PDA

Zobacz pełną wersję : Archiwum muratora



macio
21-01-2005, 01:07
Szanowna Redakcjo!!!

Włączam sobie archiwum muratora, żeby znaleźć mnóstwo informacji o budowie d06 :wink: ,wiem, że dostęp płatny i myślę sobie pewnie trzeba wysłać smsa i można szaleć (np. przez 24 godz)...a tu od razu - kup prenumeratę muratora na rok to będziesz miał dostęp do archiwum... :o
zdaję sobie sprawę, że wtedy ludzie by zapewne nie kupowali bieżących numerów...ale może by chociaż wprowadzić taką możliwość dla dużo starszych numerów... :lol: np. przez wcześniej wspomniany sms?proszę o pozytywne rozpaczenie mojej prośby :D

Pozdrawiam

kroyena
21-01-2005, 07:27
No pomysł całkiem całkiem.
Redakcjo, sianko i tak spłynie, tylko trzebaby PKD rozszerzyć. Zamiast z drukarnią, dzielić się z operatorem. No i dostępik, jak znalazł.
Jakby tak jeszcze taki SMS-sik dać na 2 zyle za dobę to by się okazało, że jest za co nie tylko forum, ale całą witrynę wykarmić.
A ja bym dołożył stopniowanie dostępu:
-1 doba,
-1 tydzień,
-1 miesiąc,
-1 kwartał, no i nie wiem czy 1 rok.
A na dodatek byłaby jeszcze jedna cenna droga porozumiewania się z gawiedzią z Forrum Muratorrum - bramka SMS, w końcu byłoby dodatkowe przypisanie nicka do phona i to mobil phona. :lol:

macio
03-02-2005, 21:02
I rozumiem, że nic nie można z tym zrobić? szkoda...może jakby więcej głosów było za? :lol:

pasco
04-02-2005, 17:10
Dołączam się do prośby. Wiele innych czasopism udostępnia swoje achiwa za pewną opłatą, bez prenumeraty (a w prenumeracie często dostęp do archiwum online jest gratis). Przecież i tak zarobicie na tym, może nawet więcej niż na udostępnianiu z prenumeratą.