PDA

Zobacz pełną wersję : PROSZĘ O POMOC



marzanna7
17-01-2005, 10:11
witam wszystkich i prosze o rade wlasnie dzis jabę ogladać dom który wypatrzylam sobie na alegro na obrazku poprostu marzenie, ale to tylko obrazek mam wiec do Was wielka prosbę na co mam zwrócic szczególną uwage i o co pytać dodam ze jest to dom 1946 roku z bali podobno po kapitalnym remoncie wiem że ma ogrzewanie konwektorowe wiecie moze na czym ono polega i czy jest drogie oprocz tego dom ogrzewany jest koza czy to wystarczy dom ma 83 m z użytkowym poddaszem bardzo prosze o pomoc. ps jeżlei ktos chciał by mi pomóc i zechciał sie pofatygować to zdjęcie domu jeste na alegro nieruchomości , dom str 4 DOM KOŁO SANDOMIERZA

jajmar
17-01-2005, 10:35
Witam.
Dom na zdjeciach prezentuje sie ładnie, ale jak sama napisałas to tylko obrazki. Nie doczytałem gdzie dokladnie połozony jest domek ale Sandomierz - kierunek na Stalową wole to okolice które w 2001 roku były jak pamętasz wodą. Nie wiem czy akurat ten domek wtedy ucierpiał ale napewno warto się tym zainteresowac jezeli był zalany a teraz jest odpicowany to moze byc nieciekawie za 2-3 lata. Może popytaj w okolicy czy tam była woda , sprzedajacego na koncu zapytaj:)

A tak wogóle to witam sąsiadke ja buduje w Tarnobrzegu.

marzanna7
17-01-2005, 11:02
to że dom nie był zalany wiem na 100% mieszkam niedaleko boję sie jednak o cala resztę jak juz napisalam wyżej jestem zielona nie wiem nic nie znam sie całe życie mieszkam w bloku wiec temty domu a w szczególności domu tego typu sa mi zupełnie obce nie mam pojęcia o co pytać i na co zwrócic uwage pomóżcie :(

marzanna7
17-01-2005, 11:04
przepraszam jajmar że sie nie przywitałam mnie również miło :)

marzanna7
17-01-2005, 11:22
to że dom nie był zalany wiem na 100% mieszkam niedaleko boję sie jednak o cala resztę jak juz napisalam wyżej jestem zielona nie wiem nic nie znam sie całe życie mieszkam w bloku wiec temty domu a w szczególności domu tego typu sa mi zupełnie obce nie mam pojęcia o co pytać i na co zwrócic uwage pomóżcie :(

Wwiola
17-01-2005, 11:36
Marzanno wirtualnie neiwiele Ci możemy pomóc :( . Owszem Forumowicze napisza zwróć uwage na to czy tamto, ale to nie zastąpi fachowej oceny zawodowca. Radzę poszukaj kogos kto zna sie na budowie, na domach z bali szczególnie i z nim chociaż wykonaj wizje lokalną. Najlepiej gdyby Ci ktos sporządził ekspertyze o stanie technicznym domu. Mysle, ze to mogłoby byc podstawą dopiero do ewentualnych negocjacji cenowych a i Ty wiedziałabys czy te xxx xxxPLN to wszystko co wydasz, czy musisz przygotowac drugie tyle na ewentualne remonty. Pozdrawiam.