PDA

Zobacz pełną wersję : [url]www.podlogi.net-kto[/url] zamawial?



kasiapro1
19-01-2005, 15:30
Pytanie jak wyzej,jaka jakosc,obsluga?

Pollyann
20-01-2005, 08:57
no tez mnie to interesuje, bo ceny maja optymistyczne ,a pzry egzotykach jest napisane ,ze producent to DLH, czyli przyzwoite... tylko dlaczego cena nizsza ni w DLH??? odezwijcie sie:)
pozdr
Pola

izba
24-01-2005, 22:39
trzeba spróbować... :) przy okazji ja zapraszam do siebie http://www.izba.blink.pl/sklep/

hausfrau
25-01-2005, 10:04
A www.parkiet.net ??? Ladnie zrobiony, duzo produktow, ciekawe czy taka sama obsluga.

kasiapro1
25-01-2005, 16:04
to nikt nie zamawial???Chyba zostaje mi Klobucka,w jednej budzie mieli ladny jesion i cene nawet przystepna

izba
25-01-2005, 16:14
Sklepy takie fukcjonuja raczej od niedawna w Polsce. W stanach jest to na porządku dziennym.Klient moze sobie dokladnie obejrzec zdjęcia, dobrać wymiary, porównać ceny. Większość transakcji i tak odbywa się telefonicznie lub w sklepie na miejscu. Zaleta jest natomiast możliwość zakupy bez fatygowania się np na drugi koniec Polski żeby kupić cos porządnego. Kurier dowiezie wszystko na miejsce. Gdyby było coś nie tak, sa przeciez gwarancje! Zresztą kto pokusiłby sie o sprzedawanie "badziewia" zeby potem się martwić zwrotami i szarpaniem nerwów. ja bym się nie obawiał takich sklepów... ale decyzja należy do Was!

izba
25-01-2005, 16:15
to nikt nie zamawial???Chyba zostaje mi Klobucka,w jednej budzie mieli ladny jesion i cene nawet przystepna

W Warszawie polecam EGZOPARK na Bartyckiej

Pollyann
25-01-2005, 16:27
no tak , wiem wiem , nie chodzi mi,ze przez internet, tylko,ze napsali,ze producent DLH ,a ceny maja nizsze niz producent.... ja jakas taka nieufna sie robie , jak ktos mnie kusi nizsza cena :-?

izba
25-01-2005, 16:39
aha... a z cenami to nie wiem... mozę byla jakas promocja w DLH i juz sie skończyła... cena znów poszła w gorę a w sklepie internetowym jest nadal niska. Niska cena nie zawsze świadczy o gorszej jakości...

kasiapro1
25-01-2005, 20:44
Mimo wszystklo jakos mi niska cena kojarzy sie z nizsza jakoscia.A gwarancje,no coz,nie jestesmy Ameryka i u nas kazdego potencjalnego petenta traktuje sie jak zwyrodnialca,bandyte...takie sa moje doswiadczenia,ale ceny no kuszace,wiec czekam na innych chetnych do podzielenia sie doswiadczeniami

martta
25-01-2005, 21:45
tez mnie intrygują parkiety sprzedawane u nich, chyba podjade do ich sklepu -udało mi sie zlokalizowac Warszawa ul. Solec, jak wybadam co tam jest to obiecuję zdać relacje :wink:

Delaware
13-02-2005, 18:30
Do martta:

no i gdzie ta relacja, usychamy z ciekawosci :)
pozdrawiam

martta
15-02-2005, 20:21
zgodnie z obietnicą:
byłam sklep na ulicy Solec w pasażu pod mostem Poniat.
obsługa bardzo miła i kompetentna, niestety chciałam zobaczyć kawałek ułożonego parkietu i tu moje rozczarowanie są próbki surowych desek, kolory maja ładne - drzewo porządne dobre gatunkowo ale brakowało mi próbek ułożonego parkietu, to oczywiście subiektywne odczucie ale tak mam.
Deski podłogowe ładne ale więcej za bardzo nie umiem powiedzieć.
z promocji podobał mi się merbau deska w ok.90zł.
To tyle

kasiapro1
15-02-2005, 20:35
dzis zamowilam na Klobuckiej8/paw.56 parkiet:
jesin jasny:22X70X500-128.10
jesion przemyslowy-70.28
no i czekamy