PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie o kotłach gazowych firmy Ulrich?



zuczek
13-01-2005, 17:40
No właśnie, nigdy przed tem nie miałam styczności z tą firmą więc nie wiem co to zacz. Jak czytałam ich ofertę na www.ulrich.com.pl to byłam pod wrażeniem- same zalety, niska cena. Czy to rzeczywiście dobra firma? A może ktoś użytkuje kocioł tej tej firmy?

Michał_B.
13-01-2005, 21:47
No właśnie, nigdy przed tem nie miałam styczności z tą firmą więc nie wiem co to zacz. Jak czytałam ich ofertę na www.ulrich.com.pl to byłam pod wrażeniem- same zalety, niska cena. Czy to rzeczywiście dobra firma? A może ktoś użytkuje kocioł tej tej firmy?

Kiedyś też zadałem to pytanie. Ja po przeczytaniu wszystkich postów na ten temat i po opinniach paru znajomych darowałem sobie tą firme, chociaż było pare osób które mają te kotły i chwalą je sobie.

imported_Jaś
13-01-2005, 22:09
No właśnie, nigdy przed tem nie miałam styczności z tą firmą więc nie wiem co to zacz. Jak czytałam ich ofertę na www.ulrich.com.pl to byłam pod wrażeniem- same zalety, niska cena. Czy to rzeczywiście dobra firma? A może ktoś użytkuje kocioł tej tej firmy?



Może moja opinia nie będzie dla Was Kochani najbardziej wiarygodna, ponieważ zajmuję sie montażem kotłów ale muszę przyznać, że jest to naprawdę ciekawe i zupełnie niezłe rozwiązanie.
Dość duza "elastyczność kominowa" tych konstrukcji jest ich największą zaletą. Kilkuletnie doświadczenie z Ulrichami nie przyspożyło mi jako instalatorowi i serwisantowi żadnych kłopotów.