ile ten granulat kosztuje. Może jakieś namiary na producentów?

ZIBON
02-02-2005, 13:33
WITAM JEZELI MYSLISZ O OGRZEWANIU DOMU PELETAMI TA ROZUMIE ZE MASZ DO TGO PIEC NP.TAKI JAK JA LING 15 FIRMY WIADROS .PIEC JEST REWELACYJNY LECZ JA WNIM PALE EKO GROSZKIEM . PODAM CI PRZYKŁAD JA PIERWSZJ ZIMY SPLIŁEM OD PAZDZIERNIKA DO KOŃCA STYCZNIA 1800KG EKO GROSZKU PODAJE CI DOKŁDNĄ WAGE DLATEGO ZE KUPUJE GO W WORKACH ,NORMALNIE SPALAŁEM OK.4TON WĘGLA WIĘC CHYBA NIC DODAC POPROSTU DZIAŁANIE JAK OLEJOWY ZERO DYMU W KOMINIE I PRAKTYCZNIE MINIMUM OBSŁUGI POLECAM SUPER EKONOMICZNY PIEC PODAJE CI MÓJ ADRES JAK BY CO TO PYTAJ.
[email protected]

NOTO
19-02-2005, 12:32
Poradźcie :wink:

Czy ktoś z Was potrafi coś powiedzieć na temat ogrzewania domu peletami, porównania kosztów z innymi paliwami oraz ile ten granulat kosztuje. Może jakieś namiary na producentów?
Napisz jaki masz dom i jakie zapotrzebowanie cieplne.
Bo moim zdaniem to dobre rozwiązanie dla dużych domów z dużym zapotrzebowaniem na ciepło - wygodne i automatyczne ....
=

AxLe
19-02-2005, 17:33
Wejdż na 'WYMIANĘ DOŚWIACZEŃ" i szukaj postów ATOMIKA on ma piecyk na pelety i największe doświadczenia z nimi

NOTO
20-02-2005, 10:35
Ostatnio w Poznaniu widziałem ofertę na pelety - 580 zł/tonę .... wydaje mi się że to trochę drogo ....