PDA

Zobacz pełną wersję : Ocieplenia budynkow..Pilne



Przemek19
21-01-2005, 23:35
Jestem uczniem 5 klasy PSB i moim tematem pracy dyplomowiej są: "Nowoczesne technologie ocieplania ścian budynków"..w swojej pracy musze zawrzeć historie ociepleń ale jak szukalem w INTERNECIE to nic nie znalazlem..prosze o pomoc..moze jakies linki albo jakas literatura..najlepiej autor i tytuł..z góry dziekuje z pomoc w pracy dyplomowej ..Na google.pl nic nie moglem znalezc

jajmar
22-01-2005, 06:04
Kżyrzacy to chyba atlasu uzywali cos mi tak świta czyli znali juz metode lekka mokrą ;) (nie wiem czy reklam nie pomyliłem)

A na powaznie ta historia nie jest znow taka zamierzchla zeby o tym ksiązki pisac, zresztą o technologiach nikt nie pisze ksiązek historycznych sa zwykle opisywane na bieżaco w poradnikch wiec moze przestudjuj np poradniki majstra z lat powiedzmy 50-60 XX wieku potem z 80 itd.
Moze masz kogos na wsi kto ma stary dweniany dom wejdz na strych ogladnij jak wyglada izolacja cieplna. Poszukaj w okolicy jakies zameczku palacu tam poogladaj tylko nic tam nie odrywaj zeby zajzec !!!

Ech google nie pokazłay to juz nie wiadomo co robic, :(

22-01-2005, 08:49
Jestem uczniem 5 klasy PSB i moim tematem pracy dyplomowiej są: "Nowoczesne technologie ocieplania ścian budynków"..w swojej pracy musze zawrzeć historie ociepleń ale jak szukalem w INTERNECIE to nic nie znalazlem..prosze o pomoc..moze jakies linki albo jakas literatura..najlepiej autor i tytuł..z góry dziekuje z pomoc w pracy dyplomowej ..Na google.pl nic nie moglem znalezc

Przemek

tu znajdziesz informacje o jednym z najstarszych materiałów budowlanych i jednym z najstarszych ociepleń ...
http://www.kalejbud.pl/polecamy%20str/p_glina.html

pzdr

invx
22-01-2005, 18:32
google.pl

i nie mow ze nie znalazles :wink:

P.S.
mam jakies dziwne wrazenie ze ten watek juz gdzies widzialem :roll: