PDA

Zobacz pełną wersję : Zółte żarówki nie gasną



kgadzina
10-09-2002, 11:01
Logowanie logowaniem, a u mnie nie gasną żółte żarówki po lewej stronie tytułów wątków i nigdy nie wiem czy od ostatniej wizyty pojawiła się nowa wypowiedź czy nie. Mam tak mniej więcej od 5 sierpnia i zawsze przeszukuję całe forum w poszukiwaniu naprawdę nowych wiadomości. Strach jednak pomyśleć co będzie za rok bo fizycznie nie wyrobię czytając wszystko od początku. Redakcjo, forumowicze, pomóżcie, może to ja robie jakiś błąd?

bigmario4
10-09-2002, 14:23
Po lewej żarówki po prawej daty-patrz która jest aktualna.Mario

10-09-2002, 14:30
przejrzyj całą instalację elektr., moze wadliwe sa wyłaczniki ???

kgadzina
27-09-2002, 14:54
Nie przeglądałem instalacji, ale żółte zarówki znowu gasną. To znaczy że działają. Dzięki Wielki Elektryku!!!!

Pawel
01-10-2002, 07:03
Jeśli chodzi o żarówki czy inne sprawy związane z "pamiętaniem" stanu od ostatniego logowania to przeważnie jest to sprawa zbyt wysokiego poziomu bezpieczeństwa ustawionego w przeglądarce co uniemożliwia zapisanie "ciasteczek" na komputerze oglądającego i dlatego przy nastepnym logowaniu system nie ma skąd brać informacji co było czytane lub oglądane a co nie.
Jedym słowem - musi być możliwość zapisywaia cookies.

Jasiu
09-10-2002, 12:01
No właśnie - czasami bez względu na ustawienia cookie żaróweczki zapalają się i gasną bez sensu, tzn.: zdaża się, że cały dział (np.: Dziennik budowy) jest podwświetlony, a po otworzeniu wszystkie żarówki są zgaszone.

I mam taką propozycję - domyślam się, że posty trzymane są w jakimś SQL, z cookie można wyciągnąć datę ostatniej wizyty - to możnaby zrobić nowy dział pod tytułem: Nowe wiadomości \

Oszczędziło by to forumowiczom skakanie po wątkach.

I co Szanowna Redakcja na to ?

franekF
09-10-2002, 12:05
Nie dział tylko link obok banera "nowe wiadomości". Jego przyciśnięcie skutkowałoby pokazaniem listy (jak przy opcji "szukaj") wiadomości zapisanych po dacie ostatniej wizyty.

kgadzina
18-10-2002, 11:44
Redakcjo, dołączam się do prośby FrankaF, bo u mnie żarówki znów głupieją (tzn. znów nie gasną).

Frankai
18-10-2002, 11:53
Jak bywacie codziennie na Forum, to wystarczy użyć Szukaj nie podając nic. Dostaniecie chronologiczną listę ostatnich 200 wypowiedzi. Jest to o tyle dobre, że wiadomo też kto się wypowiadał.

Redakcjo - dla tych co wpadają raz na tydzień przydałoby się ją wydłużyć np. do 1000, nawet jeżeli trzeba by rozbić na strony.

Pawel
18-10-2002, 12:05
Jesli chodzi o "Zółte żarówki" to dzisiaj zosala zaaplikowana zmiana ktora powinna usunac ten problem - w razie jesliby sie pojawialy jakies klopoty bardzo prosze pisac.
Zostaly tez poprawione inne pomniejsze bledy o ktorych posali forumowicze. Mam nadzieje ze poprawia one komfort korzystnia z forum.

kgadzina
18-10-2002, 12:21
Dzięki Frankai.
Dzięki Pawel.

franekF
18-10-2002, 14:19
Chciałem założyć watek "żółte żarówki gasną za szybko", ale postanowiłem kontynuować ten.
Korzystam z żółtych żarówek w sposób następujący:
- patrzę, które działy mają żółte żarówki (żż)
- idę do pierwszego z nich, patrzę na nowe wątki
- idę do wątku
- po jego przeczytaniu - wracam wstecz, przyciskiem z przeglądarki by spojrzeć na następne nie czytane wątki
- i niespodzianka!!! od dzisiaj wszystkie żż zgasły!!! juz nie wiem, które były czytane, a które nie!!!
- to juz wolę starą wersję!!!!!

Luśka
18-10-2002, 20:16
Żarówki u mnie świecą lub gasną jak im popadnie - od dawna przestawiłam się na daty i godziny postów.