PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie kupie skrzynke na gaz (okolice katowic)



sarwa
16-01-2005, 19:07
witajcie,
w dzisiejszych czasach myslalem, ze zakup skrzynki na gazomierz (ponoc standardowej 30x60x60, z "plecami") nie bedzie trudne ale przejechalem dzisiaj wszystkie hipery w okolicy i nie znalazlem nic fajnego.
powiedzcie mi gdzie w okolicy katowic, bedzina, sosnowca kupie taka skrzynke?
w wtorek przyjezdza gazownia podlaczyc gaz i musze miec juz ja zamontowaną...

tomek

thalex
16-01-2005, 19:12
witajcie,
w dzisiejszych czasach myslalem, ze zakup skrzynki na gazomierz (ponoc standardowej 30x60x60, z "plecami") nie bedzie trudne ale przejechalem dzisiaj wszystkie hipery w okolicy i nie znalazlem nic fajnego.
powiedzcie mi gdzie w okolicy katowic, bedzina, sosnowca kupie taka skrzynke?
w wtorek przyjezdza gazownia podlaczyc gaz i musze miec juz ja zamontowaną...

tomek
U mnie kupowali ci z gazowni bo im zleciłem niejako tę robotę, nie wiem skąd ją mieli.

Gdyby nikt Ci nie odpowiedział zadzwoń rano do gazowni i na pewno doradzą.

Wowka
16-01-2005, 20:14
Market budowlany "Platforma" - tuż koło Centrum M-1 w Czeladzi.

Co prawda już jakiś czas tam nie byłem (skończyłem budowę) niemniej zawsze gdy tam coś kupowałem widziałem dośc bogaty asortyment tych skrzynek.
Link do strony -
http://www.platformamaterialybudowlane.pl/platforma/app/site/view/GdzieJestesmy

Najpierw tam zadzwoń - 368 16 00 . By wejść trzeba mieć wejściówkę

sarwa
16-01-2005, 22:52
dzieki,
mam karte do platformy ale tam maja jedna skrzynke "do zawieszenia".
ja potrzebuje "do zabudowy" w murze, ktory może sobie postawię za 5 lat ;)))

tomek

Koko
16-01-2005, 23:04
Najlepiej kup w gazowni, albo w firmie, ktora na jej zlecenie bedzie robila instalacje. W sklepach i u roznych producentow jest bardzo duzo wzorow skrzynek, ale okazuje sie, ze gazownia jest bardzo kaprysna i nie wszystkie honoruje. Albo nie maja jakiegos atestu, albo zly rozstaw rurek nie pasujacych do licznika itp.
Najczesciej skrzynki gazowe oznaczone sa symbolem Z-4 taka kup w gazowni i bedziesz mial spokoj. :roll:

bigmario4
17-01-2005, 06:35
Jeżeli planujesz zabudowe to może dało by sie "dorobić plecy" do tej ci Ci sie podoba.