PDA

Zobacz pełną wersję : Wyspa w kuchni



ostry
14-01-2005, 15:36
A co sadzicie o tzw. wyspie w kuchni? Warto nie warto? Jesli warto to przy jakiej minimalnej wielkosci kuchni?
Ciekawy jestem opinii uzytkownikow takiej wyspy...

Pozdrawiam!

ewak39
14-01-2005, 15:48
Mamy (miec :) ) kuchnie o powierzchni 20 metrow. Pani archtekt delikatnie sugerowala mozliwosc wyspy...

Przemyslelismy dokladnie i doszlismy do wniosku, ze przy tej wielkosci nie bedzie nam potrzebna dodatkowa powierzchnia do pracy, jaka stanowi wyspa, natomiast wolimy miec rodzinny kuchenny stol. No ale to wylacznie kwestia gustu. Nam bardziej podoba sie tak. Inni wola miec np. jedna strone wyspy przeznaczona na barek - i tez jest fajnie.

Nie sugeruj sie za bardzo tym, co mysla inni na temat wyspy. Nie wiem, czy oprocz tego, ze aktualnie jest modna ma istotne dobre czy zle strony. Popatrz sobie na zdjecia roznych kuchni i wybierz klimat, ktory ci najbardziej podpasi. Powodzenia! :)

mantra
14-01-2005, 15:52
Wydaje mi się, że wyspa to bardzo pożyteczny wynalazek. My mieliśmy w projekcie wyspę, ale stwierdziliśmy, że kuchnia jest zbyt mała. Z tego, co wiem z każdej strony wyspy powinno być min. 1,5 m wolnej przestrzeni.

mantra
14-01-2005, 15:55
Polecam również stronę:
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=38646